Premier League: Σπουδαία ανατροπή η Νιουκάστλ και νίκη 4-3 επί της Γουέστ Χαμ!

Με δύο γκολ του Μπαρνς στα τελευταία λεπτά η Νιουκάστλ επικράτησε 4-3 της Γουέστ Χαμ για την 30ή αγωνιστική της Premier League.

Με ιδανικό τρόπο ξεκίνησε η 30ή αγωνιστική της Premier League νωρίς το απόγευμα του Σαββάτου (30/3), καθώς οι Νιουκάστλ και Γουέστ Χαμ ακόμα... σκοράρουν σε ένα παιχνίδι που ήταν ιδιαίτερα χορταστικό με συνολικά 7 γκολ!

Νικήτρια αναδείχθηκε η γηπεδούχος ομάδα και μάλιστα με μια σπουδαία ανατροπή, μετατρέποντας το 1-3 του 48' σε 4-3 στο 90ό λεπτό! Βασικός... υπεύθυνος γι' αυτό ήταν ο Χάρι Μπαρνς, ο οποίος με δύο γκολ στα τελευταία λεπτά σφράγισε τη δραματική νίκη για τις «καρακάξες».