Β΄ Εθνική μπάσκετ: Ήττα ο Έσπερος στην Πεντέλη - Ο Ερμής Σχηματαρίου το ντέρμπι με Ίκαρους Τρικάλων

Τα αποτελέσματα της ημέρας και στους τέσσερις ομίλους της Β΄ Εθνικής

Β΄ Εθνική μπάσκετ: Ήττα ο Έσπερος στην Πεντέλη - Ο Ερμής Σχηματαρίου το ντέρμπι με Ίκαρους Τρικάλων

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

1ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

ΝΕΟΛ-Πανελευσινιακός 81-77

Αργοναύτης Τρ.-Εθνικός 73-63

Πεντέλη-Έσπερος 85-76

ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 57-71

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 80-77

Αχαγιά 82-Παπάγου 63-90

Ρεπό: Ίλιον

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Παπάγου 6-1, Φανάρια, Έσπερος 5-3, ΝΕΟΛ 5-2, ΦΕΑ 4-3, Εθνικός, Κόρινθος 3-5, Αργοναύτης 4-2, Ν. Κηφισιά, Ίλιον, Πανελευσινιακός 3-4, Αχαγιά, Πεντέλη 2-5.

2ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Π. Φάληρο-Δούκας 73-55

Πανιώνιος-Άρης Νίκαιας 89-60

Μανδραϊκός-ΟΦΗ 71-73

ΝΕ Μεγαρίδος-ΚΑΟ Μελισσίων 72-59

Αιγάλεω-ΑΟΚ Χανιά 90-78

ΕΦΑΟΖ-Πρωτέας Βούλας 86-66

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ηλυσιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Αιγάλεω 8-0, Μεγαρίδα 7-1, Πρωτέας, Πανιώνιος 5-3, ΕΦΑΟΖ 5-2, Χανιά, ΟΦΗ 4-4, Μανδραϊκός, Π. Φάληρο 3-5, Μελίσσια, Δούκας, Άρης Νικ. 2-6, Κρόνος 2-5, Ηλυσιακός 2-4.

3ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Ερμής Σχηματαρίου-Ίκαροι Τρικάλων 84-74

Ιωάννινα ΣΚ-Αίολος Τρικάλων 64-65

Νίκη Βόλου-Έσπερος Λαμίας 62-63

Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών 85-89

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΓΣ Ιωαννίνων 78-79

Τιτάνες Παλαμά-Μελίκη 78-84

Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Ερμής 7-1, Ίκαροι, Αίολος 6-1, Έσπερος 5-2, Νίκη 4-4, Δόξα 4-3, Ιωάννινα 3-5, Πρωτέας, ΑΓΣΙ 3-4, Τιτάνες, Αναγέννηση 2-6, Ολυμπιακός Β. 2-5, Μελίκη 1-7.

4ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Λεύκιππος-Αρετσού 83-67

Κομοτηνή-Μαχητές Πειραματικού 66-70

ΜΕΝΤ-Ερμής Λαγκαδά 70-86

Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός 77-60

Γέφυρα-Πολύγυρος 74-63

Πανσερραϊκός-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 90-59

Ρεπό: ΧΑΝΘ, Ευκαρπία

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Ερμής 7-2, Αίας 7-1, Γέφυρα, Μακεδονικός 6-2, Λεύκιππος, ΧΑΝΘ 5-3, Μαχητές 5-2, Ευκαρπία 4-3, Πανσερραϊκός 3-5, Πολύγυρος 2-5, Κομοτηνή 1-8, Αρετσού 2-5, ΚΑΟΧ 1-7, ΜΕΝΤ 1-6.

Γ΄ Εθνική μπάσκετ: Όλα τα αποτελέσματα και στους 6 ομίλους

Τα παιχνίδια της ημέρας

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΟΛ-Πανελευσινιακός 81-77

Διαιτητές: Καρακάσης, Τσακιράκη, Ασημακάκη

Δεκάλεπτα: 19-19, 43-46, 61-64, 81-77

ΝΕΟΛ (Τσουγανάτος): Παππάς 23(3), Αντωνάτος 3, Χονδρογιάννης 14(2), Νιφοράς 18(1), Κασπίρης 6(2), Μαρούλης 10, Χότζαι, Τρυφωνόπουλος 3, Βαβάτσικος 4, Ματσούκης, Λαμπρόπουλος

Πανελευσινιακός (Βούλγαρης): Νίκου 16, Καράμπελας 4, Θεοδοσίου 6(1), Κρασάκης 10, Μουμπάρακ 19(2), Λεκάκης 2, Παπαφλωράτος 10(2), Ρεκουνιώτης 10

Αργοναύτης Τρ.-Εθνικός 73-63

Διαιτητές: Ραχιώτης-Κούλης Χ.-Κούλης Κ.

Δεκάλεπτα: 14-9, 18-20, 16-26, 25-8

Αργοναύτης Τρ. (Μπότης-Γιαννακόπουλος): Σγούρος 17(3), Λίτσο 10 (2) Συγγούνας, Κόρμπος, Γεραμάνης 9, Ζακυνθινός 19 (2) Κορομηλιάς 5 (1), Μητσακης, Σβάρνας 5 (1), Παναγιάρης, Σταμέλος 8 (2)

Εθνικός (Καράμπελας): Βαϊδάκης 11 (1), Γεωργιάδης, Μπασδέκης 22 (4), Λιβανός 2, Καραφαντής, Βασιλακάκης 4, Καρυστινός 8 (2), Καραδημητρίου, Παπουτσής 3, Κασιούμης 13

Πεντέλη-Έσπερος 85-76

Διαιτητές: Αποστολίδης, Αντωνιάδης, Τζίμης

Δεκάλεπτα: 21-17, 20-22, 27-15, 17-22

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Καρακατσάνης 8, Νάσσης 10, Γιαννίκος 3 (1), Γραμματικός 8 (2), Καστανιώτης 9, Ψαρόπουλος 22 (3), Παπαπέτρου 25 (2), Γεροντογιάννης

Έσπερος (Ταυρόπουλος): Κολιός, Αγγελόπουλος 9 (1), Οικονόμου 4, Καράβολας 10, Αδαμόπουλος 8, Οικονομίδης 5 (1), Τσολάκης, Ολύμπιος, Κάπρης 11 (1), Χαρούνι 17 (2), Μαγιντόμπε 12 (1)

ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 57-71

Διαιτητές: Νάστος, Ρίζος, Καραμπιτσάκος.

Δεκάλεπτα: 13-22, 32-29, 41-55, 57-71

ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος): Καπώνης 2, Γ.Μακρής, Πρεδάρης, Δ.Μακρής 14 (1), Κοντραφούρης 7, Φακοπουλίδης 14, Δούκας 10, Τσιάκος 6, Κωνσταντίνου 4, Αδαμόπουλος

Α.Ε.Ν.Κ. (Λαδικός): Ιωάννου, Μοσχοβίτης 11(1), Μακρυγιάννης 7, Χαρταβέλλας 2, Πετροδημόπουλος 8 (1), Μανούσος 17, Χατζηνικόλας 22 (1), Κουκάκης 2, Μαλέλης, Καρακώστας 2

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 80-77

Διαιτητές: Κονταράτος, Τεφτίκης, Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 16-14, 47-37, 63-60, 80-77

ΑΠΑΣ Νάξου “Τα Φανάρια” (Τσαουσίδης): Μιλεντίγιεβιτς 17 (2), Πολίτης 3 (1), Ψαρόπουλος 15 (1), Μάκαρης 2, Προδρόμου 20 (3), Χάρος 6 (2), Βουτυρόπουλος, Αναγνωστόπουλος 12, Μανδηλαράς, Κατσουλάκος 5 (1), Σαρρής

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Αλ. Καρατζάς): Καραλευθέρης 15 (2), Γεωργοπαπαδάκος 15 (3), Γιαννόπουλος, Δικαιόπουλος, Αφαλίδης 2, Ζήρος 8 (2), Λίτσος 3 (1), Κοντός 14 (2), Μπίγγος, Καραχάλιος 12 (2), Στεργιάκης 8

Aχαγιά 82-Παπάγου 63-90

Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος, Αργυρούδης, Κουτσοδήμος

Δεκάλεπτα: 16-28, 34-41, 50-67, 63-90

Αχαγιά΄82 (Λιόνας): Λυμπέρης 11 (3), Οικονομόπουλος 6 (1), Καλογιάννης 9 (2), Δαβάνης 11, Καφέζας 1, Κατσόγιαννης 10 (2), Φραντζής 8, Τάρναρης 4, Κωτσαδάμ 3 (1), Σέρμπος

Παπάγου (Κουρής): Τσούτσος 8 (2), Σολωμός 10, Κόης 34 (3), Τριχάς 2, Καρούζος 8 (1), Σωφρονάς 9 (1), Μαράκης 6, Δελίδης 3 (1), Παπαζήσης 4, Βουζάς 6

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Παλαιό Φάληρο-Δούκας 73-55

Διαιτητές: Παπαφωτίου-Ορφανός Ιορδ.-Παπαδόπουλος Χ.

Δεκάλεπτα: 25-9, 42-26, 59-41, 73-55

Παλαιό Φάληρο (Γούναρης – Καμαριώτης): Λυτόπουλος 7, Σκόρδος 4, Αγγελόπουλος 14 (2) Σταθόπουλος 11 (3), Βλασσόπουλος 2, Καλιανιώτης 2, Μπολάτογλου 24 (3), Χαρουνί 9, Ανδρεάτος

Δούκας (Σορωτός): Γαρμπής 5 (1), Μουλάς, Μιχαήλ 7 (1), Κορκόντζελος 2, Λαγός 9, Σωτηράκης 15 (1), Ματζιώρης 6, Λάκκας 7, Ντιαλλό 4

Πανιώνιος–Άρης Νικαίας 89 -60

Διαιτητές: Φασόλης, Φραγκούλη, Κοτσίλης

Δεκάλεπτα: 30-12, 48-25, 68-44, 89-60

Πανιώνιος (Μπιτζάνης): Βαλιώτης 13(1), Κολσούζογλου 6, Λάζαρης 10(2), Μπελίτσης 5(1), Τρύφωνας, Λιαράκος 7(1), Σκαρμούτσος 2, , Κυρίτσης 24(2), Ρουμελιώτης 15(5), Λυκογιάννης, Σκουλούδης 7

Άρης Νικαίας (Παύλος): Τσιότρας 9, Παπαδάκης, Καραβανάς 3(1), Γρηγορόπουλος 5, Μπουρίτης, Τσατάς 6, Πρίτσος 9(2), Κόλλιας 9, Λάτσης 4, Κάππης 1, Πεταλάς 12(2), Βάρλας 2

Μανδραϊκός – ΟΦΗ 71-73

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος-Λάμπος

Δεκάλεπτα: 12-13, 31-24, 48-44, 71-73

Μανδραϊκός (Σταθούλης): Πανόπουλος, Σταματίου 13(1), Κοψιάς 6, Αλεξανδρόπουλος 4, Τσάμης,θανασαινας, Κωστόπουλος 14 (2), Λιούνης 13(1), Δομπραγιάννης 11 (1), Κουμάνταρος 2, Τσιπίδης 6

ΟΦΗ (Ράλλης-Καρλάφτης): Λιανός 19 (4), Μποχωρίδης 8 (2), Μητρόπαπας 3, Καρλάφτης 2, Τσερκιτζόγλου 12 (4), Μηλαθιανάκης , Καμπάκας, Αγαπιάδης 12, Πρωτογεράκης 3, Λιουδάκης, Καψάλης, Θεοδωρίδης, Πάλλης 16

ΝΕ Μεγαρίδος-ΚΑΟ Μελισσίων 72-59

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Καλογριάς, Αυγερινός

Δεκάλεπτα: 26-9, 15-23, 19-8, 12-19

ΝΕ Μεγαρίδος (Μάνταλος-Υφαντής): Παλαιοχωρίδης 11 (2), Γκάτζιας 5 (1), Γκόντουιν, Αγγελόπουλος 13 (1), Γερομιχαλός 7 (1), Μπέμπης 15 (3), Νικολακόπουλος, Τσάιδας 4, Καλλινικίδης 9, Χάσα, Γκουαλτιέρι, Εζόμο 8

ΚΑΟ Μελισσίων (Δάγλας-Κωνσταντόπουλος): Πρόφκα 4, Στεργίου 15 (3), Πανέρης, Οικονομόπουλος 20 (2), Κοντός Ιάς., Κοντός Γ. 2, Σεργιένκο 6, Μπακέας, Ρουμελιώτης, Μαλτέζος 5, Δοξάκης 2, Δουρουντούς 5

Αιγάλεω-ΑΟΚ Χανιά 90-78

Διαιτητές: Μηλαπίδης, Φάκαρος, Αγγελής

Δεκάλεπτα: 25-23, 18-19, 28-22, 19-14

Αιγάλεω (Ζαβός): Ντακούλιας 23 (3), Λουκάς 11, Παπανδρέου, Καννάς 8 (2), Καρασταμάτης 5 (1), Μαχαίρας 16, Ψημίτης 19 (2), Παπαδολιάς 6, Βλάχος 2

ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 21 (1), Στογιάνοβιτς 3, Ψάρας 11 (3), Καραϊσκος 13, Σανδραμάνης 4, Νέσσης 5 (1), Κουρέπης 15 (1), Τσιρογιάννης 4, Παπαδάκης 2

ΕΦΑΟΖ-Πρωτέας Βούλας 86-66

Διαιτητές: Καραβίτης, Γρίβα, Χρηστίδης Π.

Δεκάλεπτα: 19-20,43-36,62-50,86-66

ΕΦΑΟΖ (Μάνος, Ζωηρού): Μαυροειδάκος 9 (2), Βάρσος 13 (3), Μαγκουνής 30 (5), Κριζέας 6 (2), Καλαϊτζάκης 2, Ροζακέας, Μέξης 10, Σταύρου 6 (2), Μπαρμπαρής 1, Ανδρεόπουλος 5, Χατζής

Πρωτέας Β. (Τερζής, Σουλιώτης): Δενδρινός 14 (1), Καραμαλέγκος 2, Τσακναρίδης 3 (1), Κυρίλης 10 (1), Μόρφης, Ματσάγγος 6 (1), Γάργαλης 6, Συγκούνας 8, Σκορδάς 17

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμής Σχηματαρίου-Ίκαροι Τρικάλων 84-74

Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Χατζημπαλίδης

Δεκάλεπτα: 22-17, 37-39, 56-57, 84-74

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Κυριακόπουλος 5 (1), Ανδρέου, Δουρούκης 3 (1), Ζαρμακούπης 22, Χατζηγιαννάκης 4 (1), Μπόρσης, Καλημέρης 11, Μπακέας 3 (1), Χάλιος, Καρακωνσταντάκης 5 (1), Μπότσης, Δημητριάδης 31 (2).

Ίκαροι Τρικάλων (Γιασσάρης): Τσιαβές 4, Κοϊτσάνος, Αμβράζης 4, Παπαχρήστος 28 (3), Κατσαρές 7 (1), Τσάκαλος, Παρδακάς, Μπουργανός 11 (1),Τριανταφύλλου 14, Σπυράκος 6

ΣΚ Ιωάννινα-Αίολος Τρικάλων Γόμφοι 64-65

Διαιτητές: Tσιαπλής, Λιότσιος, Παπανικολάου

Δεκάλεπτα: 8-13, 22-28, 47-48, 64-65

Ιωάννινα ΣΚ (Παπαδόπουλος, Χαντελης): Ρούσσος, Ρούζιος 6(2), Μουρατιδης 26(5), Τσατάλας 17(1), Ξιούρας 2, Σταμίρης 4, Σπηλιόπουλος 9(1), Βρασταμηνός, Μαγλαράς, Χαντζάρας, Σωτηρίου, Κωνσταντινίδης

Αίολος Τρικάλων/Γόμφοι (Φόρος): Κολότσιος 7(1), Τσιγγενόπουλος 7, Ιωάννου 2, Χατζής 2, Ψύρρας 10(2), Θέος 8, Δέσπος 15, Ζώρζος 4, Μόσιαλος 9

Νίκη Βόλου-Έσπερος Λαμίας 62-63

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Τσαρδούλιας-Τσάνταλη

Δεκάλεπτα: 19-20, 39-35, 47-51, 62-63

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Νίκολης 5 (1), Βερτζάγιας 7 (1), Ζησόπουλος 7 (1), Κουτίνας 8 (1), Μπουσκολίτης 2, Καλλές 18, Σαριμπαλίδης 3 (1), Σπανόπουλος 2, Λόλας 7, Ζούλης, Ξενιτίδης 3.

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Λάππας 13 (1), Τσεσμετζίδης 3 (1), Στεφάνου 1, Ρουμελιώτης 2, Ευθυμίου 5, Φύκας 9 (1), Πάππος 3, Τεπετίδης 14 (2), Νέστορας, Παπαργυρόπουλος 13 (2), Μαγγελάκης, Μπακόλιας

Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών 85-89

Διαιτητές: Μπακάλης-Ξέρας-Σαρακενίδης

Δεκάλεπτα: 18-26, 42-47, 67-67, 85-89

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Ροδολάκης, Γκοντόπουλος 20(3), Ιλτσογλου 13(2), Αναγνωστόπουλος, Καραμήτσος 8(2), Ευαγγελινός, Σταθούρος 3(1), Σιμάκης 20(4), Παρασκευάς 21,

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Τζιουβάρας 6(2), Κλωνάρας 15(1), Παλάσκας 9(1), Παπαδόπουλος 19, Σιπιτάνος 21(1), Κωνσταντίνου 9(3), Μπόζιαρης 8(2), Μαλλιούρας 2

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΓΣ Ιωαννίνων 78-79

Διαιτητές: Γερακίνης-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας

Δεκάλεπτα: 21-19, 39-38, 60-56, 78-79

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογιός 9(1), Πανταζής 2, Γεωργαντζάς 24, Αρκούδας 6, Παπαστολόπουλος, Κρεμμύδας 8, Αργύρης 9(1), Καλλιάρας 17, Σαββόγλου, Τσέλιος 3(1).

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Νικολόπουλος 27(4), Γυφτάκης 8(1), Μπαζάκας, Κάννης 14(1), Αντωνίου 1, Βαγγέλης 4, Ιωαννίδης, Μάντζιος 5, Ψάλτου 20

Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης 78-84

Διαιτητές: Παζώλης, Καντερές, Ηλιόπουλος

Δεκάλεπτα: 17-14, 37-41, 60-54, 78-84

Τιτάνες Παλαμά (Χαντζιάρας): Τσούμας Γ. 2, Μάνος 8(2), Τσουμας Σ. 16, Καραδήμας 11, Ξένος, Φαλιάκης, Μανδαλάκης 27(1), Μούμογλου 12(1), Αρχοντούλης, Βλάχος 2.

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Μωϋσίδης 13(3), Ματράκας, Ντόβας 3(1), Εσερπόγλου, Τζιοβάρας 12, Μπόγιας, Μανούσος 40, Πειμενιδης 3(1), Ρογγότης, Κυριακού, Αμανατίδης 2, Αλευρίδης 11

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 83-67

Διαιτητές: Ντούρας-Εκίζογλου-Λαδάς

Δεκάλεπτα: 30-11, 42-18, 61-33, 83-67

Λεύκιππος Ξάνθης (Πέρκος): Μαραβέγιας 8(2), Παλλάκης 15(1), Περρής 7(1), Τσιλόγλου 2, Μαυρογιάννης 16(3), Παϊτάρης, Στουρνάρας, Μηντζαρίδης 13(2), Παπαδήμας 6, Χρήστου 12

ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς (Πετρόπουλος): Φλιώνης 7(1), Βαρύτης 8, Βούκας, Καβαλιεράκης, Κυφωνίδης 17, Σαμαράς, Παπαδόπουλος 4, Φουρκιώτης 9(3), Ντίαθ, Παπανικολάου, Μαυρίδης 2, Καπώνης 2, Βάνης 15

ΓΑΣ Κομοτηνή-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 66-70

Διαιτητές: Ξενικάκης-Σελεβός-Αγραφιώτης Γρ.

Δεκάλεπτα: 14-23, 32-42, 50-61, 66-70

ΓΑΣ Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Απαλάι, Παπανδρεόπουλος 11, Ζεκεριέ 11(2), Γκιουτζελίδης 8, Κουτσοβασίλης 2, Ναλμπάντης 20(2), Χαλίλ, Μαλανδρής 12(1), Καδίρ 2.

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης): Γεωργίου 17(1), Κόκκινος, Παπασάββογλου 5(1), Πετράκης 19(4), Στολτίδης, Νώτης 14(2), Δαρατζής, Βαιντερλής 6, Παπασσάβογλου Α., Κόνσουλας 9, Μπάδης.

ΜΕΝΤ-Ερμής Λαγκαδά 70-86

Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Δέλλας-Βασιλόπουλος

Δεκάλεπτα: 15-15, 30-35, 42-63, 70-86

ΜΕΝΤ (Τζιβάνης-Γιοβάννης): Ζεϊμπέκης Α. 10(2), Ψευτογκάς 12(4), Zωγράφος, Μιχαηλίδης 7, Κατσαμούρης 5, Τριανταφύλλου, Τοπουζίδης 14(1), Στόλης 8(1), Πασχαλίδης 12, Κάσουρας 2, Ντερμισά.

Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 22(4), Καμπέρης 5(1), Μητρόπουλος 2, Πλιούκας 15(4), Φυλάκης, Πεχλιβανίδης 3(1), Γκέλιος 11(1), Καμαριώτης 24(5), Λογοθέτης 4, Μπακάλης

Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός 77-60

Διαιτητές: Θεοδώρου-Αγραφιώτης Ι.-Πράττος

Δεκάλεπτα: 24-15, 44-24, 59-44, 77-60

Αίας Ευόσμου (Κωστόπουλος): Αναστασόπουλος, Κοτσάνος 6, Γαλανίδης 8(1), Μάρουσιτς 13(3), Παναγιώτου, Μπαλτζόπουλος 9(2), Κιγμέτογλου 17(1), Κάτζος 13(3), Καλαμπάκας 11(2), Λαζαρίδης, Τσαρτσάλης

Μακεδονικός (Ντολόπουλος): Δημητριάδης 6, Αμπαράς 16(3), Ρόπουτης 2, Βαρδής 2, Γκύζης 2, Αζίζης 5(1), Φλιάτης Ι. 19(2), Φλιάτης Γ. 16(1), Γεωργάκης 2, Φωτιάδης.

ΚΣ Γέφυρας-ΑΟ Πολυγύρου 74-63

Διαιτητές: Παπαγερίδης, Καρακώστας, Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 21-14, 39-25, 61-40, 74-63

Κ.Σ Γέφυρας (Καραπιπερίδης): Κελεσίδης 2, Μπρόζος 6, Μπάρμπας, Παπαδόπουλος 4, Ανδρέου 4, Χατζηκυριακίδης 18(4), Στράτος, Μπένας 16(2), Καλαϊτζίδης 6(2), Καλογιαννίδης 18(2)

Πολύγυρος (Τσούρμας): Λεπτοκαρίδης 14(2), Πιπιλιάρης 7, Χαλάτσης 7(1), Βαφειάδης, Κουτουξίδης 16, Ντινάκης, Καρασίμος 6(1), Τσοπουρίδης, Μπόλδογλου, Καντάρκος 13, Γούτας, Κατηρτζίδης

Πανσερραϊκός-ΚΑΟ Χαλκιδικής 90-59

Διαιτητές: Παπαθανασίου Στ.-Ντόγκας-Αναστασιάδης Β.

Δεκάλεπτα: 21-15, 43-28, 68-47, 90-59

Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 12(2), Ντίνος Λ. 7, Δατσιάδης 6, Γεωργιανός 8(2), Δημητρακάς 10(2), Κεραμάρης 9(1), Γκούτζιας 4, Ασημάκης 6, Γούνας, Μπίλιος 22(1), Χαρίτογλου 3(1), Κουμανιώτης 3(1)

Κ.Α.Ο.Χ. (Παναγιωτόπουλος): Βαζούκης, Λάσκαρης 2, Ράντονιτς 6, Φιλοξενίδης 11(1), Μαντζινός 5(1), Σερέτης 6, Γκατζιούρας 8(1), Δεληγιώργης 12, Πούλος 2, Τύπος 8, Ντούνι, Παναγιωτόπουλος 1