Η σύρραξη που προκάλεσε στο ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός ο Όκολιτς (vid+pics)

Το τρίτο σετ στο ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός τελείωσε 21-25 με λανθασμένη υποδοχή του Όκολιτς και απάντηση του Ανδρεάδη, γεγονός που προκάλεσε μια αδικαιολόγητη αντίδραση του παίκτη του Δικεφάλου.

Αμέσως μετά τον 25ο πόντο του Ολυμπιακού, ο Σέρβος μπήκε στο τερέν των ερυθρόλευκων, το ματς έγινε για λίγο... ροντέο, χωρίς συνέπειες για τον Όκολιτς.

Ο διαιτητής της αναμέτρησης, Γεροθόδωρος, όφειλε να δείξει κόκκινη κάρτα στον Σέρβο, αλλά "κοκκίνησε" και τον Ανδρεάδη, με αποτέλεσμα το 4ο σετ να ξεκινήσει από το... 1-1.

Αυτή ήταν μια από τις στιγμές έντασης, που υπήρξαν στην Πυλαία απόψε (6/5), καθώς όπως ενημερωθήκατε, μετά το τέλος του αγώνα μπράβοι των γηπεδούχων επιχείρησαν να μπουν στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού.