Τόμας: «Για ακόμη μία φορά εδώ ξεπεράσαμε τον χρόνο των καθυστερήσεων»

Ο σκόρερ του 0-1 Μπράντον Τόμας έκανε παράπονα για τη διαιτησία μετά το 2-2 με του ΠΑΟΚ με τον Παναθηναϊκό.

Ο Μπράντον Τόμας άφησε αιχμές για τον χρόνο των καθυστερήσεων. Αναλυτικά η δήλωσή του στην κάμερα του ΟΤΕ:

«Αξίζαμε τη νίκη αλλά για ακόμη μία φορά εδώ ξεπεράσαμε τον χρόνο των καθυστερήσεων, παίξαμε όσο χρειάστηκε για να ισοφαρίσει ο Παναθηναϊκός. Κρατάμε τη νοοτροπία που είχαμε όλοι οι ποδοσφαιριστές, στην πρώτη περίοδο του αγώνα δεν είχαμε καλή απόδοση, διορθώσαμε τα λάθη μας, πιέσαμε πολύ και αξίζαμε τη νίκη. Σίγουρα η ισοφάριση μας απογοητεύει, κρατάμε αυτή τη νοοτροπία και στρέφουμε την προσοχή μας στο παιχνίδι της Πέμπτης (σ.σ Άιντραχτ Φρανκφούρτης).

Όλοι οι επιθετικοί όταν κάνουμε τη δουλειά μας σκοράροντας και δίνοντας ασίστ είμαστε χαρούμενοι. Ειδικά όταν αυτό συνοδεύεται με καλό αποτέλεσμα. Κανείς δεν χαίρεται όταν η ομάδα χάνει. Όταν έχεις βοηθήσει και εσύ, είναι ό,τι καλύτερο».