Μαρτίνς: «Επηρέασε το παιχνίδι το κακό πρώτο μισάωρο»

Ο Πέδρο Μαρτίνς μίλησε για την ήττα του Ολυμπιακού από την Αρμίνια Μπίλεφελντ και στάθηκε στο κακό πρώτο ημίχρονο.

Μετά την ήττα του Ολυμπιακού από την Αρμίνια Μπίλεφελντ με σκορ 3-1 ο Πέδρο Μαρτίνς στάθηκε στο κακό πρώτο μισάωρο που έκανε η ομάδα του και τόνισε πως αυτό το διάστημα επηρέασε όλο το παιχνίδι.

Αναλυτικά ο Πέδρο Μαρτίνς μίλησε:

Για το τι κρατάει από το παιχνίδι: Κρατάω τα πρώτα 30 λεπτά που ήταν πολύ άσχημα και επηρέασαν όλο το παιχνίδι. Είδα μία ομάδα στο δεύτερο ημίχρονο που παίξαμε καλυτέρα και είχαμε ευκαιρίες. Ήμασταν πιο κοντά στο 2-2 παρά στο 3-1, αλλά πιστεύω ότι τα πρώτα 30 λεπτά επηρέασαν το παιχνίδι.

Για το αν ότι δούμε με τη Σάλτσμπουργκ θα είναι ότι ετοιμάζει για τη Μακάμπι: Είναι νωρίς να μιλήσουμε για τη Μακάμπι. Έχουμε χρόνο ακόμα. θα δούμε κάποια πράγματα που θέλω να ετοιμάσω, αλλά έχουμε χρόνο. Μπορεί να δούμε και κάποια πράγματα για την προετοιμασία που θα κάνουμε για τα παιχνίδι με τη Μακάμπι.