Super League: Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της 4ης αγωνιστικής

Το ντέρμπι του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ και ο αγώνας του Ολυμπιακού με τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη ξεχωρίζουν από τις αναμετρήσεις της 4ης αγωνιστικής της Super League.

Super League: Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της 4ης αγωνιστικής

Ενδιαφέρον επίσης παρουσιάζει και το ντέρμπι των ουραγών ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Απόλλων Σμύρνης που θα προσπαθήσουν να πάρουν τους πρώτους τους βαθμούς στο πρωτάθλημα.

Δείτε αναλυτικά τις ώρες των αγώνων, τους διαιτητές και τα κανάλια που θα τους μεταδώσουν:

Σάββατο:

Αστέρας Τρ.-Απόλλων Σμ.
"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ",18:15,ΝS1
Διαιτητής: Αθανάσιος Σέζος(Κιλκίς)
Βοηθοί: Νικόλαος Σάββας(Σερρών),Νικόλαος Δημόπουλος(Φλώρινας)
4ος: Στέφανος Κουμπαράκης(Θράκης)

Ατρόμητος-ΑΕΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,19:00,ΕΡΤ 1
Διαιτητής: Γεώργιος Βρέσκας(Πιερίας)
Βοηθοί: Δαμιανός Ευθυμιάδης(Πιερίας),Πολυχρόνης Κωστάρας(Αιτ/νιας)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου(Εύβοιας)

ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης
ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ",20:30,NS2
Διαιτητής: Ευάγγελος Γρατσάνης(Τρικάλων)
Βοηθοί: Αθανάσιος Κολοσιώνης(Αιτ/νιας),Κωνσταντίνος Καλαμπόκης(Αιτ/νιας)
4ος: Άγγελος Ευαγγέλου(Αθηνών)

Κυριακή:

Α.Ο. Ξάνθη-ΟΦΗ
ΞΑΝΘΗ Arena, 16:00, ΕΡΤ 1
Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου(Αθηνών)
Βοηθοί: Χρυσούλα Κουρομπύλια(Δυτ.Αττικής),Χρήστος Ακριβός(Αθηνών)
4ος: Φώτιος Φωτιάδης(Καστοριάς)

Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός
Ο.Α.Κ.Α.,19:00, ΕΡΤ ΗD
Διαιτητής:Γεώργιος Τζοβάρας(Φθιώτιδας)
Βοηθοί:Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος(Κορινθίας),Ράινχαρντ Μπούξμπαουμ(Αν.Αττικής)
4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης(Πειραιά)

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Γήπεδο Τούμπας,20:30,NS1
Διαιτητής:Ματίας Γκεστράνιους(Φιλανδία)
Βοηθοί: Αλακάρε Μίκο(Φιλανδία),Βιρεαβουόρι Ρίκου(Φιλανδία)
4ος: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)

Δευτέρα:

Παναιτωλικός-Λαμία
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ, 19:00, ΕΡΤ HD
Διαιτητής:Ευάγγελος Μανούχος(Αργολίδας)
Βοηθοί:Τρύφων Πετρόπουλος(Αρκαδίας),Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου(Αρκαδίας)
4ος:Κωνσταντίνος Κοτσάνης(Δράμας)

Πανιώνιος-Ολυμπιακός
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ., 19:30, NS1
Διαιτητής:Εμμανούηλ Σκουλάς(Θεσσαλίας)
Βοηθοί:Παντελής Σπυρόπουλος(Αν.Αττικής),Μαρία Δέτση(Αθηνών)
4ος: Γεώργιος Τάσης(Ηπείρου)

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ