Τσέλσι-Φούλαμ 1-0: Το «καθάρισε» ο Πάλμερ

Με κορυφαίο παίκτη και σκόρερ τον Πάλμερ η Τσέλσι νίκησε με 1-0 την αξιόμαχη Φούλαμ και πέτυχε την τρίτη συνεχόμενη νίκη της στην Premier League.

Ένα εύστοχο χτύπημα του Πάλμερ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου ήταν αρκετό για να νικήσει η Τσέλσι με 1-0 την Φούλαμ.

Οι «μπλε» με κορυφαίο ποδοσφαιριστή τον σκόρερ τους που είχε πολύ ωραίες εμπνεύσεις στο παιχνίδι πέτυχαν την τρίτη συνεχόμενη νίκη τους στην Premier League.

Η ομάδα του Μάρκο Σίλβα έκανε ένα εξαιρετικό δεύτερο ημίχρονο πιέζοντας την Τσέλσι και χάνοντας σημαντικές ευκαιρίες για να ισοφαρίσει, ενώ στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης οι γηπεδούχοι είχαν και δοκάρι. Κάπως έτσι η Τσέλσι πήρε μία δύσκολη νίκη κόντρα στην αξιόμαχη Φούλαμ.