Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης: «Οβίδα» του Μπαράλες, απευθείας φάουλ του Αριγίμπι και 1-1 (vids)

Ο Μπαράλες στο 45+1 έβαλε μπροστά στο σκορ τον Αστέρα Τρίπολης με δυνατή κεφαλιά, αλλά στο 54΄ο Αριγίμπι με αριστουργηματική εκτέλεση φάουλ ισοφάρισε για τον Παναιτωλικό σε 1-1.

Ο Αστέρας Τρίπολης στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους στο ματς με τον Παναιτωλικό άνοιξε το σκορ με τον Μπαράλες, αλλά δεν κράτησαν για πολύ το προβάδισμα, καθώς οι γηπεδούχοι στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους ισοφάρισαν σε 1-1.

Στο 45+1 ο Μπαράλες με κεφαλιά- «οβίδα» έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Κνετ, αλλά στο 54΄ο Αριγίμπι με εξαιρετική εκτέλεση φάουλ, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Παπαδόπουλου.