Το πανόραμα της Euroleague: Ενδέκατος ο Ολυμπιακός (βαθμολογία)

Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε στο Τελ Αβίβ από τη Μακάμπι, και έχασε την ευκαιρία να μπει στην οκτάδα της Euroleague.

Το πανόραμα της Euroleague: Ενδέκατος ο Ολυμπιακός (βαθμολογία)

Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία

1η αγωνιστική

Χίμκι - Μακάμπι Τελ Αβίβ 89-83

Παναθηναϊκός - Ερυθρός Αστέρας 87-82

Μπάγερν - Αρμάνι Μιλάνο 78-64

Ρεάλ Μαδρίτης - Φενέρμπαχτσε 81-77

Ζαλγκίρις Κάουνας - Μπασκόνια 70-58

Εφές - Μπαρτσελόνα 64-74

Άλμπα - Ζενίτ 85-65

Βιλερμπάν - Ολυμπιακός 82-63

Βαλένθια - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 71-96

2η αγωνιστική

Ερυθρός Αστέρας - Φενερμπαχτσέ 68-56

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπάγερν Μονάχου 79-68

Βιλερμπάν - Παναθηναϊκός 79-78

Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι Τελ Αβίβ 86-85

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Μπαρτσελόνα 63-87

Χίμκι - Μπασκόνια 79-76

Αναντολού Εφές - Άλμπα Βερολίνου 106-105

Ολυμπιακός - Βαλένθια 89-63

Αρμάνι - Ζαλγκίρις 85-81

3η αγωνιστική

Ζαλγκίρις Κάουνας - Ρεάλ Μαδρίτης 86-73

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Χίμκι 99-86

Φενέρμπαχτσε - Μπασκόνια 87-80

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ερυθρός Αστέρας 84-69

Mπάγερν - Βιλερμπάν 104-63

Παναθηναϊκός - Μιλάνο 78-79

Ολυμπιακός - Ζενίτ 68-77

Bαλένθια - Εφές 78-83

Μπαρτσελόνα - Άλμπα 103-84

4η αγωνιστική

Ζενίτ - Παναθηναϊκός 79-89

Εφές - Ρεάλ 76-60

Μακάμπι - Βαλένθια 76-63

Μπάγερν - Χίμκι 74-87

Ερυθρός Αστέρας - Μπαρτσελόνα 65-73

Zαλγκίρις - Βιλερμπάν 70-56

Άλμπα - ΤΣΣΚΑ 66-82

Mιλάνο - Φενέρμπαχτσε 87-74

Μπασκόνια - Ολυμπιακός 82-66

5η αγωνιστική

Χίμκι - Παναθηναϊκός 103-86

Εφές - Ερυθρός Αστέρας 85-70

Άλμπα - Μιλάνο 78-81

Βιλερμπάν - Μπασκόνια 66-63

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ολυμπιακός 79-84

Ζαλγκίρις - Ζενίτ 70-82

Μακάμπι - Φενέρμπαχτσε 67-55

Mπάγερν - Ρεάλ 95-86

Μπαρτσελόνα - Βαλένθια 83-77

6η αγωνιστική

Ερυθρός Αστέρας - Χίμκι 90-78

Παναθηναϊκός - Εφές 86-70

Ζενίτ - ΤΣΣΚΑ 70-87

Φενέρμπαχτσε - Ζαλγκίρις 76-79

Βαλένθια - Βιλερμπάν 81-72

Μιλάνο - Μπαρτσελόνα 83-70

Ολυμπιακός - Μακάμπι Τελ Αβίβ 65-90

Μπασκόνια - Μπάγερν 93-60

Ρεάλ - Άλμπα 85-71

7η αγωνιστική

Zενίτ - Χίμκι 73-87

Ερυθρός Αστέρας - Ρεάλ 60-75

Oλυμπιακός - Αναντολού Εφές 67-86

Mακάμπι Τελ Αβίβ - Άλμπα 104-78

Μιλάνο - Μπασκόνια 81-74

Φενέρμπαχτσε - Μπάγερν 90-82

Ζαλγκίρις - Μπαρτσελόνα 86-93

Παναθηναϊκός - Βαλένθια 91-80

Βιλερμπάν - ΤΣΣΚΑ 67-66

8η αγωνιστική

Χίμκι - Μιλάνο 87-79

Αναντολού Εφές - Ζενίτ 90-88

Παναθηναϊκός - Άλμπα 105-106

Μπασκόνια - Μακάμπι Τελ Αβίβ 83-113

Ρεάλ - Μπαρτσελόνα 86-76

ΤΣΣΚΑ - Φενέρμπαχτσε 88-70

Ερυθρός Αστέρας - Βιλερμπάν 72-74

Ολυμπιακός - Ζαλγκίρις Κάουνας 83-74

Bαλένθια - Μπάγερν 82-56

9η αγωνιστική

Ζαλγκίρις - Παναθηναϊκός 85-86

Άλμπα - Ερυθρός Αστέρας 93-80

Μπάγερν - Ολυμπιακός 85-82

Βιλερμπάν - Εφές 84-90

Μιλάνο - Μακάμπι Τελ Αβίβ 92-88

Βαλένθια - Ζενίτ 94-90

Ρεάλ - Χίμκι 104-76

Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε 89-63

Μπασκόνια - ΤΣΣΚΑ 80-70

10η αγωνιστική

Ζαλγκίρις - Ερυθρός Αστέρας 59-61

Άλμπα Βερολίνου - Ολυμπιακός 80-99

Μιλάνο - Εφές 76-81

Βαλένθια - Χίμκι 89-84

Μπάγερν - Παναθηναϊκός 75-87

Βιλερμπάν - Φενέρμπαχτσε 72-88

Μπαρτσελόνα - Μακάμπι 96-73

Μπασκόνια - Ζενίτ 70-60

Ρεάλ - ΤΣΣΚΑ 97-81

11η αγωνιστική

Φενέρμπαχτσε - Χίμκι 89-76

Ερυθρός Αστέρας - Βαλένθια 76-73

Άλμπα - Ζαλγκίρις 69-62

Παναθηναϊκός - Μπασκόνια 100-68

Μακάμπι - Βιλερμπάν 93-62

Ζενίτ - Ρεάλ 71-86

Eφές - Μπάγερν 104-75

Ολυμπιακός - Μιλάνο 91-70

Μπαρτσελόνα - ΤΣΣΚΑ 67-96

12η αγωνιστική

ΤΣΣΚΑ - Ζαλγκίρις 85-82

Μακάμπι - Μπάγερν 77-55

Mιλάνο - Ερυθρός Αστέρας 67-77

Ρεάλ - Βαλένθια 111-99

Ζενίτ - Βιλερμπάν 75-70

Χίμκι - Μπαρτσελόνα 94-102

Φενέρμπαχτσε - Άλμπα 107-102

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 99-93

Mπασκόνια - Εφές 77-102

13η αγωνιστική

Χίμκι - Άλμπα 104-87

Φενέρμπαχτσε - Εφές 73-81

Ερυθρός Αστέρας - Μπασκόνια 64-72

Μακάμπι - ΤΣΣΚΑ 90-80

Ρεάλ - Ολυμπιακός 93-77

Zαλγκίρις - Βαλένθια 82-86

Mπάγερν - Ζενίτ 77-69

Βιλερμπάν - Μιλάνο 89-82

Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός 98-86

14η αγωνιστική

Ζενίτ - Μακάμπι 71-82

Ζαλγκίρις - Εφές 68-74

Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε 81-78

Βαλένθια - Μπασκόνια 105-77

Ρεάλ - Μιλάνο 76-67

Μπαρτσελόνα - Βιλερμπάν 80-67

ΤΣΣΚΑ - Ερυθρός Αστέρας 100-74

Άλμπα - Μπάγερν 76-77

Oλυμπιακός - Χίμκι 109-98

Μπαρτσελόνα - Βιλερμπάν 80-67

15η αγωνιστική

Φενέρμπαχτσε - Ζενίτ 81-84

Μακάμπι - Παναθηναϊκός 88-79

Mιλάνο - Βαλένθια 78-71

Μπασκόνια - Ρεάλ 55-77

Xίμκι - Ζαλγκίρις 83-74

Εφές - ΤΣΣΚΑ 80-81

Ερυθρός Αστέρας - Ολυμπιακός 88-81

Μπάγερν - Μπαρτσελόνα 67-77

Βιλερμπάν - Άλμπα 93-81

16η αγωνιστική

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μιλάνο 78-75

Αναντολού Εφές - Μακάμπι Τελ Αβίβ 99-79

Άλμπα Βερολίνου - Μπασκόνια 81-57

Παναθηναϊκός - Ρεάλ Μαδρίτης 75-87

Βιλερμπάν - Χίμκι 92-88

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Ερυθρός Αστέρας 58-65

Φενερμπαχτσέ - Βαλένθια 98-100

Μπάγερν - Ζαλγκίρις Κάουνας 73-98

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 90-80

17η αγωνιστική

Ερυθρός Αστέρας - Μπάγερν 93-63

Ζαλγκίρις Κάουνας - Μακάμπι Τελ Αβίβ 73-68

Ολυμπιακός - Φενερμπαχτσέ 87-96

Μπασκόνια - Μπαρτσελόνα 76-74

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Παναθηναϊκός 102-106

Αναντολού Εφές - Χίμκι 101-82

Βιλερμπάν - Ρεάλ Μαδρίτης 77-87

Μιλάνο - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης 73-72

Βαλένθια - Άλμπα Βερολίνου 91-77

18η αγωνιστική

Άλμπα Βερολίνου - Μακάμπι Τελ Αβίβ 89-95

Μιλάνο - Παναθηναϊκός 96-87

Μπασκόνια - Φενερμπαχτσέ 65-79

Ρεάλ Μαδρίτης - Ζαλγκίρις Κάουνας 88-82

Χίμκι - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης 81-83

Μπάγερν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 77-84

Βιλερμπάν - Ερυθρός Αστέρας 80-83

Βαλένθια - Ολυμπιακός 91-93

Μπαρτσελόνα - Αναντολού Εφές 82-86

19η αγωνιστική

Χίμκι - Βαλένθια 75-84

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης 60-55

Αναντολού Εφές - Μιλάνο 88-68

Φενερμπαχτσέ - Βιλερμπάν 86-64

Ολυμπιακός - Άλμπα Βερολίνου 86-93

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπαρτσελόνα 92-85

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Μπασκόνια 72-66

Ερυθρός Αστέρας - Ζαλγκίρις Κάουνας 70-76

Παναθηναϊκός - Μπάγερν 98-83

20η αγωνιστική

Χίμκι - Ρεάλ Μαδρίτης 102-94

Φενερμπαχτσέ - Μπαρτσελόνα 74-80

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μιλάνο 69-63

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Βαλένθια 81-86

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπασκόνια 94-90

Αναντολού Εφές - Βιλερμπάν 101-74

Ερυθρός Αστέρας - Άλμπα Βερολίνου 85-94

Ολυμπιακός - Μπάγερν 89-72

Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις Κάουνας 96-94

21η αγωνιστική

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Ολυμπιακός 91-87

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Βαλένθια 81-70

Μπάγερν - Μακάμπι Τελ Αβίβ 80-68

Μπαρτσελόνα - Ερυθρός Αστέρας 86-82

Μπασκόνια - Χίμκι 83-79

Φενερμπαχτσέ - Μιλάνο 73-64

Ζαλγκίρις Κάουνας - Άλμπα Βερολίνου 104-80

Παναθηναϊκός - Βιλερμπάν 100-88

Ρεάλ Μαδρίτης - Αναντολού Εφές 75-80

22η αγωνιστική

Χίμκι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 69-78

Άλμπα Βερολίνου - Φενερμπαχτσέ 70-74

Ολυμπιακός - Μπασκόνια 80-70

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ρεάλ Μαδρίτης 77-81

Βιλερμπάν - Ζαλγκίρις Κάουνας 74-79

Μπαρτσελόνα - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης 90-72

Μιλάνο - Μπάγερν 79-78

Ερυθρός Αστέρας - Αναντολού Εφές 78-85

Βαλένθια - Παναθηναϊκός 94-87

23η αγωνιστική

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αναντολού Εφές 80-82

Ζαλγκίρις Κάουνας - Ολυμπιακός 94-69

Βιλερμπάν - Μπάγερν 75-65

Μιλάνο - Άλμπα Βερολίνου 96-102

Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια 70-69

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Φενερμπαχτσέ 68-73

Ερυθρός Αστέρας - Παναθηναϊκός 78-73

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χίμκι 80-77

Βαλένθια - Μπαρτσελόνα 76-77

24η αγωνιστική

Αναντολού Εφές - Ζαλγκίρις Κάουνας 96-91

Άλμπα Βερολίνου - Ρεάλ Μαδρίτης 97-103

Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 72-59

Μπασκόνια - Βιλερμπάν 79-65

Χίμκι - Ερυθρός Αστέρας 78-72

Φενερμπαχτσέ - Μακάμπι Τελ Αβίβ 77-78

Μπάγερν - Βαλένθια 59-66

Παναθηναϊκός - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης 96-81

Μπαρτσελόνα - Μιλάνο 84-80

25η αγωνιστική

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Άλμπα Βερολίνου 81-83

Φενερμπαχτσέ - Ρεάλ Μαδρίτης 65-94

Ολυμπιακός - Βιλερμπάν 77-68

Μιλάνο - Χίμκι 69-78

Μπασκόνια - Ζαλγκίρις Κάουνας 60-74

Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 81-86

Μπάγερν - Αναντολού Εφές 63-88

Παναθηναϊκός - Μπαρτσελόνα 81-92

Βαλένθια - Μακάμπι Τελ Αβίβ 82-85

26η αγωνιστική

Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός 96-78

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπαρτσελόνα 80-82

Άλμπα Βερολίνου - Αναντολού Εφές 86-99

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Μπάγερν 68-77

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ολυμπιακός 71-70

Μπασκόνια - Ερυθρός Αστέρας 71-56

Παρασκευή (28/2)

Χίμκι - Βιλερμπάν (19:00)

Ζαλγκίρις Κάουνας - Μιλάνο (20:00)

Βαλένθια - Φενερμπαχτσέ (22:00)

27η αγωνιστική

Τρίτη (3/3)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης (19:00)

Ζαλγκίρις Κάουνας - Χίμκι (20:00)

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (21:00)

Βιλερμπάν - Βαλένθια (21:45)

Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης (21:45)

Τετάρτη (4/3)

Φενερμπαχτσέ - Ερυθρός Αστέρας (19:45)

Άλμπα Βερολίνου - Μπαρτσελόνα (21:00)

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Αναντολού Εφές (21:05)

Μπάγερν - Μπασκόνια (21:30)

28η αγωνιστική

Πέμπτη (5/3)

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Ζαλγκίρις Κάουνας (19:00)

Παναθηναϊκός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (21:00)

Βαλένθια - Μιλάνο (22:00)

Ρεάλ Μαδρίτης - Βιλερμπάν (22:00)

Παρασκευή (6/3)

Χίμκι - Φενερμπαχτσέ (19:00)

Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός (19:30)

Ερυθρός Αστέρας - Μακάμπι Τελ Αβίβ (20:00)

Μπαρτσελόνα - Μπάγερν (22:00)

Μπασκόνια - Άλμπα Βερολίνου (22:00)

29η αγωνιστική

Πέμπτη (12/3)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Άλμπα Βερολίνου (19:00)

Αναντολού Εφές - Βαλένθια (19:30)

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια (21:05)

Μιλάνο - Ολυμπιακός (21:45)

Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας (22:00)

Παρασκευή (13/3)

Χίμκι - Μπάγερν (19:00)

Φενερμπαχτσέ - Παναθηναϊκός (19:45)

Βιλερμπάν - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης (21:45)

Μπαρτσελόνα - Ζαλγκίρις Κάουνας (22:00)

30η αγωνιστική

Πέμπτη (19/3)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Βιλλερμπάν (19:00)

Άλμπα Βερολίνου - Παναθηναϊκός (21:00)

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης (21:05)

Μπαρτσελόνα - Χίμκι (22:00)

Παρασκευή (20/3)

Αναντολού Εφές - Μπασκόνια (19:30)

Ερυθρός Αστέρας - Μιλάνο (20:00)

Μπάγερν - Φενερμπαχτσέ (21:30)

Ολυμπιακός - Ρεάλ Μαδρίτης (21:30)

Βαλένθια - Ζαλγκίρις Κάουνας (22:00)

31η αγωνιστική

Τρίτη (24/3)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μακάμπι Τελ Αβίβ (19:00)

Ζαλγκίρις Κάουνας - Φενερμπαχτσέ (20:00)

Ολυμπιακός - Ερυθρός Αστέρας (21:00)

Μπάγερν - Άλμπα Βερολίνου (21:30)

Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης (22:00)

Τετάρτη (25/3)

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Αναντολού Εφές (19:00)

Παναθηναϊκός - Χίμκι (21:00)

Βιλερμπάν - Μπαρτσελόνα (21:45)

Μπασκόνια - Μιλάνο (22:00)

32η αγωνιστική

Πέμπτη (26/3)

Φενερμπαχτσέ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (19:45)

Άλμπα Βερολίνου - Βαλένθια (21:00)

Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ζαλγκίρις Κάουνας (21:05)

Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάγερν (22:00)

Παρασκευή (27/3)

Χίμκι - Ολυμπιακός (19:00)

Αναντολού Εφές - Παναθηναϊκός (19:30)

Ερυθρός Αστέρας - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης (20:00)

Μιλάνο - Βιλλερμπάν (21:45)

Μπαρτσελόνα - Μπασκόνια (22:00)

33η αγωνιστική

Πέμπτη (2/4)

Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Μιλάνο (20:00)

Φενερμπαχτσέ - Ολυμπιακός (20:45)

Άλμπα Βερολίνου - Βιλλερμπάν (21:00)

Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης (22:00)

Παρασκευή (3/4)

Ζαλγκίρις Κάουνας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (20:00)

Χίμκι - Αναντολού Εφές (20:00)

Παναθηναϊκός - Μακάμπι Τελ Αβίβ (21:00)

Μπάγερν - Ερυθρός Αστέρας (21:30)

Μπασκόνια - Βαλένθια (22:00)

34η αγωνιστική

Πέμπτη (9/4)

Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα (21:00)

Βιλερμπάν - Μακάμπι Τελ Αβίβ (21:45)

Μιλάνο - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (21:45)

Βαλένθια - Ερυθρός Αστέρας (22:00)

Παρασκευή (10/4)

Ζαλγκίρις Κάουνας - Μπάγερν (20:00)

Αναντολού Εφές - Φενερμπαχτσέ

Άλμπα Βερολίνου - Χίμκι (21:00)

Μπασκόνια - Παναθηναϊκός (22:00)

Ρεάλ Μαδρίτης - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης (22:00)