Kλήρωση Volleyleague, Pre League γυναικών, A2 ανδρών-γυναικών: Στις 2-3 Νοεμβρίου ΠΑΟ-Ολυμπιακός

Στα γραφεία της ΕΟΠΕ   γίνεται αυτή την ώρα η κλήρωση  της Volleyleague γυναικών

Kλήρωση Volleyleague,  Pre League γυναικών, A2  ανδρών-γυναικών: Στις 2-3 Νοεμβρίου ΠΑΟ-Ολυμπιακός

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 19 Οκτωβρίου και τα σωματεία της Volleyleague γυναικών θα έχουν διαθέσιμο διαφημιστικό χρόνο 1500 λεπτά ως τις 31 Δεκεμβρίου 2019.

Στις 2-3 Νοεμβρίου 2019 θα γίνει το ντέρμπι Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός και την επόμενη αγωνιστική 9-10 Νοεμβρίου 2019 το ματς Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ.

Volleyleague γυναικών

1η αγωνιστική (19/20-10)

12η αγωνιστική (18/19-1)

ΑΟ Μαρκοπούλου-ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Θέτις-ΑΠΣ Αίας
ΑΟΦ Πορφύρας-Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝ Πανναξιακός-ΑΟ Ηλυσιακός
Παναθηναϊκός ΑΟ-ΠΑΟΚ
ΑΣ Άρης-ΓΣ Ηλιούπολις

2η αγωνιστική (26/27-10)

13η αγωνιστική (25/26-1)

ΑΣ Άρης-ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Θήρας-ΑΣΠ Θέτις
ΑΠΣ Αίας-ΑΟΦ Πορφύρας
Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Ηλυσιακός-Παναθηναϊκός ΑΟ
ΓΣ Ηλιούπολις-ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική (2/3-11)

14η αγωνιστική (1/2-2)

ΑΣΠ Θέτις-ΑΣ Άρης
ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΟ Θήρας
ΑΟΝ Πανναξιακός-ΑΠΣ Αίας
Παναθηναϊκός ΑΟ-Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΠΑΟΚ-ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟ Μαρκοπούλου-ΓΣ Ηλιούπολις

4η αγωνιστική (9/10-11)

15η αγωνιστική (8/9-2)

ΑΣ Άρης-ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Μαρκοπούλου-ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Θήρας-ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΠΣ Αίας-Παναθηναϊκός ΑΟ
Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΠΑΟΚ
ΓΣ Ηλιούπολις-ΑΟ Ηλυσιακός

5η αγωνιστική (16/17-11)

16η αγωνιστική (15/16-2)

ΑΟΝ Πανναξιακός-ΑΣ Άρης
ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΟ Μαρκοπούλου
Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟ Θήρας
ΠΑΟΚ-ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Ηλυσιακός-Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣΠ Θέτις-ΓΣ Ηλιούπολις

6η αγωνιστική (23/24-11)

17η αγωνιστική (22/23-2)

ΑΣ Άρης-Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Μαρκοπούλου-ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣΠ Θέτις-ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Θήρας-ΠΑΟΚ
ΑΠΣ Αίας-ΑΟ Ηλυσιακός
ΓΣ Ηλιούπολις-Ολυμπιακός ΣΦΠ

7η αγωνιστική (30-11, 1-12)

18η αγωνιστική (29-2, 1-3)

ΠΑΟΚ-ΑΣ Άρης
Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟΝ Πανναξιακός-ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Ηλυσιακός-ΑΟ Θήρας
Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΠΣ Αίας
ΑΟΦ Πορφύρας-ΓΣ Ηλιούπολις

8η αγωνιστική (7/8-12)

19η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΣ Άρης-ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟ Μαρκοπούλου-ΠΑΟΚ
ΑΣΠ Θέτις-Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Θήρας-Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΓΣ Ηλιούπολις-ΑΠΣ Αίας

9η αγωνιστική (11-12)

20η αγωνιστική (14/15-3)

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣ Άρης
ΑΟ Ηλυσιακός-ΑΟ Μαρκοπούλου
ΠΑΟΚ-ΑΣΠ Θέτις
Παναθηναϊκός ΑΟ-ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΠΣ Αίας-ΑΟ Θήρας
ΑΟΝ Πανναξιακός-ΓΣ Ηλιούπολις

10η αγωνιστική (14/15-12)

21η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΣ Άρης-ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Μαρκοπούλου-Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣΠ Θέτις-ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟΦ Πορφύρας-ΠΑΟΚ
ΑΟΝ Πανναξιακός-Παναθηναϊκός ΑΟ
ΓΣ Ηλιούπολις-ΑΟ Θήρας

11η αγωνιστική (21/22-12)

22η αγωνιστική (28/29-3)

ΑΟ Θήρας-ΑΣ Άρης
ΑΠΣ Αίας-ΑΟ Μαρκοπούλου
Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Ηλυσιακός-ΑΟΦ Πορφύρας
ΠΑΟΚ-ΑΟΝ Πανναξιακός
Παναθηναϊκός ΑΟΓΣ Ηλιούπολις

Στις 12 Οκτωβρίου 2019 ξεκινάει το πρωτάθλημα της Pre Legue γυναικών.

Pre Legue γυναικών

1η αγωνιστική (12/13-10)

12η αγωνιστική (18/19-1)

ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΕΚ Αθηνών
ΦΟ Βριλησσίων -ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΣΠ Κόρινθος
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΓΣ Άρτεμις

2η αγωνιστική (26/27-10)

13η αγωνιστική (25/26-1)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΕΚ Αθηνών-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣΠ Κόρινθος-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΧΑΝΘ

3η αγωνιστική (26/27-10)

14η αγωνιστική (1/2-2)

ΦΟ Βριλησσίων -ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΣ Μακεδόνες
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΓΣ Πανιώνιος
ΧΑΝΘ-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΓΣ Άρτεμις

4η αγωνιστική (2/3-11)

15η αγωνιστική (8/9-2)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Λαμίας 2013-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΕΚ Αθηνών-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣ Μακεδόνες-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΓΣ Πανιώνιος-ΧΑΝΘ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΑΣΠ Κόρινθος

5η αγωνιστική (2/3-11)

16η αγωνιστική (15/16-2)

ΑΟ Αιγάλεω-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΟ Λαμίας 2013
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΕΚ Αθηνών
ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣΠ Κόρινθος-ΓΣ Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων-ΑΓΣ Άρτεμις

6η αγωνιστική (16/17-11)

17η αγωνιστική (22/23-2)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΟ Αιγάλεω
ΦΟ Βριλησσίων-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΕΚ Αθηνών-ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΓΣ Άρτεμις-ΓΣ Πανιώνιος

7η αγωνιστική (23/24-11)

18η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Αιγάλεω-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΕΚ Αθηνών
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΓΣ Άρτεμις

8η αγωνιστική (30-11/1-12)

19η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Λαμίας 2013-ΧΑΝΘ
ΦΟ Βριλησσίων-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΕΚ Αθηνών-ΓΣ Πανιώνιος

9η αγωνιστική (7/8-12)

20η αγωνιστική (14/15-3)

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΟ Λαμίας 2013
ΧΑΝΘ-ΦΟ Βριλησσίων
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΓΣ Άρτεμις

10η αγωνιστκή (14/15-12)

21η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Λαμίας 2013-ΓΣ Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων -ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΧΑΝΘ
ΑΟ Αιγάλεω-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΑΕΚ Αθηνών

11η αγωνιστική (21/22-12)

22η αγωνιστική (28/29-3)

ΑΕΚ Αθηνών-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟ Λαμίας 2013
ΓΣ Πανιώνιος-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΧΑΝΘ-ΑΟ Αιγάλεω
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΓΣ Άρτεμις

Στις 19 Οκτωβρίου 2019 ξεκινάει το πρωτάθλημα της Α2 γυναικών

Α2 γυναικών

Α' όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10)

2η αγωνιστική (25/26-1)

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική (26/27-10)

13η αγωνιστική (1/2-2)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΟΦΑ Απολλώνιος-Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

3η αγωνιστική (2/3-11)

14η αγωνιστική (8/9-2)

ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αμπελοκήπων

4η αγωνιστική (9/10-11)

15η αγωνιστική (15/16-2)

ΓΕ Ηρακλείου-Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμάτας

5η αγωνιστική (16/17-11)

16η αγωνιστική (22/23-2)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΑΕ Αμπελοκήπων

6η αγωνιστική (23/24-11)

17η αγωνιστική (29/2-1/3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΑΣ Μεσσαράς-Ένωση Βύρωνα
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΟΦΑ Απολλώνιος-Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΣ Πετρούπολης

7η αγωνιστική (30/11-1/12)

18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΑΣ Μεσσαράς
Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Πετρούπολης-ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αμπελοκήπων

8η αγωνιστική (7/8-12)

19η αγωνιστική (14/15-3)

ΓΕ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΣΚ Ηρακλής
Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΟΦΑ Απολλώνιος

9η αγωνιστική (14/15-12)

20η αγωνιστική (21/22-3)

ΓΣ Πετρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΑΣ Μεσσαράς
ΓΣΚ Ηρακλής-Ένωση Βύρωνα
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΕ Αμπελοκήπων

10η αγωνιστική (21/22-12)

21η αγωνιστική (28/29-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΑΣ Μεσσαράς- Απόλλων Καλαμάτας
Ένωση Βύρωνα-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης

11η αγωνιστική (18/19-1)

22η αγωνιστική (4/5-4)

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς
Απόλλων Καλαμάτας-Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΕ Αμπελοκήπων

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10)

12η αγωνιστική (25/26-1)

ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων
ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΓΣΓ Νίκη
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΟ Καβάλα
ΜΕΝΤ-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Ασκληπιός-ΕΟ Σταυρούπολης

2η αγωνιστική (26/27-10)

13η αγωνιστική (1/2-2)

ΑΣ Ασκληπιός-ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων-ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΓΣΓ Νίκη-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΟ Καβάλα-ΜΕΝΤ
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΑΣ Ελπίς
ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΣ Γιάννενα

3η αγωνιστική (2/3-11)

14η αγωνιστική (8/9-2)

ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΑΣ Ασκληπιός
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων
ΜΕΝΤ-ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Ελπίς-ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΕΑ Λαρίσης-ΕΟ Σταυρούπολης

4η αγωνιστική (9/10-11)

15η αγωνιστική (15/16-2)

ΑΣ Ασκληπιός-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΕΑ Λαρίσης-ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων-ΜΕΝΤ
ΓΣΓ Νίκη-ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Καβάλα-ΑΣ Γιάννενα
ΕΟ Σταυρούπολης-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

5η αγωνιστική (16/17-11)

16η αγωνιστική (22/23-2)

ΜΕΝΤ-ΑΣ Ασκληπιός
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων
ΑΣ Γιάννενα-ΓΣΓ Νίκη
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΑΟ Καβάλα
ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΕΟ Σταυρούπολης

6η αγωνιστική (23/24-11)

17η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΑΣ Ασκληπιός-ΑΣ Ελπίς
ΕΑ Λαρίσης-ΜΕΝΤ
ΜΑΣ Νέα Γενιά-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων-ΑΣ Γιάννενα
ΓΣΓ Νίκη-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΟ Καβάλα

7η αγωνιστική (30-11/1-12)

18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΣ Γιάννενα-ΑΣ Ασκληπιός
ΑΣ Ελπίς-ΕΑ Λαρίσης
ΜΕΝΤ-ΜΑΣ Νέα Γενιά
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων
ΑΟ Καβάλα-ΓΣΓ Νίκη
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΕΟ Σταυρούπολης

8η αγωνιστική (7/8-12)

19η αγωνιστική (14/15-3)

ΑΣ Ασκληπιός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Γιάννενα
ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΑΣ Ελπίς
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΜΕΝΤ
ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων-ΑΟ Καβάλα
ΕΟ Σταυρούπολης-ΓΣΓ Νίκη

9η αγωνιστική (14/15-12)

20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΟ Καβάλα-ΑΣ Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα-ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Ελπίς-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΓΣΓ Νίκη-ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων
ΜΕΝΤ-ΕΟ Σταυρούπολης

10η αγωνιστική (21/22-12)

21η αγωνιστική (28/29-3)

ΑΣ Ασκληπιός-ΓΣΓ Νίκη
ΕΑ Λαρίσης-ΑΟ Καβάλα
ΜΑΣ Νέα Γενιά-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΣ Γιάννενα
ΜΕΝΤ-ΑΣ Ελπίς
ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων

11η αγωνιστική (18/19-1)

22η αγωνιστική (4/5-4)

ΑΣ Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκων-ΑΣ Ασκληπιός
ΓΣΓ Νίκη-ΕΑ Λαρίσης
ΑΟ Καβάλα-ΜΑΣ Νέα Γενιά
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΣ Γιάννενα-ΜΕΝΤ
ΑΣ Ελπίς-ΕΟ Σταυρούπολης

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10)

12η αγωνιστική (25/26-1)

ΑΕ Αρμενίων-ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΣΠ Απόλλων
Ροδίων Άθλησις -ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΕ Ηρακλείου-ΔΑΣ Δραπετσώνας

2η αγωνιστική (26/27-10)

13η αγωνιστική (1/2-2)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣ Κέρκης-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣΠ Απόλλων-Ροδίων Άθλησις
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟΝΣ Μίλων

3η αγωνιστική (2/3-11)

14η αγωνιστική (8/9-2)

ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΣ Κέρκης
Ροδίων Άθλησις -ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΕ Αρμενίων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

4η αγωνιστική (9/10-11)

15η αγωνιστική (15/16-2)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Κέρκης-Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟΝΣ Μίλων
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΓΣ Πανιώνιος

5η αγωνιστική (16/17-11)

16η αγωνιστική (22/23-2)

Ροδίων Άθλησις -ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΣ Κέρκης
ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

6η αγωνιστική (23/24-11)

17η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΕ Αρμενίων-Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Κέρκης-ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΓΣ Πανιώνιος
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΣΠ Απόλλων

7η αγωνιστική (30-11/1-12) - 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΕ Αρμενίων
Ροδίων Άθλησις -ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Κέρκης
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΔΑΣ Δραπετσώνας

8η αγωνιστική (7/8-12)

19η αγωνιστική (14/15-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Καλαμάτα 80-Ροδίων Άθλησις
ΑΣ Κέρκης-ΑΣΠ Απόλλων
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

9η αγωνιστική (14/15-12)

20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΣΠ Απόλλων-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΕ Αρμενίων
ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΣ Κέρκης
Ροδίων Άθλησις-ΔΑΣ Δραπετσώνας

10η αγωνιστική (21/22-12)

21η αγωνιστική (28/29-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Καλαμάτα 80-ΑΟΝΣ Μίλων
Ροδίων Άθλησις-ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΣ Κέρκης

11η αγωνιστική (18/19-1)

22η αγωνιστική (4/5-4)

ΑΣ Κέρκης-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΕ Αρμενίων
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟΝΣ Μίλων-Ροδίων Άθλησις
ΑΣ Πανερυθραϊκός-ΔΑΣ Δραπετσώνας

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10)

12η αγωνιστική (25/26-1)

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΧΑΝΘ
ΑΣ Άρης-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Ερμογένης
ΑΣ Άθλος-ΑΠΣ Φίλιππος
ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

2η αγωνιστική (26/27-10)

13η αγωνιστική (1/2-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΧΑΝΘ-ΑΣ Άρης
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Άθλος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΠΣ Φίλιππος

3η αγωνιστική (2/3-11)

14η αγωνιστική (8/9-2)

ΑΣ Άρης-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Μακεδονικός-ΧΑΝΘ
ΣΦΚ Πιερικός-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άθλος-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Ερμογένης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

4η αγωνιστική (9/10-11)

15η αγωνιστική (15/16-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Μακεδονικός
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΣ Άρης
ΧΑΝΘ-ΣΦΚ Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Άθλος
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΠΣ Φίλιππος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ερμογένης

5η αγωνιστική (16/17-11)

16η αγωνιστική (22/23-2)

ΣΦΚ Πιερικός-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Μακεδονικός-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΣ Άθλος-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Ερμογένης-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Άρης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

6η αγωνιστική (23/24-11)

17η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Άθλος
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άρης-ΑΣ Μακεδονικός
ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φίλιππος
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ερμογένης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΕΝ Πανοράματος

7η αγωνιστική (30-11/1-12)

18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΠΣ Φίλιππος-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Άθλος-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άρης
ΑΣ Ερμογένης-ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Μακεδονικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

8η αγωνιστική (7/8-12)

19η αγωνιστική (14/15-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Ερμογένης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΠΣ Φίλιππος
ΑΣ Άρης-ΑΣ Άθλος
ΑΣ Μακεδονικός-ΣΦΚ Πιερικός
ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Πανοράματος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-Πήγασος Πολίχνης

9η αγωνιστική (14/15-12)

20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Ερμογένης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης
ΑΣ Άθλος-ΑΣ Μακεδονικός
Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ
ΣΦΚ Πιερικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

10η αγωνιστική (21/22-12)

21η αγωνιστική (28/29-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-Πήγασος Πολίχνης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Άρης-ΑΣ Ερμογένης
ΑΣ Μακεδονικός-ΑΠΣ Φίλιππος
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άθλος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΧΑΝΘ

11η αγωνιστική (18/19-1)

22η αγωνιστική (4/5-4)

ΧΑΝΘ-ΦΕΣ Αριστοτέλης
Πήγασος Πολίχνης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Άρης
ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΠΣ Φίλιππος-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άθλος-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας