Handball Premier: ΑΕΚ-Ολυμπιακός την 1η αγωνιστική - Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα

Ντέρμπι με το καλημέρα προέκυψε στη Handball Premier, καθώς η ΑΕΚ θα φιλοξενήσει τον Ολυμπιακό στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής. Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος αλλά και της Α1 Γυναικών. 

Handball Premier: ΑΕΚ-Ολυμπιακός την 1η αγωνιστική - Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΟΧΕ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Handball Premier και της Α1 Γυναικών. Μάλιστα την πρώτη αγωνιστική θα έχουμε ντέρμπι κορυφής, αφού η ΑΕΚ θα φιλοξενήσει τον Ολυμπιακό.

ΟΧΕ: «Με 14 ομάδες και δύο ομίλους η νέα Handball Premier»

Αναλυτικά:

Το «πάρε-δώσε» της Χάντμπολ Πρέμιερ: Ολυμπιακός και ΑΕΚ τα μεγάλα φαβορί

Το πρόγραμμα της Handball Premier 2020-2021

1ος όμιλος

19.09.2020 1η Αγωνιστική - 8η Αγωνιστική 14.11.2020

Α.Σ.Ε. Δούκα-Διομήδης Άργους
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Α.Ε.Κ.-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

26.09.2020 2η Αγωνιστική - 9η Αγωνιστική 21.11.2020

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Σ.Ε. Δούκα
Διομήδης Άργους-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Ε.Κ.

03.10.2020 3η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 28.11.2020

Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Α.Ε.Κ.-Διομήδης Άργους
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

07.10.2020 4η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 05.12.2020

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Ε.Κ.
Α.Σ.Ε. Δούκα-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Διομήδης Άργους-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

10.10.2020 5η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 12.12.2020

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Α.Ε.Κ.-Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Διομήδης Άργους

17.10.2020 6η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 19.12.2020

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Α.Σ.Ε. Δούκα-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Α.Ε.Κ.

24.10.2020 7η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 30.12.2020

Διομήδης Άργους-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Σ.Ε. Δούκα
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

2ος όμιλος

19.09.2020 1η Αγωνιστική - 8η Αγωνιστική 14.11.2020

Φαίακας Κέρκυρας-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Φίλιππος Βέροιας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Π.Α.Ο.Κ.-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

26.09.2020 2η Αγωνιστική - 9η Αγωνιστική 21.11.2020

Ζαφειράκης Νάουσας-Φαίακας Κέρκυρας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Φίλιππος Βέροιας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Π.Α.Ο.Κ.

03.10.2020 3η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 28.11.2020

Φίλιππος Βέροιας-Ζαφειράκης Νάουσας
Π.Α.Ο.Κ.-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

07.10.2020 4η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 05.12.2020

Ζαφειράκης Νάουσας-Π.Α.Ο.Κ.
Φαίακας Κέρκυρας-Φίλιππος Βέροιας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

10.10.2020 5η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 12.12.2020

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Ζαφειράκης Νάουσας
Π.Α.Ο.Κ.-Φαίακας Κέρκυρας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

17.10.2020 6η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 19.12.2020

Ζαφειράκης Νάουσας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φαίακας Κέρκυρας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Φίλιππος Βέροιας-Π.Α.Ο.Κ.

24.10.2020 7η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 30.12.2020

Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Φαίακας Κέρκυρας
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Φίλιππος Βέροιας

To πρόγραμμα της Α1 Γυναικών

1ος όμιλος

10.10.2020 1η Αγωνιστική - 4η Αγωνιστική 31.10.2020

Α.Σ.Β. Αθηναϊκός-Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού
Γ.Α.Σ. Καματερού-Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

17.10.2020 2η Αγωνιστική - 5η Αγωνιστική 14.11.2020

Γ.Α.Σ. Καματερού-Α.Σ.Β. Αθηναϊκός
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας-Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού

24.10.2020 3η Αγωνιστική - 6η Αγωνιστική 12.12.2020

Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού-Γ.Α.Σ. Καματερού
Α.Σ.Β. Αθηναϊκός-Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

2ος όμιλος

10.10.2020 1η Αγωνιστική - 4η Αγωνιστική 31.10.2020

Α.Ο. Προσοτσάνης-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
HONDA Πανόραμα-Π.Α.Ο.Κ. Mateco

17.10.2020 2η Αγωνιστική - 5η Αγωνιστική 14.11.2020

HONDA Πανόραμα-Α.Ο. Προσοτσάνης
Π.Α.Ο.Κ. Mateco-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

24.10.2020 3η Αγωνιστική - 6η Αγωνιστική 12.12.2020

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-HONDA Πανόραμα
Α.Ο. Προσοτσάνης-Π.Α.Ο.Κ. Mateco

3ος όμιλος

10.10.2020 1η Αγωνιστική - 4η Αγωνιστική 31.10.2020

Αναγέννηση Άρτας-Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Βέροια 2017-Εθνικός Κοζάνης

17.10.2020 2η Αγωνιστική - 5η Αγωνιστική 14.11.2020

Βέροια 2017-Αναγέννηση Άρτας
Εθνικός Κοζάνης-Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

24.10.2020 3η Αγωνιστική - 6η Αγωνιστική 12.12.2020

Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών-Βέροια 2017
Αναγέννηση Άρτας-Εθνικός Κοζάνης.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας