ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

ΑΦΗΣΕ ΠΟΛΥΤΙΜΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (0-0) ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΑΣΤΟΧΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ

Ο σφιχτός και μαχητής Ατρόμητος έμεινε ξανά αήττητος με τον Σάσα Ίλιτς στον πάγκο του κρατώντας τους «ερυθρόλευκους» για πρώτη φορά σε εγχώριο παιχνίδι χωρίς γκολ

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΓΛΙΔΗΣ

ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ

Ο ΠΑΟΚ διέσυρε 6-0 την Κηφισιά και θα κάνει γιορτές στην κορυφή της Σούπερ Λιγκ

ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!

Ο Πανσερραϊκός, αν και έπαιζε από το 64’ με δέκα παίκτες (αποβολή Μπέργκστρομ), ισοφάρισε την ΑΕΚ (2-2) στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Θυμιάνη, μετά την γκάφα του Γιώργου Αθανασιάδη * Δύο φορές προηγήθηκαν οι φιλοξενούμενοι, αλλά πάλι δεν κέρδισαν

ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ…

Μονόδρομος η νίκη απόψε (20.45, NS4) για τον Ολυμπιακό στην έδρα της Βιλερμπάν, αλλιώς οι «ερυθρόλευκοι» θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν…