EuroLeague: Τα αποτελέσματα της τρίτης αγωνιστικής, η βαθμολογία και το πρόγραμμα της τέταρτης (pic)

Δείτε τα αποτελέσματα, το πρόγραμμα και τη βαθμολογία της EuroLeague

EuroLeague: Τα αποτελέσματα της τρίτης αγωνιστικής, η βαθμολογία και το πρόγραμμα της τέταρτης (pic)

Ο Ολυμπιακός «προσγειώθηκε απότομα» από την Αρμάνι στο ΣΕΦ, γνωρίζοντας την πρώτη του ήττα στη regular season της EuroLeague 2018/2019 με 99-75. Μεγάλο «διπλό» για την Φενέρμπαχτσε στην έδρα της Ζαλγκίρις Κάουνας 82-75. Με μπάζερ μπίτερ του Μπαλμπάι η Εφές νίκησε την Χίμκι στη Ρωσία.

Στο πρόγραμμα της επόμενης εβδομάδας, ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τη φιλόδοξη Μακάμπι Τελ Αβίβ στο ΣΕΦ, ενώ ο Παναθηναϊκός θα παίξει στο ΟΑΚΑ με την Ζαλγκίρις Κάουνας.

Tα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής

Πέμπτη 11/10

20:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπαρτσελόνα 95-75

21:00 Παναθηναϊκός - Μακάμπι Τελ Αβίβ 89-84

21:30 Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές 71-90

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Νταρουσάφακα 109-93

Παρασκευή 12/10

19:45 Μπούντουτσνοστ - Αρμάνι Μιλάνο 71-82

20:00 Χίμκι - Ολυμπιακός 66-87

20:00 Ζαλγκίρις Κάουνας - Μπασκόνια 79-87

20:45 Φενέρμπαχτσέ - Γκραν Κανάρια 97-72

Tα αποτελέσματα της δεύτερης αγωνιστικής

Τρίτη (16/10)

20:15 Νταρουσάφακα - Μπούντουτσνοστ 71-63

21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 86-89

21:30 Μπάγερν Μονάχου - Παναθηναϊκός 80-79

22:00 Γκραν Κανάρια - Μπαρτσελόνα 87-86

Τετάρτη (17/10)

20:00 Εφές Αναντολού - Ζαλγκίρις Κάουνας 79-93

20:45 Φενέρμπαχτσέ - Χίμκι 93-85

21:45 Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης 85-91

21:45 Μπασκόνια - Ολυμπιακός 80-85

Τα αποτελέσματα της τρίτης αγωνιστικής

Πέμπτη 18/10

20:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Νταρουσάφακα 79-75

21:00 Μπούντουτσνοστ - Μακάμπι Τελ Αβίβ 68-78

21:00 Παναθηναϊκός - Γκραν Κανάρια 102-87

22:00 Μπαρτσελόνα - Μπάγερν Μονάχου 83-73

Παρασκευή 19/10

20:00 Χίμκι - Εφές Αναντολού 84-85

20:45 Ζαλγκίρις - Φενέρμπαχτσέ 75-82

21:00 Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο 75-99

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια 97-79

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Πέμπτη 25/10

20:30 Εφές Αναντολού - Φενέρμπαχτσέ

21:00 Μπάγερν Μονάχου - Μπασκόνια

21:45 Αρμάνι Μιλάνο - Χίμκι

22:00 Ολυμπιακός - Μακάμπι Τελ Αβίβ

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπούντουτσνοστ

Παρασκευή 26/10

20:15 Νταρουσάφακα - Μπαρτσελόνα

21:00 Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις Κάουνας

22:30 Γκραν Κανάρια - ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Βαθμολογία

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ