ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ….

«'Άδειος» και αιφνιδιασμένος ο Ολυμπιακός, έχασε από τον παθιασμένο ΠΑΟΚ ρεκόρ που είχε «χτίσει» όλη τη χρονιά (0-1)

«Γκολ-«μαχαιριά» από τον Μιχάι στο 90΄έδωσε στους Θεσσαλονικείς το πολύτιμο τρίποντο για το δεύτερο εισιτήριο του Τσάμπιονς Λιγκ.

Δοκάρι ο Σεμέδο στο 32', σωστά ακυρώθηκε γκολ του Χασάν για οφσάιντ στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Πολύ αποφασισμένοι οι Θεσσαλονικείς έφτασαν στο στόχο τους, ενώ οι ερυθρόλευκοι έμειναν μακριά από τον καλό εαυτό τους, αλλά και πάλι είχαν ευκαιρίες για να πάρουν αυτοί τη νίκη.

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΒΙΡΒΙΛΗΣ

«Πράσινος» τίτλος, «κόκκινη» κατάρρευση!

Ο Παναθηναϊκός κέρδισε 3-1 (22-25, 25-22, 25-15, 25-13) τον Ολυμπιακό και πήρε δίκαια το πρωτάθλημα βόλεϊ, ύστερα από 14 χρόνια * Κορυφαίος ο Αλέξανδρος Ράπτης * Ο Μουνιόθ διέλυσε την ομάδα του με τη διπλή αλλαγή, όταν κέρδιζε 1-0 σετ και 19-17

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ

ΕΛΠΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ!

Η ΑΕΚ κέρδισε 3-1 τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ και έκανε ένα ακόμα βήμα στην προσπάθειά της να κατακτήσει τη δεύτερη θέση.