Πόλο Β’ Εθνική: Πρωταθλητής ο Ιωνικός, ανέβηκε στην Α2 και ο Νηρέας Χαλανδρίου

Ο Ιωνικός Νίκαιας (που αναδείχθηκε και πρωταθλητής στη Β') και ο Νηρέας Χαλανδρίου (ως δεύτερος στην τελική κατάταξη με έναν βαθμό διαφορά) ανέβηκαν στην Α2 πόλο των ανδρών.

Ο Ιωνικός Νίκαιας (που αναδείχθηκε και πρωταθλητής στη Β') και ο Νηρέας Χαλανδρίου (ως δεύτερος στην τελική κατάταξη με έναν βαθμό διαφορά) είναι οι δύο ομάδες που κέρδισαν την άνοδο στην Α2 Εθνική κατηγορία Ανδρών, με την ολοκλήρωση των αγώνων της Τελικής φάσης (Final-5) της Β’ Εθνικής Ανδρών, στο κολυμβητήριο της Νίκαιας.

Η τελική βαθμολογία: 1. Ιωνικός 10, 2. Νηρέας Χαλανδρίου 9, 3. ΠΑΣ Φοίβος 4, 4. Επειός Ήλιδας 2, 5. ΝΟ Καλαμακίου 2.