Κλήρωση Super League: Πρεμιέρα με Λεβαδειακό ο Ολυμπιακός - Όλο το πρόγραμμα

Η Κλήρωση της Super League πραγματοποιήθηκε παρά το γεγονός ότι δεν έχει υπογραφεί ακόμα η προκήρυξη του πρωταθλήματος.

Κλήρωση Super League: Πρεμιέρα με Λεβαδειακό ο Ολυμπιακός -  Όλο το πρόγραμμα

Ο Ολυμπιακός θα φιλοξενήσει στην πρεμιέρα τον Λεβαδειακό στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Να σημειωθεί ότι επειδή ο ΟΦΗ δεν θα έχει έτοιμη την έδρα του στην πρεμιέρα, το πρώτο ματς με τον Πανιώνιο θα γίνει στη Νέα Σμύρνη και οι δύο ομάδες θα συναντηθούν στο Ηράκλειο την πρώτη αγωνιστική του δεύτερου γύρου.

Τα ντέρμπι του πρώτου γύρου ξεκινούν την 4η αγωνιστική με την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ.

Όλα τα ντέρμπι του πρώτου γύρου:

4η αγωνιστική: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
5η αγωνιστική: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
6η αγωνιστική: ΑΕΚ – Ολυμπιακός
7η αγωνιστική: Άρης – ΠΑΟΚ
8η αγωνιστική: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
8η αγωνιστική: ΑΕΚ – Άρης
9η αγωνιστική: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
9η αγωνιστική: Άρης – Ολυμπιακός
10η αγωνιστική: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
12η αγωνιστική: Άρης – Παναθηναϊκός

Αναλυτικά οι αγώνες της 1ης αγωνιστικής:

Ξάνθη-Παναθηναϊκός
ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός-Ατρόμητος
Πανιώνιος-ΟΦΗ

Λαμία-Άρης
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΛ

Δείτε αναλυτικά τις αγωνιστικές:

1η αγωνιστική

Πανιώνιος - ΟΦΗ
Παναιτωλικός - Ατρόμητος
ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης
Ξάνθη - Παναθηναϊκός
ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα
Λαμία - Άρης
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ

2η αγωνιστική

Παναιτωλικός - ΟΦΗ
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
Ατρόμητος - Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ
Παναθηναϊκός - Λαμία
Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Άρης - ΑΕΛ
Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική:
ΟΦΗ - ΠΑΟΚ
Ξάνθη - Παναιτωλικός
ΑΕΚ - Πανιώνιος
Λαμία -Ατρόμητος
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ - Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα
Αρης - Λεβαδειακός

4η αγωνιστική:
Ξάνθη - ΟΦΗ
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Παναιτωλικός - Λαμία
Πανιώνιος - Ολυμπιακός
Ατρόμητος - ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης

5η αγωνιστική:
ΟΦΗ - ΑΕΚ
Λαμία - Ξάνθη
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
ΑΕΛ - Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος
Λεβαδειακός - Ατρόμητος
Αρης - Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική:
Λαμία - ΟΦΗ
ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Ξάνθη - ΑΕΛ
ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός
Πανιώνιος - Αρης
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός

7η αγωνιστική
ΟΦΗ - Ολυμπιακός
ΑΕΛ - Λαμία
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ
Λεβαδειακός - Ξάνθη
Αρης - ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης

8η αγωνιστική
ΑΕΛ - ΟΦΗ
Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης
Λαμία - Λεβαδειακός
ΑΕΚ - Αρης
Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος -Ατρόμητος

9η αγωνιστική
ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός - ΑΕΛ
Αρης - Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη
Ατρόμητος - ΠΑΟΚ
Πανιώνιος - Παναιτωλικός

10η αγωνιστική
Λεβαδειακός - ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης - Αρης
ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Λαμία - Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ - Ατρόμητος
Ξάνθη - Πανιώνιος
ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός

11η αγωνιστική

ΟΦΗ - Αρης
ΠΑΣ - Λεβαδειακός
ΠΑΟ - Απόλλων Σμύρνης
Αστέρας - ΑΕΛ
Ατρόμητος - Ολυμπιακός
Πανιώνιος - Λαμία
Παναιτωλικός - ΑΕΚ
ΠΑΟΚ - Ξάνθη

12η αγωνιστική

ΠΑΣ - ΟΦΗ
Αρης - ΠΑΟ
Λεβαδειακός - Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης. - Ατρόμητος
ΑΕΛ - Πανιώνιος
Ολυμπιακός - Παναιτωλικός
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΟΚ
ΑΕΚ - ΞΑΝΘΗ

13η αγωνιστική

ΟΦΗ - ΠΑΟ
Αστέρας - ΠΑΣ
Ατρόμητος - Αης
Πανιώνιος - Λεβαδειακός
Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ - ΑΕΛ
Ξάνθη - Ολυμπιακός
ΑΕΚ - ΛΑΜΙΑ

14η αγωνιστική

Αστέρας - ΟΦΗ

ΠΑΟ - Ατρόμητος

ΠΑΣ - Πανιώνιος

Αρης - Παναιτωλικός

Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ

Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη

ΑΕΛ - ΑΕΚ

Ολυμπιακός - Λαμία

15η αγωνιστική

ΟΦΗ - Ατρόμητος

Πανιώνιος - Αστέρας

Παναιτωλικός - ΠΑΟ

ΠΑΟΚ - ΠΑΣ

Ξάνθη - Αρης

ΑΕΚ - Λεβαδειακός

ΠΑΣ - Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός - ΑΕΛ

Ο ιστότοπος αυτός χρησιμοποιεί cookies για βελτιστοποίηση της εμπειρίας του χρήστη. Διαβάστε περισσότερα
ΑΠΟΔΟΧΗ