AEK - Άρης 1-1: Ψυ«Χ»άρα ο Άρης στο ΟΑΚΑ (highlights)

Ο Άρης προηγήθηκε στο 64' με τον Λάρσον, έμεινε με 10 παίκτες λόγω της αποβολής του Ιντέγε στο 53' , αλλά η ΑΕΚ έσωσε τον εαυτό της, παίρνοντας την ισοπαλία (1-1) με το πέναλτι του Μάνταλου στο 81'.

«Παλικάρι» ο Άρης στο ΟΑΚΑ, πήρε ισοπαλία 1-1 από την ΑΕΚ, παρότι αγωνιζόταν με 10 παίκτες για περισσότερα από 40 λεπτά. Η ομάδα του Ένινγκ προηγήθηκε με τον Λάρσον στο 64΄, ενώ ισοφάρισε στο 81΄ με πέναλτι ο Μάνταλος για την Ένωση που παραμένει στο -9 από την κορυφή μετά την 11η αγωνιστική της Super League.

Ο Άρης ήταν καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα, «σταμάτησε» δύο φορές από εντυπωσιακές αποκρούσεις του Μπάρκα στο α΄ ημίχρονο και κατάφερε να προηγηθεί ακόμα κι όταν έμεινε με παίκτη λιγότερο.

AEK - Άρης: H αποβολή του Ιντέγε με απευθείας κόκκινη κάρτα (vid)

ΑΕΚ-Άρης: Το γκολ του Λάρσον για το 0-1 (vid)