Προκριματικά Euro 2020: Οι δύο τελευταίες στροφές δίνουν προκρίσεις

Τις επόμενες έξι ημέρες θα ξέρουμε τις ομάδες που θα πάρουν το εισιτήριο για το Euro 2020.

Προκριματικά Euro 2020: Οι δύο τελευταίες στροφές δίνουν προκρίσεις

Μέχρι στιγμής, έχουν προκριθεί στα τελικά, το Βέλγιο, η Ιταλία, η Πολωνία, η Ρωσία, η Ισπανία και η Ουκρανία, ενώ ακλόνητα φαβορί για να «σφραγίσουν το εισιτήριο», είναι η Αγγλία, η Τσεχία, η Ολλανδία, η Κροατία, η Αυστρία, η Τουρκία, η Γαλλία και η Φινλανδία.

Οι πιό ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις, είναι αυτές της Αγγλίας με το Μαυροβούνιο, της Τσεχίας με το Κόσοβο, της Πορτογαλίας με την Λιθουανία, της Ολλανδίας με την Βόρεια Ιρλανδία, της Κροατίας με την Σλοβακία, της Σουηδίας με την Ρουμανία, της Αυστρίας με την Βόρεια Μακεδονία, της Τουρκίας με την Ισλανδία, της Γαλλίας με την Μολδαβία, του Βελγίου με την Ρωσία και της Φινλανδίας με το Λιχτενστάιν.

Η εθνική Ελλάδας φιλοξενείται την Παρασκευή από την Αρμενία και την Δευτέρα ολοκληρώνει τις υποχρεώσεις της, υποδεχόμενη την Φινλανδία, αλλά χωρίς κανένα βαθμολογικό ενδιαφέρον, δεδομένου ότι έχει αποκλεισθεί από την συνέχεια.

Τα «σενάρια» πρόκρισης στους 10 ομίλους των προκριματικών, έχει ως εξής:

1ος όμιλος: Η Αγγλία προκρίνεται με ισοπαλία απέναντι στο Μαυροβούνιο και η Τσεχία με νίκη εναντίον του Κοσόβου.

2ος όμιλος: Η Πορτογαλία θα προκριθεί, εάν επικρατήσει της Λιθουανίας και η Σερβία δεν νικήσει το Λουξεμβούργο.

3ος όμιλος: Η Ολλανδία προκρίνεται με ισοπαλία απέναντι στην Βόρεια Ιρλανδία. Η Γερμανία προκρίνεται εάν νικήσει την Λευκορωσία και η Βόρεια Ιρλανδία δεν επικρατήσει της Ολλανδίας.

4ος όμιλος: Η Δανία θα προκριθεί εάν νικήσει το Γιβραλτάρ και η Ελβετία χάσει από την Γεωργία. Οι Ελβετοί προκρίνονται εάν νικήσουν την Γεωργία και η Δανία δεν επικρατήσει του Γιβλαρτάρ.

5ος όμιλος: Η Κροατία χρειάζεται έναν βαθμό στον αγώνα με την Σλοβακία για να προκριθεί.

6ος όμιλος: Η Σουηδία θα προκριθεί με νίκη απέναντι στην Ρουμανία, ενώ σε περίπτωση ήττας οι Βαλκάνιοι θα μείνουν εκτός διεκδίκησης.

7ος όμιλος: Η Αυστρία «ψάχνει» έναν βαθμό στην αναμέτρηση με την Βόρεια Μακεδονία για να προκριθεί στα τελικά.

8ος όμιλος: Η Τουρκία προκρίνεται με ισοπαλία απέναντι στην Ισλανδία, ενώ η Γαλλία χρειάζεται νίκη επί της Μολδαβίας ή να μην νικήσει η Ισλανδία την Τουρκία.

9ος όμιλος: Το Βέλγιο θα εξασφαλίσει την πρώτη θέση, εάν πάρει έναν βαθμό στον αγώνα με την Ρωσία.

10ος όμιλος: Η Φινλανδία θα προκριθεί με νίκη επί του Λιχτενστάϊν, αλλά και με ισοπαλία, αρκεί η Βοσνία να μην νικήσει την Ιταλία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

21/03/2019 17:00 Καζακστάν – Σκωτία 3-0
21/03/2019 19:00 Κύπρος – Σαν Μαρίνο 5-0
21/03/2019 21:45 Ολλανδία – Λευκορωσία 4-0
21/03/2019 21:45 Β. Ιρλανδία – Εσθονία 2-0
21/03/2019 21:45 Κροατία – Αζερμπαϊτζάν 2-1
21/03/2019 21:45 Σλοβακία – Ουγγαρία 2-0
21/03/2019 21:45 Αυστρία – Πολωνία 0-1
21/03/2019 21:45 ΠΓΔΜ – Λετονία 3-1
21/03/2019 21:45 Ισραήλ – Σλοβενία 1-1
21/03/2019 21:45 Βέλγιο – Ρωσία 3-1

22/03/2019 19:00 Βουλγαρία – Μαυροβούνιο 1-1
22/03/2019 21:45 Αγγλία – Τσεχία 5-0
22/03/2019 21:45 Λουξεμβούργο – Λιθουανία 2-1
22/03/2019 21:45 Πορτογαλία – Ουκρανία 0-0
22/03/2019 21:45 Αλβανία – Τουρκία 0-2
22/03/2019 21:45 Ανδόρρα – Ισλανδία 0-2
22/03/2019 21:45 Μολδαβία – Γαλλία 1-4

23/03/2019 16:00 Γεωργία – Ελβετία 0-2
23/03/2019 19:00 Γιβραλτάρ – Ιρλανδία 0-1
23/03/2019 19:00 Μάλτα – Ν. Φερόε 2-1
23/03/2019 19:00 Σουηδία – Ρουμανία 2-1
23/03/2019 21:45 Ισπανία – Νορβηγία 2-1
23/03/2019 21:45 Βοσνία – Αρμενία 2-1
23/03/2019 21:45 Ιταλία – Φινλανδία 2-0
23/03/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Ελλάδα 0-2

2η αγωνιστική

24/03/2019 16:00 Ουαλία – Σλοβακία 1-0
24/03/2019 16:00 Καζακστάν – Ρωσία 0-4
24/03/2019 19:00 Ουγγαρία – Κροατία 2-1
24/03/2019 19:00 Ισραήλ – Αυστρία 4-2
24/03/2019 19:00 Σαν Μαρίνο – Σκωτία 0-2
24/03/2019 21:45 Ολλανδία – Γερμανία 2-3
24/03/2019 21:45 Β. Ιρλανδία – Λευκορωσία 2-1
24/03/2019 21:45 Πολωνία – Λετονία 2-0
24/03/2019 21:45 Σλοβενία – ΠΓΔΜ 1-1
24/03/2019 21:45 Κύπρος – Βέλγιο 0-2

25/03/2019 19:00 Τουρκία – Μολδαβία 4-0
25/03/2019 21:45 Κόσοβο – Βουλγαρία 1-1
25/03/2019 21:45 Μαυροβούνιο – Αγγλία 1-5
25/03/2019 21:45 Λουξεμβούργο – Ουκρανία 1-2
25/03/2019 21:45 Πορτογαλία – Σερβία 1-1
25/03/2019 21:45 Ανδόρρα – Αλβανία 0-3
25/03/2019 21:45 Γαλλία – Ισλανδία 4-0

26/03/2019 19:00 Αρμενία – Φινλανδία 0-2
26/03/2019 21:45 Ιρλανδία – Γεωργία 1-0
26/03/2019 21:45 Ελβετία – Δανία 3-3
26/03/2019 21:45 Μάλτα – Ισπανία 0-2
26/03/2019 21:45 Νορβηγία – Σουηδία 3-3
26/03/2019 21:45 Ρουμανία – Ν. Φερόε 4-1
26/03/2019 21:45 Βοσνία – Ελλάδα 2-2
26/03/2019 21:45 Ιταλία – Λιχτενστάιν 6-0

3η αγωνιστική

07/06/2019 19:00 Γεωργία – Γιβραλτάρ (Cosmote TV) 2-0
07/06/2019 21:45 Τσεχία – Βουλγαρία (Cosmote TV) 2-1
07/06/2019 21:45 Μαυροβούνιο – Κόσοβο (Cosmote TV) 1-1
07/06/2019 21:45 Λιθουανία – Λουξεμβούργο (Cosmote TV) 1-1
07/06/2019 21:45 Ουκρανία – Σερβία (Cosmote TV) 5-0
07/06/2019 21:45 Δανία – Ιρλανδία (Cosmote TV) 1-1
07/06/2019 21:45 Ν. Φερόε – Ισπανία (Cosmote TV) 1-4
07/06/2019 21:45 Νορβηγία – Ρουμανία (Cosmote TV) 2-2
07/06/2019 21:45 Σουηδία – Μάλτα (Cosmote TV) 3-0
07/06/2019 21:45 Αυστρία – Σλοβενία (Cosmote TV) 1-0
07/06/2019 21:45 ΠΓΔΜ – Πολωνία (Cosmote TV) 0-1
07/06/2019 21:45 Λετονία – Ισραήλ (Cosmote TV) 0-3

08/06/2019 16:00 Κροατία – Ουαλία (Cosmote TV) 2-1
08/06/2019 16:00 Ισλανδία – Αλβανία (Cosmote TV) 1-0
08/06/2019 19:00 Εσθονία – Β. Ιρλανδία (Cosmote TV) 1-2
08/06/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν Ουγγαρία (Cosmote TV) 1-3
08/06/2019 19:00 Μολδαβία – Ανδόρρα (Cosmote TV) 1-0
08/06/2019 19:00 Ρωσία – Σαν Μαρίνο (Cosmote TV) 9-0
08/06/2019 19:00 Αρμενία – Λιχτενστάιν (Cosmote TV) 3-0
08/06/2019 19:00 Φινλανδία -Βοσνία (Cosmote TV) 2-0
08/06/2019 21:45 Λευκορωσία – Γερμανία (Cosmote TV) 0-2
08/06/2019 21:45 Τουρκία – Γαλλία (Cosmote TV) 2-0
08/06/2019 21:45 Βέλγιο – Καζακστάν (Cosmote TV) 3-0
08/06/2019 21:45 Σκωτία – Κύπρος (Cosmote TV) 2-1
08/06/2019 21:45 Ελλάδα – Ιταλία (Epsilon TV) 0-3

4η αγωνιστική

10/06/2019 21:45 Βουλγαρία – Κόσοβο (Cosmote TV) 2-3
10/06/2019 21:45 Τσεχία -Μαυροβούνιο (Cosmote TV) 3-0
10/06/2019 21:45 Σερβία -Λιθουανία (Cosmote TV) 4-1
10/06/2019 21:45 Ουκρανία -Λουξεμβούργο (Cosmote TV) 1-0
10/06/2019 21:45 Δανία -Γεωργία (Cosmote TV) 5-1
10/06/2019 21:45 Ιρλανδία – Γιβραλτάρ (Cosmote TV) 2-0
10/06/2019 21:45 Ν. Φερόε -Νορβηγία (Cosmote TV) 0-2
10/06/2019 21:45 Μάλτα – Ρουμανία (Cosmote TV) 0-4
10/06/2019 21:45 Ισπανία -Σουηδία (Cosmote TV) 3-0
10/06/2019 21:45 ΠΓΔΜ -Αυστρία (Cosmote TV) 1-4
10/06/2019 21:45 Λετονία – Σλοβενία (Cosmote TV) 0-5
10/06/2019 21:45 Πολωνία – Ισραήλ (Cosmote TV) 4-0

11/06/2019 17:00 Καζακστάν – Σαν Μαρίνο (Cosmote TV) 4-0
11/06/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν -Σλοβακία (Cosmote TV) 1-5
11/06/2019 21:45 Λευκορωσία -Β. Ιρλανδία (Cosmote TV) 0-1
11/06/2019 21:45 Γερμανία -Εσθονία (Cosmote TV) 8-0
11/06/2019 21:45 Ουγγαρία -Ουαλία (Cosmote TV) 1-0
11/06/2019 21:45 Αλβανία -Μολδαβία (Cosmote TV) 2-0
11/06/2019 21:45 Ανδόρρα – Γαλλία (Cosmote TV) 0-4
11/06/2019 21:45 Ισλανδία – Τουρκία (Cosmote TV) 2-1
11/06/2019 21:45 Βέλγιο – Σκωτία (Cosmote TV) 3-0
11/06/2019 21:45 Ρωσία – Κύπρος (Cosmote TV) 1-0
11/06/2019 21:45 Ελλάδα – Αρμενία (Epsilon TV) 2-3
11/06/2019 21:45 Ιταλία – Βοσνία (Cosmote TV) 2-1
11/06/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Φινλανδία (Cosmote TV) 0-2

5η αγωνιστική

05/09/2019 19:00 Αρμενία – Ιταλία (Cosmote TV) 1-3
05/09/2019 21:45 Γιβραλτάρ – Δανία (Cosmote TV) 0-6
05/09/2019 21:45 Ιρλανδία – Ελβετία (Cosmote TV) 1-1
05/09/2019 21:45 Ν. Φερόε – Σουηδία (Cosmote TV) 0-4
05/09/2019 21:45 Νορβηγία – Μάλτα (Cosmote TV) 2-0
05/09/2019 21:45 Ρουμανία – Ισπανία (Cosmote TV) 1-2
05/09/2019 21:45 Ισραήλ -ΠΓΔΜ (Cosmote TV) 1-1
05/09/2019 21:45 Βοσνία – Λιχτενστάιν (Cosmote TV) 5-0
05/09/2019 21:45 Φινλανδία – Ελλάδα (Epsilon TV) 1-0

06/09/2019 21:45 Εσθονία – Λευκορωσία (Cosmote TV) 1-2
06/09/2019 21:45 Γερμανία – Ολλανδία (Cosmote TV) 2-4
06/09/2019 21:45 Σλοβακία – Κροατία (Cosmote TV) 0-4
06/09/2019 21:45 Ουαλία – Αζερμπαϊτζάν (Cosmote TV) 2-1
06/09/2019 21:45 Αυστρία – Λετονία (Cosmote TV) 6-0
06/09/2019 21:45 Σλοβενία -Πολωνία (Cosmote TV) 2-0
06/09/2019 21:45 Κύπρος – Καζακστάν (Cosmote TV) 1-1
06/09/2019 21:45 Σαν Μαρίνο – Βέλγιο (Cosmote TV) 0-4
06/09/2019 21:45 Σκωτία – Ρωσία (Cosmote TV) 1-2

07/09/2019 16:00 Κόσοβο – Τσεχία (Cosmote TV) 2-1
07/09/2019 19:00 Αγγλία – Βουλγαρία (Cosmote TV) 4-0
07/09/2019 19:00 Λιθουανία – Ουκρανία (Cosmote TV) 0-3
07/09/2019 19:00 Ισλανδία – Μολδαβία (Cosmote TV) 3-0
07/09/2019 21:45 Σερβία – Πορτογαλία (Cosmote TV) 2-4
07/09/2019 21:45 Γαλλία – Αλβανία (Cosmote TV) 4-1
07/09/2019 21:45 Τουρκία – Ανδόρρα (Cosmote TV) 1-0

6η αγωνιστική

08/09/2019 16:00 Αρμενία – Βοσνία (Cosmote TV) 4-2
08/09/2019 19:00 Γεωργία Δανία (Cosmote TV) 0-0
08/09/2019 19:00 Ελβετία – Γιβραλτάρ (Cosmote TV) 4-0
08/09/2019 19:00 Ρουμανία – Μάλτα (Cosmote TV) 1-0
08/09/2019 21:45 Ισπανία – Ν. Φερόε (Cosmote TV) 4-0
08/09/2019 21:45 Σουηδία – Νορβηγία (Cosmote TV) 1-1
08/09/2019 21:45 Φινλανδία – Ιταλία (Cosmote TV) 1-2
08/09/2019 21:45 Ελλάδα – Λιχτενστάιν (Epsilon TV) 1-1

09/09/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν – Κροατία (Cosmote TV) 1-1
09/09/2019 21:45 Εσθονία – Ολλανδία (Cosmote TV) 0-4
09/09/2019 21:45 Β. Ιρλανδία – Γερμανία (Cosmote TV) 0-2
09/09/2019 21:45 Ουγγαρία – Σλοβακία (Cosmote TV) 1-2
09/09/2019 21:45 Λετονία – ΠΓΔΜ (Cosmote TV) 0-2
09/09/2019 21:45 Πολωνία – Αυστρία (Cosmote TV) 0-0
09/09/2019 21:45 Σλοβενία – Ισραήλ (Cosmote TV) 3-2
09/09/2019 21:45 Ρωσία – Καζακστάν (Cosmote TV) 1-0
09/09/2019 21:45 Σαν Μαρίνο – Κύπρος (Cosmote TV) 0-4
09/09/2019 21:45 Σκωτία – Βέλγιο (Cosmote TV) 0-4

10/09/2019 21:45 Αγγλία – Κόσοβο (Cosmote TV) 5-3
10/09/2019 21:45 Μαυροβούνιο – Τσεχία (Cosmote TV) 0-3
10/09/2019 21:45 Λιθουανία – Πορτογαλία (Cosmote TV) 1-5
10/09/2019 21:45 Λουξεμβούργο – Σερβία (Cosmote TV) 1-3
10/09/2019 21:45 Αλβανία – Ισλανδία (Cosmote TV) 4-2
10/09/2019 21:45 Γαλλία – Ανδόρρα (Cosmote TV) 4-0
10/09/2019 21:45 Μολδαβία – Τουρκία (Cosmote TV) 0-4

7η αγωνιστική

10/10/2019 17:00 Καζακστάν – Κύπρος 1-2
10/10/2019 21:45 Λευκορωσία – Εσθονία 0-0
10/10/2019 21:45 Ολλανδία – Β. Ιρλανδία 3-1
10/10/2019 21:45 Κροατία – Ουγγαρία 3-0
10/10/2019 21:45 Σλοβακία – Ουαλία 1-1
10/10/2019 21:45 Αυστρία – Ισραήλ 3-1
10/10/2019 21:45 ΠΓΔΜ – Σλοβενία 2-1
10/10/2019 21:45 Λετονία – Πολωνία 0-3
10/10/2019 21:45 Βέλγιο – Σαν Μαρίνο 9-0
10/10/2019 21:45 Ρωσία – Σκωτία 4-0

11/10/2019 21:45 Τσεχία – Αγγλία 2-1
11/10/2019 21:45 Μαυροβούνιο – Βουλγαρία 0-0
11/10/2019 21:45 Πορτογαλία – Λουξεμβούργο 3-0
11/10/2019 21:45 Ουκρανία – Λιθουανία 2-0
11/10/2019 21:45 Ανδόρρα – Μολδαβία 1-0
11/10/2019 21:45 Ισλανδία – Γαλλία 0-1
11/10/2019 21:45 Τουρκία – Αλβανία 1-0

12/10/2019 16:00 Γεωργία – Ιρλανδία 0-0
12/10/2019 19:00 Δανία – Ελβετία 1-0
12/10/2019 19:00 Ν. Φερόε – Ρουμανία 0-3
12/10/2019 19:00 Βοσνία – Φινλανδία 4-1
12/10/2019 21:45 Μάλτα – Σουηδία 0-4
12/10/2019 21:45 Νορβηγία – Ισπανία 1-1
12/10/2019 21:45 Ιταλία – Ελλάδα 2-0
12/10/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Αρμενία 1-1

8η αγωνιστική

13/10/2019 16:00 Καζακστάν – Βέλγιο 0-2
13/10/2019 19:00 Λευκορωσία – Ολλανδία 1-2
13/10/2019 19:00 Ουγγαρία – Αζερμπαϊτζάν 1-0
13/10/2019 19:00 Κύπρος – Ρωσία 0-5
13/10/2019 19:00 Σκωτία – Σαν Μαρίνο 6-0
13/10/2019 21:45 Εσθονία – Γερμανία 0-3
13/10/2019 21:45 Ουαλία – Κροατία 1-1
13/10/2019 21:45 Πολωνία – ΠΓΔΜ 2-0
13/10/2019 21:45 Σλοβενία – Αυστρία 0-1

14/10/2019 21:45 Βουλγαρία – Αγγλία 0-6
14/10/2019 21:45 Κόσοβο – Μαυροβούνιο 2-0
14/10/2019 21:45 Λιθουανία – Σερβία 1-2
14/10/2019 21:45 Ουκρανία – Πορτογαλία 2-1
14/10/2019 21:45 Γαλλία – Τουρκία 1-1
14/10/2019 21:45 Ισλανδία – Ανδόρρα 2-0
14/10/2019 21:45 Μολδαβία – Αλβανία 0-4

15/10/2019 19:00 Φινλανδία – Αρμενία 3-0
15/10/2019 21:45 Γιβραλτάρ – Γεωργία 2-3
15/10/2019 21:45 Ελβετία – Ιρλανδία 2-0
15/10/2019 21:45 Ν. Φερόε – Μάλτα 1-0
15/10/2019 21:45 Ρουμανία – Νορβηγία 1-1
15/10/2019 21:45 Σουηδία – Ισπανία 1-1
15/10/2019 21:45 Ισραήλ – Λετονία 3-1
15/10/2019 21:45 Ελλάδα – Βοσνία 2-1
15/10/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Ιταλία 0-5

9η αγωνιστική

14/11/2019 19:00 Τουρκία – Ισλανδία (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Τσεχία – Κόσοβο (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Αγγλία – Μαυροβούνιο (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Πορτογαλία – Λιθουανία (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Σερβία – Λουξεμβούργο (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Αλβανία – Ανδόρρα (Cosmote TV)
14/11/2019 21:45 Γαλλία – Μολδαβία (Cosmote TV)

15/11/2019 19:00 Αρμενία – Ελλάδα (Epsilon TV)
15/11/2019 19:00 Φινλανδία – Λιχτενστάιν (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Δανία – Γιβραλτάρ (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Ελβετία – Γεωργία (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Νορβηγία – Ν. Φερόε (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Ρουμανία – Σουηδία (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Ισπανία – Μάλτα (Cosmote TV)
15/11/2019 21:45 Βοσνία – Ιταλία (Cosmote TV)

16/11/2019 16:00 Κύπρος – Σκωτία (Cosmote TV)
16/11/2019 19:00 Αζερμπαϊτζάν – Ουαλία (Cosmote TV)
16/11/2019 19:00 Σλοβενία – Λετονία (Cosmote TV)
16/11/2019 19:00 Ρωσία – Βέλγιο (Cosmote TV)
16/11/2019 19:00 Σαν Μαρίνο – Καζακστάν (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Γερμανία – Λευκορωσία (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Β. Ιρλανδία – Ολλανδία (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Κροατία – Σλοβακία (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Αυστρία – ΠΓΔΜ (Cosmote TV)
16/11/2019 21:45 Ισραήλ – Πολωνία (Cosmote TV)

10η αγωνιστική

17/11/2019 16:00 Λουξεμβούργο – Πορτογαλία (Cosmote TV)
17/11/2019 16:00 Σερβία – Ουκρανία (Cosmote TV)
17/11/2019 19:00 Βουλγαρία – Τσεχία (Cosmote TV)
17/11/2019 19:00 Κόσοβο – Αγγλία (Cosmote TV)
17/11/2019 21:45 Αλβανία – Γαλλία (Cosmote TV)
17/11/2019 21:45 Ανδόρρα – Τουρκία (Cosmote TV)
17/11/2019 21:45 Μολδαβία – Ισλανδία (Cosmote TV)

18/11/2019 21:45 Γιβραλτάρ – Ελβετία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Ιρλανδία – Δανία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Μάλτα – Νορβηγία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Ισπανία – Ρουμανία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Σουηδία – Ν. Φερόε (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Ελλάδα – Φινλανδία (Epsilon TV)
18/11/2019 21:45 Ιταλία – Αρμενία (Cosmote TV)
18/11/2019 21:45 Λιχτενστάιν – Βοσνία (Cosmote TV)

19/11/2019 21:45 Γερμανία – Β. Ιρλανδία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Ολλανδία – Εσθονία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Σλοβακία – Αζερμπαϊτζάν (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Ουαλία – Ουγγαρία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 ΠΓΔΜ – Ισραήλ (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Λετονία – Αυστρία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Πολωνία – Σλοβενία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Βέλγιο – Κύπρος (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Σαν Μαρίνο – Ρωσία (Cosmote TV)
19/11/2019 21:45 Σκωτία – Καζκαστάν (Cosmote TV)

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας