Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (17/4)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (17/4). 

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (17/4)

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (17/4):

06:30 (Cosmote Sport 9 HD): Πυγμαχία, Έρολ Σπενς τζούνιορ-Γιορντένις Ουγκάς

07:00 (Eurosport 2): Μοτοσικλέτες, Γαλλία, Λε Μαν

09:30 (Eurosport 1): Ποδηλασία, Ο Γύρος της Τουρκίας, 8η διαδρομή

11:30 (Eurosport 1): Ποδηλασία, Παρίσι-Ρουμπέ, Γαλλία

12:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Μόντε Κάρλο, Τελικός διπλού

13:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Ρεάλ Μαδρίτης-Μπρεογκάν

14:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Νις-Λοριάν

14:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Βέρντερ Βρέμης-Νυρεμβέργη

14:45 (ΕΡΤ3): Ποδόσφαιρο, Β’ Εθνική, Βέροια-Ξάνθη

14:45 (ERTflix): Ποδόσφαιρο, Β’ Εθνική, Καλλιθέα-Αστέρας Βλαχιώτη

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Γρανάδα-Λεβάντε

15:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Μόντε Κάρλο, Τελικός

15:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ατρόμητος-ΟΦΗ

16:15 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Νιουκάστλ-Λέστερ

16:15 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Γουέστ Χαμ-Μπέρνλι

16:30 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Ρωσία, Σότσι-Λοκομοτίβ Μόσχας

16:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερν Μονάχου

16:30 (Eurosport 2): Σνούκερ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, 1ος γύρος

17:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Λαύριο-Παναθηναϊκός

17:15 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Λαμία-Ιωνικός

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ

18:05 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λιόν-Μπορντό

18:30 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας

18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Ουνιόν Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης

18:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Λεβερκούζεν-Λειψία

18:30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Χόφενχαϊμ-Γκρόιτερ Φιρτ

19:00 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Ολλανδία, Αϊντχόφεν-Άγιαξ

19:00 (ERTflix): Χάντμπολ, Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος, Μαυροβούνιο-Ελλάδα

19:00 (ERTflix): Βόλεϊ, Βόλεϊ Λιγκ, ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

19:15 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Ουέσκα-Σαραγόσα

19:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Μπασκόνια-Βαλένθια

19:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Άρης-ΠΑΟΚ

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Αθλέτικ Μπιλμπάο-Θέλτα

20:00 (Eurosport 2): PGA Tour, RBC Χέριτατζ, Ημέρα 4

20:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Προμηθέας-ΑΕΚ

20:45 (Eurosport 1): Σνούκερ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, 1ος γύρος

21:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

21:45 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης

22:30 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπενφίκα

22:30 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Μπόστον Σέλτικς-Μπρούκλιν Νετς

23:05 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, ΗΠΑ, Λος Άντζελες-Κάνσας Σίτι

01:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Μιλγουόκι Μπακς-Σικάγο Μπουλς