Πρόγραμμα TV

Σάββατο, 17/11/2018

14:00 LIVE

Βουλιαγμένη-Γλυφάδα

Πόλο - Α1 πόλο Ανδρών

ΕΡΤ 2

15:00 LIVE

Εργοτέλης-Τρίκαλα

Ποδόσφαιρο - Football League

ΕΡΤ 3

15:45 LIVE

Χολαργός - Προμηθέας Πατρών

Μπάσκετ - Basket league

ΕΡΤ 2

15:45 LIVE

Λαύριο - Κολοσσός Ρόδου

Μπάσκετ - Basket League

ΕΡΤ 2

15:45 LIVE

Ήφαιστος Λήμνου - ΠΑΟΚ

Μπάσκετ - Basket League

ΕΡΤ 2

15:45 LIVE

Πανιώνιος - Ρέθυμνο

Μπάσκετ - Basket League

ΕΡΤ 2

16:00 LIVE

Σερβία-Μαυροβούνιο

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 7 HD

16:00 LIVE

Nitto ATP FInals London

Σπορ - Τένις

OTE Sport 6 HD

16:30 LIVE

Μπάνβιτ-Καρσίγιακα

Μπάσκετ - Basket Super League

OTE Sport 4 HD

17:00 LIVE

Φοίνικας - ΠΑΟΚ

Βόλεϊ - Volley League

ΕΡΤ 3

18:00 LIVE

Κύμη - ΑΕΚ

Μπάσκετ - Basket League

ΕΡΤ 2

19:00 LIVE

Μάλτα-Κόσοβο

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 3 HD

19:00 LIVE

Αζερμπαϊτζάν-Νησιά Φερόε

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 2 HD

19:00 LIVE

Τουρκία-Σουηδία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 1 HD

21:30 LIVE

Ανδόρα-Μάλαγα

Μπάσκετ - ACB Liga Endesa

OTE Sport 7 HD

21:45 LIVE

Ρουμανία-Λιθουανία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 3 HD

21:45 LIVE

Αλβανία-Σκωτία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 2 HD

21:45 LIVE

Ιταλία-Πορτογαλία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 1 HD

02:00 LIVE

Μπόστον Σέλτικς-Τορόντο Ράπτορς

Μπάσκετ - NBA Regular Season

OTE Sport 4 HD

Κυριακή, 18/11/2018

16:00 LIVE

Αγγλία-Κροατία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 7 HD

16:30 LIVE

Ολυμπιακός-Νέξε

Σπορ - EHF Cup Χάντμπολ Ανδρών

OTE Sport 9 HD

18:00 LIVE

Εστουντιάτες-Μπαρτσελόνα

Μπάσκετ - ACB Liga Endesa

OTE Sport 8 HD

18:00 LIVE

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Μπάσκετ - Basket League

OTE Sport 4 HD

19:00 LIVE

Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 7 HD

19:00 LIVE

Μολδαβία-Λουξεμβούργο

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 3 HD

19:00 LIVE

Βόρειος Ιρλανδία-Αυστρία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 2 HD

20:00 LIVE

Nitt ATP Finals London

Σπορ - Τένις

OTE Sport 6 HD

21:45 LIVE

Ισπανία-Βοσνία Ερζεβοβίνη

Ποδόσφαιρο - Διεθνής Φιλικός Αγώνας

OTE Sport 7 HD

21:45 LIVE

Ελβετία-Βέλγιο

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 3 HD

21:45 LIVE

Ουγγαρία-Φινλανδία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 2 HD

21:45 LIVE

Ελλάδα-Εσθονία

Ποδόσφαιρο - UEFA Nations League

OTE Sport 1 HD

22:30 LIVE

Μινεσότα Τίμπεργουλβς-Μέμφις Γκρίζλις

Μπάσκετ - NBA Regular Season

OTE Sport 4 HD

04:30 LIVE

Μπόστον Σέλτικς-Γιούτα Τζαζ

Μπάσκετ - NBA Regular Season

OTE Sport 4 HD

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ