Πρόγραμμα TV

Παρασκευή, 10/07/2020

11:50 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά

OTE Sport 5 HD

12:00 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά

ΕΡΤ SPORTS HD

13:00 LIVE

Κλήρωση UEFA Champions League

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 1 HD

14:00 LIVE

Κλήρωση UEFA Europa League

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 1 HD

15:50 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

OTE Sport 5 HD

16:00 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

ΕΡΤ SPORTS HD

18:15 LIVE

Το αγοροκόριτσο

- Ελληνική ταινία

ΕΡΤ 1

20:00 LIVE

Χάντερσφιλντ - Λούτον

Ποδόσφαιρο - Championship

Novasports 1 HD

20:30 LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ - Γρανάδα

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

21:00 LIVE

Ασκήσεις ηρεμίας

- Ξένη ταινία

Open TV

21:15 LIVE

Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Σάντα Κλάρα

Ποδόσφαιρο - Liga Nos

OTE Sport 7 HD

22:00 LIVE

Εντιμότατοι απατεώνες

- Ξένη ταινία

STAR

22:15 LIVE

Φούλαμ - Κάρντιφ

Ποδόσφαιρο - Championship

Novasports 1 HD

23:00 LIVE

Κάτω από τον ήλιο

- Ξένη ταινία

ΕΡΤ 2

23:00 LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης - Αλαβές

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

23:50 LIVE

Πειρατές της Καραϊβικής

- Ξένη ταινία

ALPHA

00:00 LIVE

Mr Mercedes

- Ξένη σειρά

MEGA

Σάββατο, 11/07/2020

12:50 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

OTE Sport 5 HD

13:00 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

ΕΡΤ SPORTS HD

14:30 LIVE

Νόριτς - Γουέστ Χαμ

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 1 HD

14:30 LIVE

Γουότφορντ - Νιουκάστλ

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 7 HD

14:30 LIVE

Ντέρμπι - Μπρέντφορντ

Ποδόσφαιρο - Championship

Novasports 1 HD

15:50 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Κατατακτήριες δοκιμές

OTE Sport 5 HD

16:00 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Κατατακτήριες δοκιμές

ΕΡΤ SPORTS HD

17:00 LIVE

Λίβερπουλ - Μπέρνλι

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 1 HD

18:00 LIVE

Οσασούνα - Θέλτα

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

18:15 LIVE

Λάτσιο - Σασουόλο

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 2 HD

19:15 LIVE

Ίνγκολσταντ - Νυρεμβέργη

Ποδόσφαιρο - Playoff υποβιβασμού - Bundesliga 2

OTE Sport 7 HD

19:15 LIVE

Βόλος - Ατρόμητος

Ποδόσφαιρο - Super League - Play out

Novasports 1 HD

19:15 LIVE

Πανιώνιος - Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο - Super League - Play out

Novasports 1 HD

19:15 LIVE

Λαμία - ΑΕΛ

Ποδόσφαιρο - Super League - Play out

ΕΡΤ 3

19:15 LIVE

Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης

Ποδόσφαιρο - Super League - Play out

ΕΡΤ SPORTS HD

19:30 LIVE

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 1 HD

20:30 LIVE

Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Μπαρτσελόνα

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

20:30 LIVE

Μπρέσια - Ρόμα

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 4 HD

21:30 LIVE

ΟΦΗ - Άρης

Ποδόσφαιρο - Super League - Play off

Novasports 2 HD

22:00 LIVE

Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 1 HD

22:45 LIVE

Γιουβέντους - Αταλάντα

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 1 HD

23:00 LIVE

Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπέτις

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

Κυριακή, 12/07/2020

14:00 LIVE

Γουλβς - Έβερτον

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 1 HD

15:00 LIVE

Εσπανιόλ - Έιμπαρ

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

15:50 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Αγώνας

ΕΡΤ SPORTS HD

16:10 LIVE

Formula 1: Grand Prix Αυστρίας

Auto-moto - Αγώνας

OTE Sport 5 HD

16:15 LIVE

Άστον Βίλα - Κρίσταλ Πάλας

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 1 HD

18:00 LIVE

Λεβάντε - Μπιλμπάο

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

18:15 LIVE

Τζένοα - ΣΠΑΛ

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 1 HD

18:30 LIVE

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

Βόλεϊ - 2ος Τελικός Ανδρών

ΕΡΤ SPORTS HD

18:30 LIVE

Τότεναμ - Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 1 HD

20:00 LIVE

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο - Super League - Play off

Novasports 2 HD

20:30 LIVE

Λεγανές - Βαλένθια

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

20:30 LIVE

Κάλιαρι - Λέτσε

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 24 HD

20:30 LIVE

Φιορεντίνα - Βερόνα

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 5 HD

20:30 LIVE

Ουντινέζε - Σαμπντόρια

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 4 HD

20:30 LIVE

Πάρμα - Μπολόνια

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 3 HD

21:00 LIVE

Μπόρνμουθ - Λέστερ

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 1 HD

21:45 LIVE

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο - Super League - Play off

Novasports 1 HD

22:45 LIVE

Νάπολι - Μίλαν

Ποδόσφαιρο - Serie A

Novasports 2 HD

23:00 LIVE

Σεβίλλη - Μαγιόρκα

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

Δευτέρα, 13/07/2020

18:15 LIVE

Ο νάνος και οι επτά χιονάτες

- Ελληνική ταινία

ΕΡΤ 1

20:00 LIVE

Για ποιον χτυπά η κουδούνα

- Ελληνική ταινία

Open TV

22:00 LIVE

Η μικρή μας αδελφή

- Ξένη ταινία

ΕΡΤ 2

22:00 LIVE

Χωρίς οίκτο

- Ξένη ταινία

STAR

22:00 LIVE

Μια νύχτα στο μουσείο 2

- Ξένη ταινία

ΣΚΑΪ

23:40 LIVE

Deja Vu: Τέσσερις ημέρες, έξι ώρες πίσω

- Ξένη ταινία

ALPHA

00:00 LIVE

Mr Mercedes

- Ξένη σειρά

MEGA

Τρίτη, 14/07/2020

21:00 LIVE

The score

- Ξένη ταινία

Open TV

22:00 LIVE

Βουτιά στον εφιάλτη

- Ξένη ταινία

ΣΚΑΪ

22:00 LIVE

Suicide squad

- Ξένη ταινία

STAR

23:00 LIVE

Ένας λατίνος εραστής

- Ξένη ταινία

ΕΡΤ 2

23:40 LIVE

Shake eyes

- Ξένη ταινία

ALPHA

00:00 LIVE

Mr Mercedes

- Ξένη σειρά

MEGA

Τετάρτη, 15/07/2020

18:15 LIVE

Αν ήμουν πλούσιος

- Ελληνική ταινία

ΕΡΤ 1

21:00 LIVE

Next

- Ξένη ταινία

Open TV

22:00 LIVE

Χίλιοι τρόποι να πεθάνεις στην άγρια δύση

- Ξένη ταινία

STAR

22:00 LIVE

Ένας πιστός σύζυγος

- Ξένη ταινία

ΕΡΤ 3

23:00 LIVE

Τσάι στη Σαχάρα

- Ξένη ταινία

ΕΡΤ 2

23:40 LIVE

Όμηροι στη θάλασσα

- Ξένη ταινία

ALPHA

00:00 LIVE

Mr Mercedes

- Ξένη σειρά

MEGA