Βόκολος: «Στο ίδιο έργο θεατές»

Ο Λεωνίδας Βόκολος μίλησε για την ήττα της Λαμίας από τον Παναθηναϊκό στο γήπεδο της Λεωφόρου.

Η Λαμία αν και προηγήθηκε του Παναθηναϊκού στο γήπεδο της Λεωφόρου τελικά δεν κατάφερε να πάρει κάτι και ηττήθηκε με σκορ 3-1. Ο Λεωνίδας Βόκολος στις δηλώσεις του μετά το τέλος της αναμέτρησης τόνισε πως τέτοια ματς κρίνονται στις λεπτομέρειες.

Αναλυτικά ο Λεωνίδας Βόκολος μίλησε:

Για το παιχνίδι: Στο ίδιο έργο θεατές. Η ομάδα μας στάθηκε καλά. Ήμασταν ανταγωνιστικοί και ιδιαίτερα στο πρώτο ημίχρονο θα μπορούσαμε να έχουμε τελειώσει και να είμαστε μπροστά στο σκορ. Αυτά τα παιχνίδια κρίνονται στις λεπτομέρειες και ο Παναθηναϊκός με ένα φάουλ ενός ποιοτικού ποδοσφαιριστή έκανε το 2-1.

Για το πρωτάθλημα: Είναι πού ανταγωνιστικό, ενδιαφέρον και θεαματικό το πρωτάθλημα. Ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει τίποτα.

Για το ότι θα φύγει ο Μπερνάρ: Κρίμα που φεύγει ο Μπερνάρ. Νομίζω θα χάσει και το ποδόσφαιρο και ο Παναθηναϊκός.