Ακαδημία Ολυμπιακού: Με Βρουσάι το 8ο διαδικτυακό σεμινάριο των Σχολών
Το παρών στο 8ο διαδικτυακό σεμινάριο των Σχολών του Ολυμπιακού έδωσε ο Μάριος Βρουσάι.
![Ακαδημία Ολυμπιακού: Με Βρουσάι το 8ο διαδικτυακό σεμινάριο των Σχολών](https://www.fosonline.gr/media/news/2020/11/19/117278/main/Vrousai.jpg)
Με τη συμμετοχή του Μάριου Βρουσάι, πραγματοποιήθηκε το 8ο διαδικτυακό σεμινάριο των Σχολών του Ολυμπιακού με θέμα την ψυχολογική προσέγγιση και υποστήριξη των παιδιών-ποδοσφαιριστών.
Ο συνεργάτης της Ακαδημίας του Ολυμπιακού, κ. Γιάννης Ζαρώτης, πραγματοποίησε μια εξαιρετική παρουσίαση με τη συμμετοχή να είναι πρωτοφανή αγγίζοντας τα 90 άτομα.
Ο Μάριος Βρουσάι μοιράστηκε δικά του βιώματα και εμπειρίες τόσο από την Ελλάδα όσο και από το εξωτερικό, δίνοντας άλλο χρώμα σε ένα εξαιρετικό από όλες τις απόψεις σεμινάριο.