Γ' Εθνική: Νίκη για Καλλιθέα, ήττα για Εθνικό (αποτελέσματα, πρόγραμμα)

Την τρίτη συνεχόμενη νίκη της πέτυχε η Καλλιθέα εν αντιθέσει με τον Εθνικό που γνώρισε την ήττα για την τρίτη αγωνιστική της Γ' Εθνικής.

Γ' Εθνική: Νίκη για Καλλιθέα, ήττα για Εθνικό (αποτελέσματα, πρόγραμμα)

Με νίκη συνέχισε τις υποχρεώσεις της στη Γ' Εθνική η Καλλιθέα καθώς επικράτησε εντός έδρας του Ερμή Κορυδαλλού με 4-0. Από την άλλη ο Εθνικός γνώρισε την ήττα στην έδρα του Άγιου Ιερόθεου με 2-0.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της τρίτης αγωνιστικής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 1-1

Ηρακλής Ζυγού – Κιλκισιακός 2-0

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-2

Δόξα Θεολόγου – Άρης Αβάτου 0-0

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός 0-1

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Η επόμενη αγωνιστική:

Ηρακλής Ζυγού – Αετός Ορφανού

Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης

Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου

Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Σειρήνα – Γιαννιτσά 0-3

ΠΑΣ Φλώρινα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας 0-1

Αστραπή Μεσοποταμιάς – Μακεδονικός 0-1

Θύελλα Σαρακηνών – Ν. Καλλικράτεια 3-3

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας 1-1

Η επόμενη αγωνιστική:

ΠΑΣ Φλώρινα – Σειρήνα

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός

Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών

Ν. Καλλικράτεια – Εδεσσαϊκός

ΑΣ Γιαννιτσά – Νίκη Αγκαθιάς

Αλμωπός Αριδαίας – Αστραπή

Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας – Αγροτικός Αστέρας

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 0-2

Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας 1-0

Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη 2-2

Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-0

Θησέας Αγριάς – Ποταμιά 5-0

Οικονόμος – Δίας Δίου 5-1

Πιερικός – Αλμυρός 0-0

Η επόμενη αγωνιστική:

Διγενής Νεοχωρίου – Μετέωρα

Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Ποταμιάς – Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός

ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος

Δίας Δίου – Πιερικός

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης 3-0

Τηλυκράτης – Απόλλων Ευπαλίου 0-0

ΑΕ Ποντίων – Θιναλιακός 2-0

Αχέρων Καναλακίου – Ανατολή 3-0

ΠΑΣ Πρέβεζα – Μακεδονικός Φούφα 0-1

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου 1-0

Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς 1-0

Η επόμενη αγωνιστική:

ΑΕ Ποντίων – Τηλυκράτης

Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζα

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

Απόλλων Ευπαλίου – ΑχέρωνΚαναλακίου

Ανατολή – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός 1-1

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός 2-0

ΑΕ Μοσχάτου – Ακράτητος 1-1

Ηλυσιακός – Κηφισιά 0-3

Κερατσίνι – Φωστήρας 0-1

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού 4-0

Θύελλα Καμαρίου – Άνω Μερά

Η επόμενη αγωνιστική:

ΑΕ Μοσχάτου – Άγιος Ιερόθεος

Ακράτητος – Ηλυσιακός

Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι

Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού

Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου

Άνω Μερά – Κερατσίνι

Φωστήρας – Καλλιθέα

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Νέα Αρτάκη – Αιολικός 0-0

Παλληνιακός – Παναρκαδικός 1-1

Κιθαιρών Καπαρελλίου – Ρόδος 0-2

Αήττητος Σπάτων – Κόρινθος 06’ 1-1

Μαρκό – ΑΟ Υπάτου 0-0

ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας 0-2

Η επόμενη αγωνιστική:

Νέα Αρτάκη – Παλληνιακός

Αιολικός – Αχαρναϊκός

Κόρινθος – ΑΕΚ Τρίπολης

Παναρκαδικός – Κιθαιρών Καπαρελλίου

Ρόδος – Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Υπάτου – Θύελλας Ραφήνας

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμιονίδα – ΑΟ Τσιλιβή 3-2

Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων 2-0

Ναύπλιο – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1

Πανηλειακός – Παναργειακός 0-0

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών 1-0

Η επόμενη αγωνιστική:

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη

Διαγόρας Βραχνέικων – Ερμιονίδα

ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός

Παναργειακός – Θύελλας Πατρών

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο

ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός 1-0

Γιούχτας – Πόρος 1-1

Ρεθυμνιακός – Επισκοπή 0-2

Άγιος Νικόλαος – Ηρόδοτος 0-2

Η επόμενη αγωνιστική:

Επισκοπή – Άγιος Νικόλαος

Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός

Πόρος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Γιούχτας – Ατσαλένιος.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας