Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (14/11)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (14/11).  

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (14/11)

Πλούσιο με αγωνιστική δράση είναι και σήμερα το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (14/11):

08:30 (ΕΡΤ 1): Στίβος, Μαραθώνιος Αθήνας

12:00 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Τουρκίας, Καρσίγιακα – Μπεσίκτας

14:30 (Cosmote Sport 7 HD): Moto GP, Γκραν Πρι Ισπανίας, Αγώνας

15:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ 2, Παναθηναϊκός Β’ – ΑΕΚ Β’

15:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Finals, Μεντβέντεφ – Χούρκατς

16:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Σλοβενία – Κύπρος

16:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Κροατία – Ρωσία

16:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Μάλτα – Σλοβακία

17:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Άρης – Ηρακλής

17:00 (ΕΡΤ Sports 1 HD): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Λάρισα – Περιστέρι

17:00 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, VTB League, Ούνικς Καζάν – Αστάνα

18:00 (ΕΡΤ Sports 2 HD): Βόλεϊ, Λιγκ Καπ, ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

18:00 (ΕΡΤ Sports 3 HD): Μπάσκετ, Προκριματικά Ευρωμπάσκετ Γυναικών, Ελλάδα – Πορτογαλία

18:50 (ΕΡΤ 2): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Βραζιλίας, Αγώνας

19:00 (Cosmote Sport 5 HD): Φόρμουλα 1, Γκραν Πρι Βραζιλίας, Αγώνας

19:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Αρμενία – Γερμανία

19:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Λιχτενστάιν – Ρουμανία

19:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Βόρεια Μακεδονία – Ισλανδία

19:30 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ισπανίας, Μπαρτσελόνα – Βαλένθια

20:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

21:00 (Novasports 4 HD): Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ιταλίας, Μπρίντιζι – Τρέντο

21:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σεγούντα Ντιβιζιόν, Λας Πάλμας – Σαραγόσα

21:45 (Open TV): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Ελλάδα – Κόσοβο

21:45 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Ελλάδα – Κόσοβο

21:45 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Ισπανία – Σουηδία

21:45 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Πορτογαλία – Σερβία

21:45 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, Λουξεμβούργο – Ιρλανδία

22:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Finals, Ζβέρεφ – Μπερετίνι

22:00 (Cosmote Sport 9 HD): Τένις, WTA Finals, Round Robin

22:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Λος Άντζελες Λέικερς – ΣανΑντόνιοΣπερς

01:00 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ατλάντα Χοκς – ΜιλγουόκιΜπακς