Ο Ολυμπιακός δίνει μεγάλη μάχη για να πάρει τον Γάλλο εξτρέμ που έχει μείνει ελεύθερος

• «Όχι» του παίκτη σε MLS και Άραβες
  • Οι πρωταθλητές κάνουν επίσημη πρόταση, το παραδέχονται και οι Γάλλοι

Γράφει ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΞΩ Ο ΣΛΟΥΚΑΣ
«Κάκωση οσφυϊκής μοίρας, αιμάτωμα τετραγώνου οσφυϊκού» η διάγνωση * Χάνει τον Άρη απόψε (19.15, ΕΡΤ3) στο ΣΕΦ και δίνει μάχη να προλάβει το ματς της Τρίτης κόντρα στη Φενέρμπαχτσε

Γράφει ο ΝΟΤΗΣ ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ο ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟΝ ΠΑΣ
Ο γκολκίπερ του Ατρόμητου απέκρουσε πέναλτι του Νίνη στις καθυστερήσεις και οι Περιστεριώτες συνεχίζουν τη μάχη για τα πλέι οφ* Μεγάλη επέμβαση και ο Τσιντώτας στην τελευταία φάση του ματς (1-1)

Γράφει ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΓΛΙΔΗΣ

ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
Ο Παναιτωλικός μετέτρεψε το 1-0 σε 1-3, τελικά πέρασε με σκορ 2-3 από το Πανθεσσαλικό σε βάρος του Βόλου και… γλυκοκοιτάζει την εξάδα

Γράφει ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ
Ασταμάτητος
Ο Πανσερραϊκός πέρασε στις καθυστερήσεις από τη Θεσσαλονίκη (1-0 τον ΠΑΟΚ Β’) και πανηγύρισε δίκαια την ένατη νίκη στα ισάριθμα πιο πρόσφατα ματς * O Ηρακλής Λάρισας επικράτησε του Παναθηναϊκού Β’ (1-0) και ελπίζει στην παραμονή

Γράφει ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ

«To ματς της ζωής του…»
Έτσι χαρακτήρισε ο Nόβακ Tζόκοβιτς για τον Στέφανο Τσιτσιπά τον σημερινό (10.30) τελικό τους στο Αυστραλιανό Όπεν, στην κατάμεστη από ομογενείς «Ροντ Λέιβερ Αρένα» της Μελβούρνης * Ο πρωταθλητής μας, που για δεύτερη φορά στην καριέρα του βρίσκεται σε τελικό γκραν σλαμ, στοχεύοντας στην παρθενική του κατάκτηση και στο Νο 1 της παγκόσμιας κατάταξης, δήλωσε ότι «δεν θα μπορούσα να είμαι πιο έτοιμος»