ΕΠΣ Πειραιά - ΕΠΣ Δυτικής Αττικής: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (14/10)

Διαβάστε όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (14/10) στα γήπεδα της ΕΠΣΠ και της ΕΠΣΔΑ.

ΕΠΣ Πειραιά - ΕΠΣ Δυτικής Αττικής: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (14/10)

Ακολουθούν αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (14/10) σε όλες τις κατηγορίες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πειραιά και της ΕΠΣ Δυτικής Αττικής:

ΕΠΣΠ

Α’ Κατηγορία

1ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Θύελλα Μοσχάτου - Δίας Κορυδαλλού 1-0
ΑΕ Χαραυγή - Ερμής Κορυδαλλού 2-1
Ήφαιστος - Ίκαρος Καλλιθέας 3-2
ΑΟ Κορυδαλλός - Αίας Σαλαμίνας 1-4
ΑΣ Ποντίων - ΑΟ Καστέλλας 0-1
Ελλάς Ποντίων - Αστέρια Δραπετσώνας 1-0
ΑΕ Θύελλα/Αχιλ. Κορ. - Αμφιάλη 3-1

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Καραβάς - Παννεαπολικός 6-0
Ένωση Ρέντη - Αετός Κορυδαλλού 0-1
Κύπρος Κορυδαλλού - Δόξα Πειραιά 1-1
ΑΟ Χαλκηδών - Αστυπάλαια Κορυδαλλού 1-0
Αναγέννηση Μοσχάτου - ΑΕ Περάματος 1-2
Ατρόμητος Κερατσινίου - ΑΣ Δραπετσώνας 1-0

Β’ Κατηγορία

1ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Περάματος - Οδηγήτρια 3-0 ά.α
Πανιώνιος Κερατσινίου - Πειραϊκός 1-1
Νέοι Δραπετσώνας - Φαληρικός 1-1
ΑΟΑΔ - Άρης Αμφιάλης 1-1
ΑΕ Αίγινας - Νέοι Ευγενείας 3-1
Αστέρας Νίκαιας - Αργοναύτης 4-2

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Πανφαληρικός - Ηρακλής Νίκαιας 0-3
Σπίθα Νίκαιας - Φοίνικας Αγίας Σοφίας 3-0
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ένωση Καμινίων 1-0
Φίλαθλοι - Αστέρας Κερατσινίου 1-3
Άνω Νεάπολη - Θησέας 0-0
Νέο Ικόνιο – Παντζιτζιφιακός 0-3
ΑΟΚ Φαλήρου - Νίκη Ρέντη 0-3

Γ’ Κατηγορία (2η αγωνιστική)

Προφήτης Ηλίας - ΑΕ Σαλαμίνας 1-2
Μιθριδάτης - Πυθαγόρας 1-1
Περαμαϊκός - ΑΟ Πειραιάς 1-0
Ποσειδών - Δάφνη ταμπουριών 1-0
ΑΕ Χατζηκυριακείου - Πήγασος 3-2
Σαλαμινομάχοι - Πολυκράτης 1-0

ΕΠΣΔΑ

Α’ Κατηγορία (3η αγωνιστική)

Κριός Ασπροπύργου - Μικρασιατική 1-3
ΠΑΟΚ Μάνδρας - Νέα Πέραμος 1-6
Θρασύβουλος - Απόλλων Ποντίων 1-1
Πυρρίχιος - Ηρακλής Ελευσίνας 0-2
Βύζας - Αίας Παραλίας 4-2
Αστέρας Μαγούλας - Ακράτητος 1-3
Ζωφριά - Πανελευσινιακός 0-2

Β’ Κατηγορία (2η αγωνιστική)

Αγ. Ανάργυροι - ΠΑΟ Φυλής 8-0
ΑΠΣ Λέων - Αστέρας Άνω Λιοσίων 1-1
Μεγαρικός - Σκορπιός Φυλής 0-0
Ερμής Άνω Λιοσίων - ΑΠΣ Ίκαρος 2-4
Εθνικός Πανοράματος - Δύναμη Ασπροπύργου 2-0
Λαμπερή Ελευσίνας - ΑΕ Ζεφυρίου 4-0

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας