ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ, ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ…

Στα πέναλτι με 4-3 (2-2 παράταση, 1-1 κανονική διάρκεια) ο Ολυμπιακός απέκλεισε τη Σλόβαν στην Μπρατισλάβα και συνεχίζει στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ.

Στα πέναλτι με 4-3 (2-2 παράταση, 1-1 κανονική διάρκεια) ο Ολυμπιακός απέκλεισε τη Σλόβαν στην Μπρατισλάβα και συνεχίζει στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ * Στις 18 και 25 Αυγούστου με τον Απόλλωνα Λεμεσού για να μπει στους ομίλους * Δύο φορές προηγήθηκαν οι Πειραιώτες με Ζινκερνάγκελ, Αγκιμπού, αλλά δεν κράτησαν το προβάδισμα, έστω κι αν είχαν παίκτη παραπάνω σε ολόκληρη την παράταση λόγω αποβολής του Αμπένα * Ο Βατσλίκ απέκρουσε το πέναλτι του Τσακβετάντζε και έδωσε την πρόκριση ο Βαλμπουενά με το τελευταίο εύστοχο

ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΜΕΣΩΣ!

Ο ΝΤΕ ΛΑ ΦΟΥΕΝΤΕ απέρριψε Μπέρνλι και Μπεσίκτας, είπε το «ναι» στον Ολυμπιακό και απομένουν πλέον τα τυπικά (ιατρικά, υπογραφές) * Ο Αμερικανός αποτέλεσε προσωπική επιλογή του ΚΟΡΜΠΕΡΑΝ

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΒΙΡΒΙΛΗΣ

«ΕΜΦΡΑΓΜΑ» ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!

Η Σλάβια Πράγας ισοφάρισε 1-1 στο 94’ και πήρε την πρόκριση στα πλέι οφ του Γιουρόπα Κόνφερενς Λιγκ μέσα στη Λεωφόρο επί του Παναθηναϊκού, που… μένει Ελλάδα

«Φωνάζουν» για ανατροπή του Σένκεφελντ από τον τερματοφύλακα Μάντους στο 42’ οι «πράσινοι»

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΝΙΑΣ

Αποκλεισμός θρίλερ…

Ο Άρης επικράτησε 2-1 της Μακάμπι Τελ Αβίβ, που έπαιζε από το 60’ με δέκα παίκτες και αποχαιρέτησε την Ευρώπη, αφού είχε χάσει 2-0 στο Ισραήλ * Γκρέι (60’ πέναλτι), Ντουκουρέ (81’) τα γκολ των «κίτρινων» * «Χρυσό» τέρμα ο Ζάχαβι (74’) για την ομάδα του Βλάνταν Ίβιτς