Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 3-1: Τα highlights και η απονομή του πρωταθλήματος (vid)

Παρακολουθήστε τα highlights από τη νίκη της ομάδας βόλεϊ Ανδρών του Παναθηναϊκού επί του Ολυμπιακού που της χάρισε το φετινό πρωτάθλημα.

Έπειτα από 14 χρόνια ο Παναθηναϊκός κατέκτησε το πρωτάθλημα της Volley League καθώς επικράτησε του Ολυμπιακού τόσο στο «Μ. Μερκούρη», όσο και στο Κλειστό του Αγίου Θωμά.

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 3-1: Πρωταθλητής ο ΠΑΟ, διάλυση με τη διπλή αλλαγή του Μουνιόθ !

Οι «πράσινοι» ήταν καλύτεροι από τους «ερυθρόλευκους» στη σειρά των τελικών και εκμεταλλευόμενοι τα λάθη της ομάδας του Πειραιά κατέλαβαν την πρώτη θέση.

Παρακολουθήστε τα highlights αλλά και τη στιγμή της απονομής από το Κλειστό του Αμαρουσίου: