To πανόραμα στην ΕΠΣΑ (αποτελέσματα, βαθμολογία)

Τα αποτελέσματα στην 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος στην ΕΠΣΑ. 

To πανόραμα στην ΕΠΣΑ (αποτελέσματα, βαθμολογία)

H ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μικρασιατικός – Ηλιούπολη 0-4, Δάφνη Π. Φαλήρου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 1-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Δόξα Βύρωνος 0-0, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αγία Παρασκευή 0-5, Αθηναϊκός – ΑΕ Ηράκλειο 0-1, ΑΕ Κηφισιάς – Παλαιό Φάληρο 2-2, Τράχωνες – Πετράλωνα 1-2, Άρης Πετρούπολης – Απόλλων Χαλανδρίου 1-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πετράλωνα – ΓΣ Αργυρούπολης, Δόξα Βύρωνος – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Αγία Παρασκευή – Αθηναϊκός, ΑΕ Ηρακλείου – ΑΕ Κηφισιάς, Παλαιό Φάληρο – Μικρασιατικός, Ηλιούπολη – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Απόλλων Χαλανδρίου – Τράχωνες, Άρης Πετρούπολης – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Ιλίου – Χαλάνδρι 3-3, Ήφαιστος Περιστερίου – Φωστήρας Ηλιούπολης 1-1, Πανερυθραϊκός – ΑΟ Περιστερίου1-0, Σούρμενα – Φωστήρας 1-0, Νέα Ιωνία – Χαϊδάρι 2-0, ΠΑΟ Ρουφ – Χολαργός 0-0, Διάνα Ηλιούπολης – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 5-0, Ιάσονας – Αίαντας Ταύρου 1-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίαντας Ταύρου – Σούρμενα, Φωστήρας – Νέα Ιωνία, Χαϊδάρι – ΑΟ Ιλίου, Χαλάνδρι – ΠΑΟ Ρουφ, Χολαργός – Διάνα Ηλιούπολης, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – ΑΟ Περιστερίου, Φωστήρας Ηλιούπολης – Ιάσονας, Ήφαιστος Περιστερίου – Πανερυθραϊκός.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλσούπολη – Χρυσούπολη 3-0, Κηπούπολη – Αθηναΐδα 2-3, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Αστέρας Ζωγράφου 0-3, ΠΟ Ψυχικού – Ατρόμητος Χαλανδρίου 2-0, Άρης Χολαργού – Κολωνός 1-1, ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Φοίνικας Περιστερίου 2-1, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Άτταλος 1-1, Ηρακλής Περιστερίου – Παπάγος 2-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άτταλος – Αλσούπολη, Χρυσούπολη – ΠΑΟΚ Ζωγράφου, Φοίνικας Περιστερίου – Κηπούπολη, Αθηναΐδα – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Αστέρας Ζωγράφου – ΠΟ Ψυχικού, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Παπάγος, Κολωνός – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Άρης Χολαργού – Ηρακλής Περιστερίου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αίμος Πετρούπολης – Υμηττός 1-0, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Άγιος Θωμάς 2-2, Ιεράπολη – Ελευθερούπολη 0-0, Βύρωνας – Νεοπεντελικός 1-1, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Εθνικός Αστέρας 2-2, Μελίσσια – Κοψαχείλα 0-1, Κένταυρος Βριλησσίων – Πεύκη 3-0, Άμιλλα Περιστερίου – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-2.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νεοπεντελικός – Αίμος Πετρούπολης, Υμηττός – Ποσειδώνας Γλυφάδας, Άγιος Θωμάς – Ιεράπολη, Ελευθερούπολη – Μελίσσια, Κοψαχείλα – Κένταυρος Βριλησσίων, Πεύκη – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Εθνικός Αστέρας – Βύρωνας, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Άμιλλα Περιστερίου.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Γκυζιακός – Αγία Ελεούσα 0-3, Θρίαμβος Αθηνών – Λαύρα Αργυρούπολης 1-3, Βριλήσσια – Άγιος Δημήτριος 3-2, Λυκόβρυση – Κηφισιά 2010 1-1, ΑΕ Ζέφυρος – ΠΑΣ Γαλάτσι 1-3, Ανθούπολη – Κεραυνός Γλυφάδας 4-0, Τερψιθέα – Καματερό 0-1, Νίκη Αλίμου – Παράδεισος 0-7.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κησιφιά 2010 – Γκυζιακός, Αγία Ελεούσα – Ανθούπλης, Κεραυνός Γλυφάδας – Θρίαμβος Αθηνών, Λαύρα Αργυρούπολης – Τερψιθέα, Καματερό – Βριλήσσια, Άγιος Δημήτρος – ΠΑΣ Γαλάτσι, Παράδεισος – Λυκόβρυση, Νίκη Αλίμου – ΑΕ Ζέφυρος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (23η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Πετρούπολης – Άρης Καλαμακίου 2-5, Νέα Σμύρνη – Απόλλων Περιστερίου 7-1, ΑΟ Κωφών – Ιπποκράτης Περιστερίου 0-4, Άφοβος – Άτλας Κυψέλης 0-7, Πράσινα Πουλιά – Φοίνικας Καλλιθέας 1-2, ΑΕ Περιστερίου – Αττικός 3-1.
* Ρεπό είχε η ΑΕ Ιλίου.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίνικας Καλλιθέας – ΑΕ Ιλίου, Άρης Καλαμακίου – Νέα Σμύρνη, Απόλλων Περιστερίου – ΑΟ Κωφών, Ιπποκράτης – Άφοβος, Άτλας Κυψέλης – ΑΕ Περιστερίου, Αττικός – Πράσινα Πουλιά.
• Ρεπό έχει η Αναγέννηση Πετρούπολης.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Παγκράτι – Πανιώνιος Καισαριανής 1-2, Δάσος Χαϊδαρίου – Αστέρας Χαϊδαρίου 1-0, Αρίωνας – Διαγόρας Αιγάλεω 1-2, Ερμής Ηρακλείου – Γαλαξίας Περιστερίου 4-2, Αίας Αθηνών – Χαλκηδονικός 0-4, Ταταύλα – Πανθησειακός 6-0.
• Ρεπό είχε η Ελαφρά Ταξιαρχία.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Διαγόρας Αιγάλεω – Ελαφρά Ταξιαρχία, Πανιώνιος Καισαριανής – Ερμής Ηρακλείου, Γαλαξίας Περιστερίου – Αίας Αθηνών, Χαλκηδονικός – Δάσος Χαϊδαρίου, Αστέρας Χαϊδαρίου – Ταταύλα, Πανθησειακός – Αρίωνας.
• Ρεπό έχει το Παργκράτι.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τόλμη Περιστερίου – Προμηθέας 1-2, Κεραμεικός – Λέοντες 2-0, Κεραυνός Πετρούπολης – ΓΣ Καισαριανής 2-0, Θεμιστοκλής – Πλάτωνας 0-1, Θύελλα Περιστερίου – Αρμενική 1-4, Αστέρας Εξαρχείων – Κρόνος Αθηνών 2-1.
• Ρεπό είχε ο Φωστήρας Καισαριανής.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αρμενική – Φωστήρας Καισαριανής, ΓΣ Καισαριανής – Τόλμη Περιστερίου, Προμηθέας – Κεραμεικός, Λεόντες – Αστέρας Εξαρχείων, Κρόνος Αθηνών – Θεμιστοκλής, Πλάτωνας – Θύελλα Περιστερίου.
• Ρεπό έχει ο Κεραυνός Πετρούπολης.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τριφυλλιακός – Κορωνίδα 3-0, Δάφνη Αθηνών – Αμπελόκηποι 1-0, Πέρα Κλουμπ – Ορφέας Αιγάλεω 1-1, Πατήσια – Λύκοι Χαϊδαρίου 1-4, Ένωση Βοτανικού – Μαρούσι 1-0, Δούρειος Κυψέλης – Λαρισαϊκός 5-1.
• Ρεπό είχε το Καλαμάκι.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λύκοι Χαϊδαρίου – Καλαμάκι, Μαρούσι – Τριφυλλιακός, Κορωνίδα – Πέρα Κλουμπ, Ορφέας Αιγάλεω – Δούρειος Κυψέλης, Λαρισαϊκός – Δάφνη Αθηνών, Αμπελόκηποι – Πατήσια.
• Ρεπό είχε η Ένωση Βοτανικού.

ΕΠΣΑΝΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγων.)

Παλλαρεωτικός – Τριγλία Ραφήνας 2-1, Αστέρας Βάρης – Παθιακάκης 6-0, Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Άρης Βούλας 1-4, Μαρκό – ΠΑΟ Καλυβίων 2-0, Κεραυνός Κερατέας – Παμπαιανικός 4-1, Γλυκά Νερά – Νικολακάκης 3-4, Άνοιξη – Θησέας Νέας Μάκρης 1-1, Μάχη Μαραθώνα – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών 3-1.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τριγλία Ραφήνας – Άνοιξη, Παθιακάκης – Παλλαυρεωτικός, Άρης Βούλας – Αστέρας Βάρης, ΠΑΟ Καλυβίων – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου, Παμπαιανικός – Μαρκό, Νικολακάκης – Κεραυνός Κερατέας, Θησέας Νέας Μάκρης – Μάχη Μαραθώνα, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Γλυκά Νερά.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγων.)

Σαρωνικός Αναβύσσου – Ωρωπός διακόπηκε (11’ 0-0), Αμφιάραος Καλάμου – Γέρακας αναβλήθηκε, Κρυονέρι – Σταμάτα 3-2, Αετός Πικερμίου – Λαυρεωτική 3-0, Νίκη Δροσιάς – Βουλιαγμένη αναβλήθηκε, Αυλώνα – Εθνικός Νέας Μάρκης αναβλήθηκε, Κορωπί – Ατλαντίδα 1-0, Άρτεμις – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας 0-0.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ωρωπός – Κορωπί, Γέρακας – Σαρωνικός Αναβύσσου, Σταμάτα – Αμφιάραος, Λαυρεωτική – Κρυονέρι, Βουλιαγμένη – Αετός Πικερμίου, Εθνικός Νέας Μάκρης – Νίκη Δροσιάς, Ατλαντίς – Άρτεμις, Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Αυλώνα.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (27η αγων.)

Διόνυσος – Νικηφόρος αναβλήθηκε, Φοίβος Βάρης – Αστέρας Γλυκών Νερών 1-4, Πανσταυραϊκός – Ραμνούς Γραμματικού 4-2, Δόξα Αγίας Άννας – Καπανδρίτι 1-2, Δόξα Άνοιξης – Μαύρος Αετός αναβλήθηκε, Νικητές Ανθούσας – Ολυμπιακός Λαυρίου αναβλήθηκε, Αφιδναϊκός – Συκάμινο 1-6.
• Ρεπό είχε ο ΑΟ Κουβαράς.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νικηφόρος – Αφιδναϊκός, Αστέρας Γλυκών Νερών – Διόνυσος, Ραμνούς Γραμματικού – Φοίβος Βάρης, Καπανδρίτι – Πανσταυραϊκός. Μαύρος Αετός – Δόξα ΑγίαςΆννας, Ολυμμπιακός Λαυρίου – Δόξα Άνοιξης, Συκάμινο – Κουβαράς.
* Ρεπό έχουν οι Νικητές Ανθούσας.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ