Παναιτωλικός - Βόλος 1-1: Ψυ«χ»ρολουσία στο 96' (highlights)

Με γκολ του Δημόπουλου στο 96΄ ο Βόλος πήρε 1-1 από τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο.

Παναιτωλικός-Βόλος: Το γκολ του Μουνιέ για το 1-0 (vid)

Στην αναμέτρηση που έριξε την αυλαία της 23ης αγωνιστικής της Super League, Παναιτωλικός και Βόλος αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 με τους «κυανέρυθρους» να ισοφαρίζουν στο 96ο λεπτό.

Οι Αγρινιώτες που ήταν ανώτεροι στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα, προηγήθηκαν με τέρμα (παρθενικό) του Μουνιέ στο 41' αλλά για ακόμα μια φορά μέσα στη σεζόν φάνηκαν...αφελείς και σπατάλησαν την ευκαιρία να αυξήσουν τη διαφορά από τον τελευταίο Πανιώνιο.

Οι «κυανέρυθροι» τον τιμώρησαν με προβολή του Δημόπουλου ενώ ελάχιστα λεπτά πριν οι δύο ομάδες έμειναν με δέκα παίκτες λόγω αποβολής των Μάντζη και Ντίας, μετά από χρήση του VAR.