Το πλήρες πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Volleyleague, Pre League, Α2 βόλεϊ ανδρών, γυναικών

Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές στους αγώνες όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το τριήμερο 23-25 Νοεμβρίου.

Το πλήρες πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Volleyleague, Pre League, Α2 βόλεϊ ανδρών, γυναικών

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 23-25 Νοεμβρίου:

Volley League Ανδρών - 4η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Γυμναστήριο Γ. Τριαντάφυλλος, Βραχάτι 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Φραγκάκης, Βουδούρης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σπίνας, Τόλιος, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου.

Γυμναστήριο Μ. Μερκούρη, Ρέντη 16.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Γεράνιος, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαυρικίδου, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Γυμναστήριο ΕΑΚ Αμπελοκήπων, 19.00: ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Ισκάς, Παρατηρητής: Αντωνούλης Β., Επόπτες: Λούμσι, Δρανίτσας, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ..

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 19.00: ΠΑΟΚ - ΟΦΗ
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Κάλλης Εμμ., Επόπτες: Σταυρίδης, Ανθυμίδης, Γραμματεία: Κουμπλή.

Δευτέρα 25 Νοεμβρίου

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, Μαρούσι 19.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - Ηρακλής Πετ. 2015
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Σταρίδας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κουρπανίδης, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Volleyleague Γυναικών - 6η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Ονόπας, Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Σταυράτη, Κομιανού, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Α' Ηλιούπολης 18.00: ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Χαμπιλού, Μαύρος, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Παπαχατζής Ν., Μαυρολαμπάδου, Γραμματεία: Πατούχου.

ΔΑΚ Ευόσμου 18.30: ΑΠΣ Αίας - Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Μαυρίδης, Γιωγιού Αλκ., Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Ψύχου, Γραμματεία: Γούβαλη.

Γ. Γεννηματάς 19.00: ΑΣΠ Θέτις - ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Μουλά Λ., Ράντσιου, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Κοσμόπουλος, Σπίγγου, Γραμματεία: Καλιμνίου.

Θήρας 19.00: ΑΟ Θήρας - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σταθοπούλου, Μουστάκη, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

ΔΑΚ Πυλαίας 20.00: ΑΣ Άρης - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Ανθυμίδης, Παπαδοπούλου Χρ., Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Pre League - 7η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Κορίνθου 19.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΕΚ
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Μαλκοπούλου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Στ. Βενέτης 17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μεταξά, Γραμματεία: Καστάνη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Μοσχάτου 17.30: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Πρέντζας, Βλάχος, Γραμματεία: Νικολάου, Παρατηρητής: Πολίτης.

Ζηρίνειο 17.30: ΖΑΟΝ - ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Κουτσούλας, Μαριδάκης, Γραμματεία: Λυκούδη, Επόπτες: Σταυρόπουλος, Ρηγόπουλος, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Στ. Καλαϊτζής 18.00: ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Μαρκάτης, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Ακαρέπη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Μ. Τσικίνας 19.00: ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
Διαιτητές: Αβραμίδης, Κυριακόπουλος, Γραμματεία: Τσιλιγγού, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 6η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Αρχάνων 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Αγγελίδης.
Αιγίου 18.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟ Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Παπαχριστόπουλος.
Α. Παπαμιχαήλ 18.00: ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Μενεσλής, Λιάκου.
Τ. Παπαγεωργίου 18.30: ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Μάλφας, Νικάκης.
Καρλοβασίου 19.00: ΑΣ Κέρκης - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μούζουλας.

Ρεπό η ΑΕ Αρμενίων.

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 6η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Άθλος, Διαιτητές: Δανιηλίδου, Χανός.
Μ. Τσικίνας 18.00: ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Φίλιππος, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Μπέλλος Εμμ..
ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ερμογένης, Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης.
2ο Λυκ. Κομοτηνής 18.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τονονίδης.
Καρδίτσας 20.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Θεμελής, Αθανασόπουλος.

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Μίκρας 17.30: ΑΣ Άρης - ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Δρανίτσας.

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 6η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Γιαννόπουλος, Κουνδουράκη.
Αργυρούπολης 16.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Πικραμένος, Παπαδογιάννης.
ΑΚ Γουδίου 17.00: ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Παπαχατζής.
Π. Νικολαΐδης 18.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - Απόλλων Καλαμάτας, Διαιτητές: Χρηστίδης, Καπλανίδης.
Παραλίας 18.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Χανδρινός, Κουγιάς.

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΔΑΠΚΗ Πατελών 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κληματσίδα.

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 6η αγωνιστική

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Κατσιμήδου 18.00: ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Αντωνούλης.
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Κουκουμάκας Ν., Κουκουμάκας Π..
ΔΑΚ Πεύκων 18.00: Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Κεχαγιά.

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Μαλακίδης, Μπουκουβάλα.

Το «ΦΩΣ» στην πόρτα σας και στον υπολογιστή σας