Βόκολος: «Γνωρίζαμε τη δυναμική του ΠΑΟΚ»

Δηλώσεις μετά την ήττα με 3-0 από τον ΠΑΟΚ παραχώρησε για λογαριασμό της Λαμίας ο Λεωνίδα Βόκολος.

Ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 3-0 της Λαμίας για τη 13η αγωνιστική της Super League με το Λεωνίδα Βόκολο να στέκεκαι μετά το ματς στα λάθη των παικτών του που οδήγησαν στην επικράτηση του ΠΑΟΚ.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του:

«Ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι για εμάς. Γνωρίζαμε τη δυναμική του ΠΑΟΚ, ειδικά σε αυτή την περίοδο που βρίσκεται. Θεωρώ πως το δεύτερο ημίχρονο προσπαθήσαμε να παίξουμε το παιχνίδι που γνωρίζουμε. Το παραμικρό λάθος με ομάδες όπως ο ΠΑΟΚ το πληρώνεις. Δεχτήκαμε έτσι, με τον τρόπο αυτό δύο γκολ. Συνεχίζουμε έχουμε δρόμο μπροστά μας.

Δεν μπορώ να κοιτάξω τη βαθμολογία. Κοιτάω κάθε παιχνίδι ξεχωριστά. Έχουμε ικανοποιητική συγκομιδή, αλλά κοιτάμε το επόμενο μόνο παιχνίδι για να πετύχουμε τον στόχο μας».