Το πρόγραμμα και όλες οι βαθμολογίες των εθνικών κατηγοριών βόλεϊ

Ξεκινούν μετά από πολυήμερη  διακοπή τα πρωταθλήματα βόλεϊ , κι ας θυμηθούμε τις βαθμολογίες , μαζί με το πρόγραμμα  

Το πρόγραμμα και όλες οι βαθμολογίες των εθνικών κατηγοριών βόλεϊ

Το πρόγραμμα

Volley League Ανδρών - Σάββατο: 19.00: Ηρακλής - Εθνικός Αλεξανδρούπολης, 19.00: ΑΕ Κομοτηνής - Κηφισιά

Δευτέρα, 17.30: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ, 20.00: ΑΕΚ - Ολυμπιακός

Volleyleague Γυναικών - Σάββατο, 17.00: Αίας - ΑΟ Μαρκοπούλου, 18.00: Άρης - Ηλιούπολη, 19.00: Κόρινθος - Μακεδόνες, 20.00: Πορφύρας - Ηλυσιακός

Κυριακή, 20.00: Ολυμπιακός - ΑΟ Θήρας

Δευτέρα, 19.00: Θέτις - Πανναξιακός

Τρίτη, 19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Θήρας

Pre League - Σάββατο,16.00: Μεσσαρά - ΦΟ Βριλησσίων, 18.00: Λαμία - Παναθηναϊκός, 18.45: ΑΕΚ - Πανιώνιος

Κυριακή, 17.00: Αιγάλεω - Ηρακλής Κηφισιάς, 17.30: ΖΑΟΝ - Άρτεμις, 19.00: ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος - Σάββατο, 14.00: Καλαμάτα 80 - ΟΦΗ, 15.00: Πανερυθραϊκός - Ροδίων Άθλησις, 18.00: Ολυμπιάς - Φοίβος, 19.30: Πανιώνιος - Αιγιαλέων

2ος υποόμιλος - Σάββατο: 18.00: Νέοι Βύρωνος - ΕΑ Πατρών, 19.30: Κόροιβος - Κέρκη, 19.30: Απόλλων - ΑΕ Αρμενίων

Β' όμιλος - Σάββατο, 16.30: Ν Πανοράματος - Αναγέννηση Άρτας, 17.00: Μακεδονικός - Νέστωρ, 18.00: Άθλος Ορεστιάδας - Απόλλων, 18.00: Πιερικός - Νίκη Αιγινίου, 18.30: Ελπίς - ΧΑΝΘ, 19.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Σερρών

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - Σάββατο : 16.00: Απολλώνιος - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, 18.00: Αγ. Παρασκευή - Απόλλων, 18.00: Πετρούπολη - Αμαζόνες, 18.00: Απόλλων Καλαμάτας - Μεσσηνιακός, 20.00: Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ένωση Βύρωνα

Κυριακή : 17.00: Νηρέας Χίου - Ποσειδών Λουτρακίου

Β' όμιλος - Σάββατο: 18.00: Ελασσόνα - ΑΟ Καβάλας, 20.00: ΑΣ Γιάννενα - Ασκληπιός, 20.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων

Κυριακή: 18.00: Σταυρούπολη - Ελπίς, 18.00: Λαγκαδάς - ΕΑ Λαρίσης, 18.00: Νέα Γενεά - Νίκη Αλεξανδρούπολης

BAΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Σε 9 αγώνες

ΣΕΤ Β

1. Ολυμπιακός 27-8 24

2. ΠΑΟΚ 23-10 20

3. Παμβοχαϊκός 20-14 17

4. Φοίνικας Σ. 21-17 16

5. ΠΑΟ 22-13 15

6. ΑΕΚ 16-21 10

7. Ηρακλής 14-21 10

8. Εθνικός Αλ. 12-19 10

9. Κηφισιά 9-25 5

10. ΑΕΚομοτηνής 9 9-25 5

Volley League

ΣΕΤ Β

1. Ολυμπιακός 29-6 27

2. Πανναξιακός 27-6 26

3. ΑΟ Θήρας 24-5 23

4. Άρης 25-15 20

5. Θέτιδα 23-14 20

6. Ηλιούπολη 21-19 17

7. Αίας 18-22 12

8. Ηλυσιακός 12-24 10

9. Μαρκόπουλο 13-22 9

10. Πορφύρας 12-27 7

11. Κόρινθος 8-28 4

12. Μακεδόνες 5-29 2

Pre League γυναικών: ΠΑΟΚ 29, Παναθηναϊκός 27, ΑΕΚ 25, Λαμία 22, ΖΑΟΝ 18, Άρτεμις Κορυδαλλού 13, ΧΑΝΘ 12 , Βριλήσσια 11, Μεσσαρά 9, Πανιώνιος 8, Αιγάλεω 6, Ηρακλής Κηφισιάς 0.

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος Αμαζόνες 26, Μεσσηνιακός 25, Απόλλων Καλαμάτας 22, Ένωση Βύρωνα 21 , Απολλώνιος 20, Πετρούπολη 17, ΑΘΛΕΣΗρακλείου 14, Απόλλων Πάτρας 10, Νηρέας Καρδαμύλων 7, Αγ. Παρασκευή 7, Ποσειδών Λουτρακίου 5, Αστέρας Αγίου Δημητρίου 5

Β' όμιλος : Ναύαρχος Βότσης 30, Νέα Γενεά 28, Ακαδημίες Πεύκων 27, Ελπίς Αμπελοκήπων 26, Νίκη Αλεξανδρούπολης 25, , Γιάννενα 15, Σταυρούπολη 13, ΕΑ Λάρισας 13, Ασκληπιός Τρικάλων 13, ΑΟ Καβάλας 12, Ελασσόνα 6, Λαγκαδάς 5, ΓΣ Δράμας 3

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος : ΟΦΗ 22, Ροδίων Άθλησις 20, Πανιώνιος 15, Πανερυθραϊκός 13, Καλαμάτα 80 10, , Αιγαλιέων 10, Ολυμπιάς 5, Φοίβος 1.

2ος υποόμιλος: Κέρκη 24, Δραπετσώνα 19, Απόλλων 16, Κόροιβος 13, ΑΕΑρμενίων 10, ΕΑΠατρών 7, Νέοι Βύρωνος 6, Παναχαϊκή(αποχώρησε)

Β' όμιλος: ΧΑΝΘ 32, Ελπίς Αμπελοκήπων 30, Πολίχνης 29, Μακεδονικός 22, Νέστωρ 18, Πανόραμα 17, ΣΠΑΚαρδίτσας 16, Άθλος Ορεστιάδας 14, Πιερικός 12, Αναγέννηση Άρτας 8, Απόλλων Καλαμαριάς 8, ΑΟΣερρών 6, Νίκη Αιγινίου 4

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ