Άιντραχτ Φρανκφούρτης: Από την γιούχα στην αποθέωση ο Κόστιτς (vid)

Ο Φίλιπ Κόστιτς αποδοκιμάστηκε από τους φίλους της Άιντραχτ Φρανκφούρτης, αλλά στη συνέχεια αποθεώθηκε για το γκολ που έβαλε κόντρα στην Στουτγκάρδη

Την Στουτγκάρδη αντιμετώπισε εντός έδρας η Άιντραχτ Φρανκφούρτης για το πρωτάθλημα Γερμανίας. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Φίλιπ Κόστιτς πέρασε ως αλλαγή για τους γηπεδούχους και αμέσως έγινε αποδέκτης αρνητικών σχολίων από τους φίλους της ομάδας.

Bundesliga: Η αντίπαλος του Ολυμπιακού, Άιντραχτ έμεινε στο 1-1 με την Στουτγκάρδη (highlights)

Ο Σέρβος μετά την αποχή του από τις προπονήσεις επέστρεψε στις υποχρεώσεις της αντιπάλου του Ολυμπιακού στο Εuropa League και μάλιστα χρίστηκε σκόρερ.

Άιντραχτ: Έσωσε λάθος email για να χαλάσει τη μεταγραφή του Κόστιτς στη Λάτσιο

Με ωραίο σουτ στο 79ο λεπτό έβαλε σε θέση οδηγού την ομάδα του και αμέσως οι φίλοι των γηπεδούχων τον αποθέωσαν.