Εφημερίδες: Τα αθλητικά πρωτοσέλιδα της Δευτέρας 2 Μαΐου

Διαβάστε τι γράφουν σήμερα, Δευτέρα 2 Μαΐου (2/5), οι αθλητικές εφημερίδες της χώρας - Δείτε τα αθλητικά πρωτοσέλιδα.

«ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΤΑ… ΑΔΙΟΡΘΩΤΑ» είναι ο τίτλος στο ΦΩΣ

ΞΑΝΑ ΘΡΙΛΕΡ, Ο ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-2 ΤΟΝ ΕΞΟΧΟ ΠΑΣ. Στον Ολυμπιακό αρκεί η ισοπαλία την Τετάρτη για να αναδειχθεί και μαθηματικά πρωταθλητής

Ούτε για δείγμα!

Μέσα σε λίγες ώρες «εξαφανίστηκαν» χθες τα εισιτήρια του αγώνα της Τετάρτης * Ομάδα και κόσμος ένα για την πρόκριση στο Βελιγράδι * Η επιλογή του Μπαρτζώκα να πορευτεί με έξι παίκτες ουσιαστικά * Θηρίο στο κλουβί ο Μάρτιν

ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

Ο Παναθηναϊκός κέρδισε 1-0 τον Άρη στη Λεωφόρο και βρίσκεται πλέον στην τρίτη θέση της βαθμολογίας *

Άβολo «X» στην Τούμπα

ΠΑΟΚ και ΑΕΚ έμειναν στο 1-1, αποτέλεσμα το οποίο αφήνει τον «Δικέφαλο του Βορρά» στο -13 από τον Ολυμπιακό και την «Ένωση» στο -2 από την 3η θέση που οδηγεί στην Ευρώπη

Κυριαρχία Ολυμπιακού και ΠΑΟΚ

Οι Νέες Γυναίκες του Ολυμπιακού νίκησαν 6-5 τη Βουλιαγμένη στον τελικό και κατέκτησαν το πρωτάθλημα * Πρωτιά για τον ΠΑΟΚ στους Νέους Άνδρες

Η ΔΕΚΑ το χρυσό στο Πανελλήνιο εφήβων

Νίκησε στον τελικό 59-58 το Περιστέρι * Τρίτος ο Παναθηναϊκός, πέμπτος ο Ολυμπιακός * Στις νεάνιδες πρωταθλητής ο ΠΑΟ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ: Δραματικό φινάλε

Ο Διαγόρας Ρόδου πέτυχε δύο γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα στο Αιγάλεω (1-2) και έμεινε στην κατηγορία * Υποβιβάστηκε ο Αστέρας Βλαχιώτη, που ηττήθηκε στον «τελικό παραμονής» από τον Ηρόδοτο (2-1) στη Νέα Αλικαρνασσό * Στη Γ’ Εθνική έριξε την Καβάλα η πρωταθλήτρια Βέροια (2-1)