Γ' Εθνική: Το εξ αναβολής ματς της Δευτέρας (1/10)

Με καθυστέρηση μίας μέρας λόγω της κακοκαιρίας του σαββατοκύριακου, ο Ηλυσιακός πήρε το διπλό επί του Απόλλωνα Ερέτριας για τον 7ο όμιλο της τρίτης κατηγορίας.

Ο Ηλυσιακός ήταν ο νικητής στο μοναδικό ματς της Γ' Εθνικής που διεξήχθη τη Δευτέρα (1/10), καθώς είχε αναβληθεί την Κυριακή εξαιτίας της σφοδρής κακοκαιρίας που έπληξε την επικράτεια.

Οι «κιτρινόμαυροι» των Ιλισίων «καθάρισαν» την υπόθεση νίκη με δύο γκολ στο β' ημίχρονο στο δευτεριάτικο ματς του 7ου ομίλου.

Το σκορ άνοιξε αρχικά ο Κρεβαττάς στο 61’ με πλασέ και το τελικό 2-0 διαμόρφωσε ο Μάλτσι στο 67ο λεπτό. Το ματς διαιτήτευσε ο Ρούσσος του συνδέσμου Κορινθίας.

Δείτε ΕΔΩ όλα τα αποτελέσματα του διημέρου και την επόμενη αγωνιστική σε όλους τους ομίλους της τρίτης εθνικής κατηγορίας.