Bundesliga: Ματσάρα και έξι γκολ στο Φορτούνα - Χέρτα! (highlights)

Απίστευτο παιχνίδι στο Ντίσελντορφ, με τη Χέρτα να επιστρέφει από το 3-0 της Φορτούνα και να παίρνει ισοπαλία με 3-3! Το πλήρες πρόγραμμα, τα highlights και η βαθμολογία στη Bundesliga.

Με τον πιο εντυπωσιακό τρόπο ξεκίνησε η 24η αγωνιστική της Bundesliga στο Ντίσελντορφ, ανάμεσα στην τοπική Φορτούνα και τη Χέρτα Βερολίνου.

Οι γηπεδούχοι μπήκαν φουριόζοι στο ματς και προηγήθηκαν με 3-0 στο α' ημίχρονο, ωστόσο η συνέχεια ήταν... σουρεαλιστική.

Η ομάδα του Βερολίνου πραγματοποίησε απίστευτη αντεπίθεση στην επανάληψη, σκοράροντας τρεις φορές και φεύγοντας με μια ανέλπιστη ισοπαλία με σκορ 3-3!