ΠΑΟΚ - ΟΦΗ 3-1: Τα γκολ και το πέναλτι - δώρο του Νάστου στον ΠΑΟΚ στις καθυστερήσεις (vid)

Δείτε τα γκολ του αγώνα ΠΑΟΚ - ΟΦΗ 3-1, για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ της Σούπερ Λιγκ. Το πέναλτι - δώρο του Νάστου στον Δικέφαλο...

Στον ΟΦΗ κάνουν λόγο για δώρο του διαιτητή Φωτιάδη στον ΠΑΟΚ, όσον αφορά τον καταλογισμό του πέναλτι του Νάστου(νο 6) στον Άκπομ, με το οποίο ο Δικέφαλος πήρε προβάδισμα (2-1) στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Ζωντανός για τη 2η θέση ο ΠΑΟΚ, 3-1 τον ΟΦΗ με πέναλτι στις καθυστερήσεις

Το κανάλι του ΠΑΟΚ, πάντως, επιλέγει να μην δείξει ξεκάθαρα τη φάση του πέναλτι, εκθέτοντας περισσότερο τον διαιτητή Φωτιάδη για την απόφασή του, παρά τον Νάστο ότι υπέπεσε σε αχρείαστο πέναλτι...Η μπάλα ήταν μακριά από τον Άκπομπ και ο παίκτης του ΟΦΗ δεν είχε κανένα λόγο να τον ανατρέψει γιατί δεν κινδύνευε η εστία του.

Κούγιας: «Μπράβο ρε Νάστο παικτάρα, αυτό ήταν ένα τέλειο συμμαχικό πέναλτι»