ΑΕΚ - Άρης: Εισβολή Μελισσανίδη στα αποδυτήρια - ξυλοδαρμός Καρυπίδη!

Δεν έχει ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο του αγώνα ΑΕΚ - Άρης για τα ημιτελικά του Κυπέλλου. Ένταση στα αποδυτήρια, με εισβολή Μελισσανίδη και ξυλοδαρμό Καρυπίδη.

Χαμός στα αποδυτήρια του ΟΑΚΑ κατά την ανάπαυλα του πρώτου ημιτελικού, AEK - Άρης.

H διακοπή του ΑΕΚ-Άρης και η κίνηση του Χαριστέα για αποχώρηση της ομάδας (vid)

ΑΕΚ - Άρης 2-1: Προβάδισμα τελικού, με εισβολές, ξυλοδαρμούς και διακοπές! (highlights)

ΑΕΚ - Άρης: Εισβολή και επίθεση στον πάγκο και στον γυμναστή του Άρη μετά το 2-1 (pics - vid)

ΑΕΚ-Άρης 2-1: Ποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί με ποδόσφαιρο;

Ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ ΑΕΚ εισέβαλε στα αποδυτήρια των διαιτητών, με σκοπό να διαμαρτυρηθεί στους διαιτητές για κάποιες αποφάσεις που ο ίδιος θεώρησε ότι ήταν εις βάρος της ομάδας τους.

Έξω από τα αποδυτήρια ήταν ο πρόεδρος του Άρη, Θόδωρος Καρυπίδης. Ο Μελισσανίδης βλέποντάς τον του όρμηξε και χειροδίκησε εναντίον του, ενώ τον απειλούσε με αχαρακτήριστες εκφράσεις. Στο επεισόδιο ενεπλάκησαν κι άλλοι παράγοντες των δύο ομάδων.

Για "ζούγκλα" κάνουν λόγο στον Άρη, για μια ένταση της στιγμής κάνουν λόγο στην ΑΕΚ. Κλεισμένοι στα αποδυτήρια παρέμειναν για 20 λεπτά οι διαιτητές της αναμέτρησης. Δεν μπορούσε να τους προσεγγίσει κανείς.

Ο Άγγελος Χαριστέας ενημέρωσε τους παίκτες του Άρη στο χώρο του κέντρου για ό,τι έχει συμβεί.

Αναμένεται ανακοίνωση από τον επίσημο Άρη.

Το β' ημίχρονο ξεκίνησε με 27 λεπτά καθυστέρηση!