La Liga: Ισοπαλίες για Γρανάδα - Χετάφε και Οσασούνα - Λας Πάλμας

Ισόπαλες με σκορ 1-1 ήρθαν η Γρανάδα με τη Χετάφε και η Λας Πάλμας με την Οσασούνα για τη 13η αγωνιστική της La Liga. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και η βαθμολογία.

Τον βαθμό της ισοπαλίας μοιράστηκαν η Γρανάδα με τη Χετάφε και η Λας Πάλμας με την Οσασούνα στις μεταξύ τους αναμετρήσεις για την 13η αγωνιστική της La Liga.

H Λας Πάλμας προηγήθηκε στο 70' της Οσασούνα με γκολ του Μογιέρο, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν 4 λεπτά αργότερα με τον Μπούντιμιρ.

Στην αναμέτρηση της Γρανάδα με τη Χετάφε, ο Μαγιοράλ άνοιξε το σκορ μόλις στο 2ο λεπτό για έρθει η ισοφάριση από τη Γρανάδα στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους με γκολ του Βιγιάρ.