ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (30/9) στα γήπεδα της Αθήνας

Μετ' εμποδίων η αγωνιστική δράση στα αθηναϊκά γήπεδα την Κυριακή (30/9), εξαιτίας της κακοκαιρίας που πλήττει τη χώρα. Διαβάστε τα αποτελέσματα και την επόμενη αγωνιστική σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Αθηνών και της ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής.

ΕΠΣΑ - ΕΠΣΑΝΑ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής (30/9) στα γήπεδα της Αθήνας

Πάμπολλοι αγώνες αναβλήθηκαν και αρκετοί διακόπηκαν στα γήπεδα της Αθήνας την Κυριακή (30/9), εξαιτίας των έντονων βροχοπτώσεων σε όλη την επικράτεια. Διαβάστε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα των κυριακάτικων αγώνων και την επόμενη αγωνιστική για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αθηνών και της ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής:

ΕΠΣΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Χαλανδρίου – Μικρασιατικός Αναβλήθηκε
Πετράλωνα – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 6-0
ΓΣ Αργυρούπολης – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 3-1
Τράχωνες – Αθηναϊκός 1-1
Άρης Πετρούπολης – ΑΕ Κηφισιάς Διακόπηκε (66’, 1-1)
Δόξα Βύρωνος – Ηλιούπολη 0-1
Αγία Παρασκευή – Παλαιό Φάληρο 1-1
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – ΑΕ Ηρακλείου 0-2

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Αθηναϊκός – ΓΣ Αργυρούπολης, ΑΕ Κηφισιάς – Τράχωνες, Μικρασιατικός – Άρης Πετρούπολης, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Απόλλων Χαλανδρίου, Ηλιούπολη – Πετράλωνα, Παλαιό Φάληρο – Δόξα Βύρωνος, ΑΕ Ηρακλείου – Αγία Παρασκευή, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ήφαιστος Περιστερίου – ΠΑΟ Ρουφ Αναβλήθηκε
Φωστήρας Ηλιούπολης – Διάνα Ηλιούπολης Αναβλήθηκε
Χαϊδάρι – Χολαργός Αναβλήθηκε
Πανερυθραϊκός – Χαλάνδρι 2-1
Σούρμενα – Νέα Ιωνία 3-1
Ιάσονας – ΑΟ Ιλίου 0-0
Αίαντας Ταύρου – ΑΟ Περιστερίου 2-0
Φωστήρας – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 2-0

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

ΑΟ Ιλίου – Σούρμενα, ΠΑΟ Ρουφ – Ιάσονας, Διάνα Ηλιούπολης – Ήφαιστος Περιστερίου, ΑΟ Περιστερίου – Φωστήρας Ηλιούπολης, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Αίαντας Ταύρου, Χολαργός – Φωστήρας, Χαλάνδρι – Χαϊδάρι, Νέα Ιωνία – Πανερυθραϊκός.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλσούπολη – ΠΑΟΚ Ζωγράφου 2-0
Άρης Χολαργού – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων Αναβλήθηκε
Άτταλος – Παπάγος 0-3
ΑΟΝ Αργυρούπολης – Κηπούπολη 3-1
Κολωνός – ΠΟ Ψυχικού 1-1
Χρυσούπολη – Ατρόμητος Χαλανδρίου Αναβλήθηκε
Φοίνικας Περιστερίου – Αστέρας Ζωγράφου 3-2
Ηρακλής Περιστερίου – Αθηναΐδα 1-1

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Κηπούπολη – Αλσούπολη, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – ΑΟΝ Αργυρούπολης, ΠΟ Ψυχικού – Άρης Χολαργού, Παπάγος – Κολωνός, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Άτταλος, Αστέρας Ζωγράφου – Χρυσούπολη, Αθηναΐδα – Φοίνικας Περιστερίου, ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Ηρακλής Περιστερίου.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αίμος Πετρούπολης – Ποσειδώνας Γλυφάδας Διακόπηκε (21’, 1-1)
Βύρωνας – Ιεράπολη 0-1
Νεοπεντελικός – ΑΕ Μεταμόρφωσης Αναβλήθηκε
Υμηττός – Πεύκη 3-1
Άμιλλα Περιστερίου – Ελευθερούπολη Αναβλήθηκε
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Μελίσσια 0-0
Εθνικός Αστέρας – Κένταυρος Βριλησσίων 1-2
Άγιος Θωμάς – Κοψαχείλα 0-2

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Ιεράπολη – Αίμος Πετρούπολης, Μελίσσια – Βύρωνας, Κένταυρος Βριλησσίων – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Εθνικός Αστέρας, Πεύκη – Νεοπεντελικός, Κοψαχείλα – Υμηττός, Ελευθερούπολη – Άγιος Θωμάς, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Άμιλλα Περιστερίου.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Γκυζιακός – Ανθούπολη 2-3
Λυκόβρυση – Θρίαμβος Αθηνών Αναβλήθηκε
Κηφισιά 2010 – ΠΑΣ Γαλάτσι 1-0
Κεραυνός Γλυφάδας – Καματερό 1-4
Παράδεισος – Βριλήσσια 2-0
Αγία Ελεούσα – Άγιος Δημήτριος 1-2
Νίκη Αλίμου – Τερψιθέα 2-2
ΑΕ Ζέφυρος – Λαύρα Αργυρούπολης 4-1

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Θρίαμβος Αθηνών – Γκυζιακός, Τερψιθέα – Λυκόβρυση, Βριλήσσια – Νίκη Αλίμου, ΠΑΣ Γαλάτσι – Παράδεισος, Άγιος Δημήτριος – Κηφισιά 2010, Καματερό – Αγία Ελεούσα, Λαύρα Αργυρούπολης – Κεραυνός Γλυφάδας, Ανθούπολη – Ζέφυρος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγων.)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Πετρούπολης – Άφοβος Διακόπηκε (20’, 0-0)
Άρης Καλαμακίου – ΑΕ Περιστερίου 2-0
Απόλλων Περιστερίου – Πράσινα Πουλιά 3-2
Ιπποκράτης – Ζέφυρος Αιγάλεω 1-0
Άτλας Κυψέλης – Φοίνικας Καλλιθέας 4-1
Νέα Σμύρνη – ΑΟ Κωφών 6-1
* Ρεπό είχε ο Αττικός.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Άφοβος – Νέα Σμύρνης, ΑΕ Περιστερίου – Αναγέννηση Πετρούπολης, Πράσινα Πουλιά – Άρης Καλαμακίου, ΑΕ Ιλίου – Απόλλων Περιστερίου, Φοίνικας Καλλιθέας – Ιπποκράτης Περιστερίου, Αττικός – Άτλας Κυψέλης.
* Ρεπό έχει ο ΑΟ Κωφών

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανιώνιος Καισαριανής – Ταταύλα 0-0
Αστέρας Χαϊδαρίου – Διαγόρας Αιγάλεω 2-0
Γαλαξίας Περιστερίου – Αρίωνας 2-3
Χαλκηδονικός – Ελαφρά Ταξιαρχία 3-0 ά. α.
Ερμής Ειρήνη Ηρακλείου – Αίας Αθηνών 3-1
Παγκράτι – Δάσος Χαϊδαρίου 1-0
* Ρεπό είχε ο Πανθησειακός.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Δάσος Χαϊδαρίου – Ερμής Ειρήνη Ηρακλείου, Ταταύλα – Παγκράτι, Αρίωνας – Πανιώνιος Καισαριανής, Ελαφρά Ταξιαρχία – Γαλαξίας Περιστερίου, Διαγόρας Αιγάλεω – Χαλκηδονικός, Πανθησειακός – Αστέρας Χαϊδαρίου.
* Ρεπό έχει ο Αίας Αθηνών.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τόλμη Περιστερίου – Κεραμεικός 3-1
Κρόνος Αθηνών – Αρμενική 0-2
Κεραυνός Πετρούπολης – Αστέρας Εξαρχείων 0-2
Προμηθέας – Θύελλα Περιστερίου 7-2
ΓΣ Καισαριανής – Θεμιστοκλής 1-0
Λεόντες – Φωστήρας Καισαριανής 0-1
* Ρεπό είχε ο Πλάτωνας.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Αστέρας Εξαρχείων – Τόλμη Περιστερίου, Θεμιστοκλής – Κεραυνός Πετρούπολης, Θύελλα Περιστερίου – ΓΣ Καισαριανής, Φωστήρας Καισαριανής – Προμηθέας, Αρμενική – Λέοντες, Πλάτωνας – Κρόνος Αθηνών.
* Ρεπό έχει ο Κεραμεικός.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Λαρισαϊκός – Λύκοι Χαϊδαρίου Αναβλήθηκε
Μαρούσι – Δάφνη Αθηνών Αναβλήθηκε
Κορωνίδα – Πατήσια 3-1
Ορφέας Αιγάλεω – Καλαμάκι 1-3
Τριφυλλιακός – Πέρα Κλουμπ 3-3
Ένωση Βοτανικού – Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψέλης 0-0
* Ρεπό είχαν οι Αμπελόκηποι.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Δούρειος / Ολυμπιακός Κυψέλης – Τριφυλλιακός, Δάφνη Αθηνών – Ένωση Βοτανικού, Πατήσια – Μαρούσι, Καλαμάκι – Κορωνίδα, Λύκοι Χαϊδαρίου – Ορφέας Αιγάλεω, Αμπελόκηποι – Λαρισαϊκός.
* Ρεπό έχει η Πέρα Κλουμπ.

ΕΠΣΑΝΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγων.)

Τριγλία Ραφήνας – Παθιακάκης Αναβλήθηκε
Άνοιξη – Παμπαιανικός Αναβλήθηκε
Θησέας Νέας Μάκρης – Άρης Βούλας 2-1
Μάχη Μαραθώνα – ΠΑΟ Καλυβίων 2-2
Παλλαυρεωτικός – Νικολακάκης 0-0
Αστέρας Βάρης – Γλυκά Νερά 1-1
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Κεραυνός Κερατέας Αναβλήθηκε
Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Μαρκό Διακόπηκε (55’, 1-0)

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Άρης Βούλας – Τριγλία Ραφήνας, ΠΑΟ Καλυβίων – Θησέας Νέας Μάκρης, Παμπαιανικός – Μάχη Μαραθώνα, Νικολακάκης – Άνοιξη, Γλυκά Νερά – Παλλαυρεωτικός, Κεραυνός Κερατέας – Αστέρας Βάρης, Μαρκό – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου, Παθιακάκης – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγων.)

Ατλαντίς – Σταμάτα Αναβλήθηκε
Άρτεμις – Λαυρεωτική Αναβλήθηκε
Αμφιάραος Καλάμου – Αυλώνα Διακόπηκε (9’, 0-0)
Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Αετός Πικερμίου 0-4
Ωρωπός – Γέρακας Αναβλήθηκε
Κορωπί – Βουλιαγμένη 1-1
Σαρωνικός Αναβύσσου – Εθνικός Νέας Μάκρης 1-1
Κρυονέρι – Νίκη Δροσιάς 0-0

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10, 16.30)

Σταμάτα – Ωρωπός, Λαυρεωτική – Ατλαντίδα, Βουλιαγμένη – Άρτεμις, Εθνικός Νέας Μάκρης – Κορωπί, Αυλώνα – Σαρωνικός Αναβύσσου, Νίκη Δροσιάς – Αμφιάραος, Αετός Πικερμίου – Κρυονέρι, Γέρακας – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγων.)

Ολυμπιακός Λαυρίου – Φοίβος Βάρης Αναβλήθηκε
Αστέρας Γλυκών Νερών – Συκάμινο 3-2
Ραμνούς Γραμματικού – Κουβαράς Αναβλήθηκε
Καπανδρίτι – Αφιδναϊκός Αναβλήθηκε
Μαύρος Αετός – Διόνυσος Αναβλήθηκε
Νικητές Ανθούσας – Πανσταυραϊκός 1-0
Δόξα Άνοιξης – Δόξα Αγίας Άννας Αναβλήθηκε
* Ρεπό είχε ο Νικηφόρος.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/10, 16.15)
Νικηφόρος – Αστέρας Γλυκών Νερών, Συκάμινο – Ραμνούς Γραμματικού, Κουβαράς – Καπανδρίτι, Αφιδναϊκός – Μαύρος Αετός, Διόνυσος – Ολυμπιακός Λαυρίου, Φοίβος Βάρης – Νικητές Ανθούσας, Πανσταυραϊκός – Δόξα Άνοιξης.
* Ρεπό έχει η Δόξα Αγίας Άννας.

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ