ΑΔΙΚΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ

Πικρή ήττα για τον Ολυμπιακό στη Μόσχα (88-82) από την ΤΣΣΚΑ

Σούπερ ξεκίνημα (12-23 στο 9’) στην πρώτη περίοδο, με την ομάδα να μη χάνει σουτ, αλλά πλήρωσε το κακό δεύτερο δεκάλεπτο (28-13), στο οποίο απουσίασε ο πολύτιμος Ντόρσεϊ - Εκπληκτική εμφάνιση από τον απολαυστικό ομογενή γκαρντ που έκανε ρεκόρ καριέρας με 32 πόντους και 7/10 τρίποντα

Γράφει ο ΝΟΤΗΣ ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΑ ΜΠΕΙ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ…
Δεν έχει κερδίσει ποτέ σε ντέρμπι αμέσως μετά από εκτός έδρας ευρωπαϊκό παιχνίδι ο Ολυμπιακός του ΜΑΡΤΙΝΣ - Έχει τρεις ισοπαλίες με πιο πρόσφατο το 0-0 με τον Παναθηναϊκό

Γράφει ο ΑΛΕΞΗΣ ΒΙΡΒΙΛΗΣ

ΛΟΓΟΣ ΤΙΜΗΣ…
«Νίκη με ΠΑΟΚ» ήταν το σύνθημα που επικράτησε στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού μετά το τέλος του αγώνα με την Άιντραχτ - Ποδοσφαιριστές και τεχνικό επιτελείο άφησαν πίσω το ματς της Φρανκφούρτης και έστρεψαν την προσοχή τους στην αναμέτρηση με τους Θεσσαλονικείς