Πόλο: Εννέα μήνες μετά τιμωρήθηκε ο ΑΝΟΓ!
Εκδικάστηκε ύστερα από μήνες η υπόθεση του αγώνα της 31ης Ιανουαρίου (!), ανάμεσα στον ΑΝΟ Γλυφάδας και τον Εθνικό. Το ματς είχε διακοπεί γιατί οπαδός του ΑΝΟΓ είχε σπρώξει τον διαιτητή μέσα στην πισίνα!
![Πόλο: Εννέα μήνες μετά τιμωρήθηκε ο ΑΝΟΓ!](https://www.fosonline.gr/media/news/2020/10/23/113771/main/glifada-timoria.jpg)
Ύστερα από πάρα πολύ καιρό, εκδικάστηκε η υπόθεση του αγώνα της 31ης Ιανουαρίου (!), ανάμεσα στον ΑΝΟ Γλυφάδας και τον Εθνικό για την Α’ γυναικών. Το ματς είχε διακοπεί γιατί οπαδός έσπρωξε τον διαιτητή μέσα στην πισίνα!
Ο αθλητικός δικαστής τιμώρησε τον ΑΝΟΓ με ποινή αποκλεισμού τεσσάρων (4) αγωνιστικών της έδρας του.
Εθνικός - ΑΝΟ Γλυφάδας: Οπαδός έριξε διαιτητή στην πισίνα! (vid)
Έτσι η αυριανή αναμέτρηση με το ΝΟ Λάρισας θα πραγματοποιηθεί στο κολυμβητήριο του Λαιμού (18.30).
Τα άλλα παιχνίδια που δεν θα αγωνιστεί στην έδρα του ο ΑΝΟΓ είναι στις 4/11 με τον Εθνικό (6η αγωνιστική), στις 14/11 με την ΝΕΠ (8η αγωνιστική) και στις 21/11 με τον ΝΟ Ρεθύμνου (10η αγωνιστική).