ΜΟΝΟ Ο ΘΡΥΛΟΣ!

Με γκολ του ΝΑΤΧΟ στις καθυστερήσεις ο Ολυμπιακός νίκησε τον κακό του δαίμονα Αστέρα με 2-1 * «Ηφαίστειο» το Καραϊσκάκη

• Δεν «καθάρισαν» το ματς οι «ερυθρόλευκοι» μετά την γκολάρα του Καμαρά στο 18', παρά τον ρυθμό και τις ευκαιρίες τους
  • Η ομάδα έριξε στροφές στην επανάληψη, ο Μαρτίνς άργησε να τη φρεσκάρει και ο Αστέρας ισοφάρισε με τον Τόνσο στο 67'
  • ΦΟΥΛ ΕΠΙΘΕΣΗ στη συνέχεια με τον ΧΑΣΑΝ και τον ΦΕΤΦΑΤΖΙΔΗ
  • ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ο αστείρευτος ΚΑΜΑΡΑ, δοκάρι πάλι ο ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ, μεγάλη ευκαιρία ο Τόνσο για το 1-2 λίγο πριν από τη λύτρωση για τον Ολυμπιακό!

Γράφουν: ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΓΛΙΔΗΣ, ΑΛΕΞΗΣ ΒΙΡΒΙΛΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ