Γ' Εθνική: Στο Κερατσίνι το ντέρμπι, αναβολή Εθνικού - Κηφισιάς (αποτελέσματα,βαθμολογία)

Το Κερατσίνι ήταν ο νικητής του ντέρμπι του 5ου ομίλου με την Καλλιθέα αφού οι γηπεδούχοι επιβλήθηκαν με σκορ 2-1. Αναβολή στον αγώνα Εθνικού - Κηφισιάς αφού το γήπεδο του Ταύρου ήταν κλειστό...

Αποτελέσματα και βαθμολογίες

Γ' Εθνική: Στο Κερατσίνι το ντέρμπι, αναβολή  Εθνικού - Κηφισιάς (αποτελέσματα,βαθμολογία)

Όλα τα αποτελέσματα των ομίλων:

Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού 0-0
Δόξα Θεολόγου-Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Πανδραμαϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 0-4
Δόξα Κάτω Καμήλας-Πανσερραϊκός 1-2
Ηρακλής Ζυγού-Άρης Αβάτου 2-2
Κιλκισιακός-Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-2

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

Βαθμολογία:

2ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α
Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός 1-1
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-3 α.α
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας Τρικάλων 0-3
Θερμαϊκός-Μακεδονικός 0-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας 1-4
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-0

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

Βαθμολογία:

3ος όμιλος

Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα 3-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός 0-5
Θησεάς Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-0
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων 0-0
Διγενής Νεοχωρίου-Δίας Δίου 5-1
ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Ποταμιάς 5-0
ΑΠΟ Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-1

Βαθμολογία:

4ος όμιλος

Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς 0-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα 1-2
Θιναλιακός-ΑΟ Ανατολής 0-1
Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-2

Βαθμολογία:

5ος όμιλος

Ακράτητος-Άνω Μερά 0-0
Άγιοι Ανάργυροι-Άγιος Ιερόθεος 1-1
Κερατσίνι-Καλλιθέα 2-1
Ηλυσιακός-Ερμής Κορυδαλλού 1-1
Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός 1-0
ΑΕ Μοσχάτου-Φωστήρας 2-1
Εθνικός-Κηφισιά ΑΝΑΒΟΛΗ

Βαθμολογία:

6ος όμιλος

Αιολικός-Ρόδος 1-0
Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης 1-0
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας 0-2
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου 1-1
Νέα Αρτάκη-Κόρινθος ’06 2-1
Μαρκό-Παλληνιακός 2-1

Ρεπό: Παναρκαδικός

Βαθμολογία:

7ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Τσιλιβή 2-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Πανηλειακός-ΠΣ “Η Σπάρτη” 0-2
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Πανγυθεατικός 0-1
Ερμιονίδα-Θύελλα Πατρών 7-0
Ναύπλιο 2017-Παναργειακός 3-1
Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1

Βαθμολογία:

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 1-0
Γιούχτας-Πανακρωτηριακός 2-0
Ρεθυμνιακός-Πόρος 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Επισκοπή ΔΙΑΚΟΠΗ στο 75′ λόγω βροχόπτωσης!

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

Βαθμολογία:

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας