Πρόγραμμα TV

Δευτέρα, 09/12/2019

14:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

17:00 LIVE

Παναχαϊκή-Χανιά

Ποδόσφαιρο - Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

18:30 LIVE

Ζενίτ-Χίμκι

Μπάσκετ - VTB League

OTE Sport 9 HD

19:00 LIVE

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Παναθηναϊκός

Βόλεϊ - Volley League

ΕΡΤ SPORTS HD

19:00 LIVE

Παναθηναϊκός-Ήφαιστος Λήμνου

Μπάσκετ - Basket League

OTE Sport 4 HD

19:00 LIVE

Αφιόν Μπελεντίγεσι-Αναντολού Εφές

Μπάσκετ - Basketball Super League

OTE Sport 7 HD

20:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

21:30 LIVE

Στουτγκάρδη-Νυρεμβέργη

Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

22:00 LIVE

Γουέστ Χαμ-Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 2 HD

02:00 LIVE

Ιντιάνα Πέισερς-Λος Άντζελες Κλίπερς

Μπάσκετ - ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

Τρίτη, 10/12/2019

14:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

19:00 LIVE

Μπεσίκτας-ΠΑΟΚ

Μπάσκετ - Basketball Champions League

ΕΡΤ SPORTS HD

19:00 LIVE

Ρίτας Βίλνιους-Τόφας

Μπάσκετ - EuroCup

Novasports 1 HD

19:15 LIVE

Νταρουσάφακα-Μπρέσια

Μπάσκετ - EuroCup

Novasports 3 HD

19:55 LIVE

Σάλτσμπουργκ-Λίβερπουλ

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 5 HD

19:55 LIVE

Νάπολι-Γκενκ

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 6 HD

20:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

21:00 LIVE

Λιμόζ-Βενέτσια

Μπάσκετ - EuroCup

Novasports 2 HD

21:30 LIVE

Ορτέζ-ΑΕΚ

Μπάσκετ - Basketball Champions League

ΕΡΤ SPORTS HD

21:45 LIVE

Ούνικαχα Μάλαγα-Όλντενμπουργκ

Μπάσκετ - EuroCup

Novasports 1 HD

22:00 LIVE

Ίντερ-Μπαρτσελόνα

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 2 HD

22:00 LIVE

Ντόρτμουντ-Σλάβια Πράγας

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 3 HD

22:00 LIVE

Λιόν-Λειψία

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 4 HD

22:00 LIVE

Μπενφίκα-Ζενίτ

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 7 HD

22:00 LIVE

Άγιαξ-Βαλένθια

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 8 HD

22:00 LIVE

Τσέλσι-Λιλ

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 9 HD

02:00 LIVE

Φιλαδέλφεια Σίξτερς-Ντένβερ Νάγκετς

Μπάσκετ - ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

Τετάρτη, 11/12/2019

14:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

17:00 LIVE

Ολυμπιακός Κ19-Ερυθρός Αστέρας Κ19

Ποδόσφαιρο - UEFA Youth League

OTE Sport 2 HD

19:00 LIVE

Περιστέρι-Καζαντιέπ

Μπάσκετ - Basketball Champions League

ΕΡΤ 3

19:00 LIVE

Λοκομοτίβ Κουμπάν-Παρτιζάν

Μπάσκετ - EuroCup

Novasports 4 HD

19:30 LIVE

Αλ Σαάντ-Ιάγκεν

Ποδόσφαιρο - Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων

ΕΡΤ SPORTS HD

19:55 LIVE

Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Μάντσεστερ Σίτι

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 4 HD

19:55 LIVE

Σαχτάρ Ντόνετσκ-Αταλάντα

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 5 HD

20:30 LIVE

Ουλμ-Μονακό

Μπάσκετ - EuroCup

Novasports 3 HD

20:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

21:30 LIVE

Βίρτους Μπολόνια-Προμηθέας Πατρών

Μπάσκετ - EuroCup

Novasports 1 HD

21:45 LIVE

Μπανταλόνα-Ούνικς Καζάν

Μπάσκετ - EuroCup

Novasports 2 HD

22:00 LIVE

Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 2 HD

22:00 LIVE

Μπάγερν Μονάχου-Τότεναμ

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 3 HD

22:00 LIVE

Μπριζ-Ρεάλ Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 6 HD

22:00 LIVE

Παρί Σεν Ζερμέν-Γαλατάσαραϊ

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 7 HD

22:00 LIVE

Λεβερκούζεν-Γιουβέντους

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 8 HD

22:00 LIVE

Ατλέτικο Μαδρίτης-Λοκομοτίβ Μόσχας

Ποδόσφαιρο - UEFA Champions League

OTE Sport 9 HD

04:30 LIVE

Μιλγουόκι Μπακς-Νιου Όρλεανς Πέλικανς

Μπάσκετ - ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

Πέμπτη, 12/12/2019

14:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

15:00 LIVE

Τένις: Κύπελλο, Ντιρίγια

Σπορ - Προημιτελικά

Eurosport 2

17:00 LIVE

Τένις: Κύπελλο, Ντιρίγια

Σπορ - Προημιτελικά

Eurosport 2

18:00 LIVE

Ολυμπιακός-Μόντενα

Βόλεϊ - CEV Cup Ανδρών

OTE Sport 6 HD

19:00 LIVE

Χίμκι-Άλμπα Βερολίνου

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 5 HD

19:00 LIVE

Τένις: Κύπελλο, Ντιρίγια

Σπορ - Προημιτελικά

Eurosport 2

19:45 LIVE

Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 3 HD

19:55 LIVE

ΑΠΟΕΛ-Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 2 HD

19:55 LIVE

Σταντάρ Λιέγης-Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 3 HD

19:55 LIVE

Χετάφε-Κρασνοντάρ

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 5 HD

19:55 LIVE

Κοπεγχάγη-Μάλμε

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 7 HD

19:55 LIVE

Κλουζ-Σέλτικ

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 8 HD

19:55 LIVE

Ρεν-Λάτσιο

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 9 HD

20:00 LIVE

Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 4 HD

20:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

21:00 LIVE

Τένις: Κύπελλο, Ντιρίγια

Σπορ - Προημιτελικά

Eurosport 2

21:05 LIVE

Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 1 HD

22:00 LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 2 HD

22:00 LIVE

Πόρτο-Φέγενορντ

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 3 HD

22:00 LIVE

Ρέιντζερς-Γιουνγκ Μπόις

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 4 HD

22:00 LIVE

Ρόμα-ΒΑΚ Πέλετς

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 5 HD

22:00 LIVE

Γκλάντμπαχ-Μπασακσεχίρ

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 7 HD

22:00 LIVE

Λουντογκόρετς-Φερεντσβάρος

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 8 HD

22:00 LIVE

Γουλβς-Μπεσίκτας

Ποδόσφαιρο - UEFA Europa League

OTE Sport 9 HD

03:00 LIVE

Μπόστον Σέλτικς-Φιλαδέλφεια Σίξτερς

Μπάσκετ - ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

Παρασκευή, 13/12/2019

12:20 LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ - Αυστρία

Eurosport 1

13:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 2

13:50 LIVE

Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ - Αυστρία

Eurosport 1

15:15 LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ - Αυστρία

OTE Sport 5 HD

16:40 LIVE

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ - HS 140, Κλίνγκενταλ

Eurosport 1

19:00 LIVE

ΑΕΚ-Άρης

Μπάσκετ - Basket League

OTE Sport 4 HD

19:30 LIVE

Κέρκυρα-ΠΑΣ Γιάννινα

Ποδόσφαιρο - Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

19:30 LIVE

Μπόχουμ-Ανόβερο

Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

19:50 LIVE

Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ - ΗΠΑ

Eurosport 2

20:00 LIVE

Ζαλγκίρις Κάουνας-Βαλένθια

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 5 HD

20:45 LIVE

Σνούκερ: Home Nations Series

Σπορ - Σκωτία

Eurosport 1

21:30 LIVE

Μπάγερν Μονάχου-Ζενίτ

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 4 HD

21:30 LIVE

Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ

Ποδόσφαιρο - Bundesliga

OTE Sport 3 HD

21:45 LIVE

Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 3 HD

21:45 LIVE

Τσάρλτον-Χαλ

Ποδόσφαιρο - Championship

Novasports 2 HD

21:45 LIVE

Λιλ-Μονπελιέ

Ποδόσφαιρο - Ligue 1

Novasports 24 HD

22:00 LIVE

Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός

Μπάσκετ - EuroLeague

Novasports 1 HD

22:00 LIVE

Αλαβές-Λεγανές

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

23:35 LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ - Καναδάς

Eurosport 2

00:40 LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ - Καναδάς

Eurosport 2

02:00 LIVE

Μαϊάμι Χιτ-Λος Άντζελες Λέικερς

Μπάσκετ - ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD