Ολυμπιακός πρωταθλητής Ευρώπης: Τα συγχαρητήρια του Μώραλη
Συγχαρητήρια στα χρυσά κορίτσια του Ολυμπιακού και από τον Δήμαρχο Πειραιά, Γιάννη Μώραλη.
![Ολυμπιακός πρωταθλητής Ευρώπης: Τα συγχαρητήρια του Μώραλη](https://www.fosonline.gr/media/news/2021/05/01/138870/main/giannis-moralis.png)
Συγχαρητήρια στα χρυσά κορίτσια του Θρύλου και από τον Δήμαρχο Πειραιά, Γιάννη Μώραλη ο οποίος λίγη ώρα μετά τον θρίαμβο της Βουδαπέστης προέβη στην παρακάτω ανάρτηση στα social media:
«Θερμά συγχαρητήρια στη γυναικεία ομάδα πόλο του Ολυμπιακού ΣΦΠ, τις Πρωταθλήτριες Ευρώπης για το 2021!
Ακόμα ένας Ευρωπαϊκός τίτλος, ο 4ος συνολικά, για τα κορίτσια του Ολυμπιακού, που κατέκτησαν σήμερα την Ευρωλίγκα στη Βουδαπέστη και συνεχίζουν να γεμίζουν υπερηφάνεια την Ελλάδα και τον Πειραιά με τις επιτυχίες τους!».