Τα highlights του Απόλλωνα Σμύρνης - Ατρόμητος 1-1

Ο Απόλλωνας Σμύρνης υπό τις οδηγίες του Μπάμπη Τεννέ, πήρε το 2ο του βαθμό στο φετινό πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ.

Ανανεωμένος παρουσιάστηκε ο Απόλλωνας Σμύρνης υπό τις οδηγίες του Μπάμπη Τεννέ στην εντός έδρας αναμέτρηση με τον Ατρόμητο, αφού κατάφερε να πάρει το βαθμό της ισοπαλίας.

Ως γνωστόν οι φιλοξενούμενοι έχουν συγκροτήσει ένα σύνολο που κάνει πορεία πρωταθλητισμού στο φετινό πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ, έτσι έχει μεγαλύτερη αξία το θετικό αποτέλεσμα του ουραγού Απόλλωνα επί του Ατρομήτου.

Το σκορ άνοιξε στο 26ο λεπτό από τον Τριάδη αλλά η χαρά των γηπεδούχων δεν κράτησε πολύ. Λίγα λεπτά πριν την ανάπαυλα του ημιχρόνου και συγκεκριμένα στο 39ο λεπτό της αναμέτρησης, ο Κοτσόπουλος έκανε το 1-1, το οποίο παρέμεινε και μέχρι το τέλος της αναμέτρησης.