Γ' Εθνική: Αναβολή σε τέσσερα ματς

Η κακοκαιρία που πλήττει τις τελευταίες μέρες τη χώρα οδήγησε στην αναβολή τεσσάρων αναμετρήσεων της Κυριακής (30/9).

Γ' Εθνική: Αναβολή σε τέσσερα ματς

Οι έντονες βροχοπτώσεις και οι σφοδροί άνεμοι που «σαρώνουν» τις τελευταίες μέρες την επικράτεια, επηρεάζουν μοιραία τη διεξαγωγή της πρεμιέρας στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής κατηγορίας.

Συγκεκριμένα, τέσσερις αναμετρήσεις που ήταν προγραμματισμένες για την Κυριακή (30/9) αναβλήθηκαν εξαιτίας των κάκιστων καιρικών συνθηκών και θα οριστούν εκ νέου από τη διοργανώτρια.

Ο λόγος για τα εξής παιχνίδια:

Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ (5ος όμιλος)

Ιάλυσος-Παλληνιακός (6ος όμιλος)

Θύελλα Καμαρίου-Αιγάλεω (7ος όμιλος)

ΠΑΣ Κόρινθος-Πανθηραϊκός (7ος όμιλος)

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα 30/9
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΠΑΟ Κοσμίου 30/9
Κεραυνός Πέρνης-Ασπίς Ξάνθης 30/9
Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης 30/9
Άρης Αβάτου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 30/9
Αλέξανδρος Κιλκίς-Νέστος Χρυσούπολης 30/9
Πανσερραϊκός-ΑΕ Καλαμπακίου 30/9

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων-ΠΟ Νέας Τρίγλιας 30/9
Λαγκαδάς-Ερμής Αμυνταίου 30/9
Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός 30/9
Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς 30/9
Ελπίς Σκουτάρεως-Γιαννιτσά 30/9
Ολυμπιακός Κυμίνων-Εδεσσαϊκός 30/9
Μελιτεύς Μελίτης-Αγροτικός Αστέρας 30/9

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Φούφα-Τηλυκράτης 30/9
Θεσπρωτός-Κρόνος Αργυράδων 30/9
ΑΟ Φλωριάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 30/9
Αχέρων Καναλακίου-Θρίαμβος Σερβιανών 30/9
Γρεβενά Αεράτα-Σούλι Παραμυθίας 30/9
Μακεδονικός Σιάτιστας-Ναυπακτιακός Αστέρας 30/9
Ρεπό: ΑΕ Λεκίμμης

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Στυλίς 30/9
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φωκικός 30/9
Νίκη Βόλου-Θησέας Αγριάς 30/9
Αλμυρός-Αναγέννηση Καρδίτσας 30/9
Απόλλων Μακρυχωρίου-Πιερικός 30/9
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ολυμπιακός Βόλου 30/9
Αστέρας Ιτέας-Μετέωρα 30/9

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πειραιά-Κερατσίνι 30/9
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας 30/9
Εθνικός-Προοδευτική 30/9
Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 30/9
ΑΟ Επισκοπής-Ιεράπετρα 30/9
ΑΟ Παλαιοχώρας-Ατσαλένιος 30/9
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανμοβριακός-Φοίβος Κρεμαστής 29/9 (14:45)
Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος 30/9 (13:30)
Ιάλυσος-Παλληνιακός αναβλ.
Διαγόρας Βραχνέικων-Παμβουπρασιακός 30/9
Νίκη Τραγάνου-Αστέρας Αμαλιάδας 30/9
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός 30/9
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Καλλιθέα-Χαλκίδα 29/9
Θύελλα Καμαρίου-Αιγάλεω 30/9 (12:00)
Χαραυγιακός-Αιολικός 30/9
Απόλλων Ερέτριας-Ηλυσιακός 30/9
Κόρινθος-Πανθηραϊκός 30/9
ΑΟ Αγ. Αναργύρων-Άγιος Ιερόθεος 30/9

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου 30/9 (14:00)
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Ύπατου 30/9 (14:00)
Αμβρυσσέας-Παναργειακός 30/9 (15:00)
Ερμιονίδα-Παναρκαδικός 30/9
Λέρνα-Καλαμάτα 30/9
Πάμισσος Μεσσήνης-Πελλάνας Καστορείου 30/9
Αστέρας Βλαχιώτη-Ένωση Ασπροπύργου 30/9

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ