Ελευθερία Μοσχάτου: Ξεκίνησε ο σχεδιασμός της νέας περιόδου
Στο «τιμόνι» της Ελευθερίας Μοσχάτου συνεχίζει ο Μάριος Δεσποτάκης, έμειναν οι Λιλιάννα Καρακασίδου και Ευαγγελία Νάτσκου, ενώ αποκτήθηκε η Νεφέλη Στούπα
![Ελευθερία Μοσχάτου: Ξεκίνησε ο σχεδιασμός της νέας περιόδου](https://www.fosonline.gr/media/news/2022/05/18/188645/main/karakasidou.jpg)
Στην Ελευθερία Μοσχάτου έχουν πιάσει δουλειά ενόψει της νέας περιόδου. Πρώτη κίνηση ήταν η παραμονή του Μάριου Δεσποτάκη στο «τιμόνι» της ομάδας. Ο έμπειρος προπονητής οδήγησε την Ελευθερία μέχρι τον τελικό Κυπέλλου.
Ακολούθησε η ανανέωση με την ταλαντούχα Ευαγγελία Νάτσκου και η απόκτηση της σκόρερ Νεφέλης Στούπα από την Αγία Παρασκευή.
Τέλος, έμεινε στην ομάδα και η Λιλιάννα Καρακασίδου, πρώτη σκόρερ του φετινού φάιναλ φορ Κυπέλλου. Φυσικά, έπεται και συνέχεια!