Μπούσης: «Έρχονται σπουδαία πράγματα για τον ΟΦΗ»

Ο ισχυρός άνδρας του ΟΦΗ, Μιχάλης Μπούσης έδωσε το στίγμα για την επόμενη ημέρα της ομάδας της Κρήτης.

Με ένα γκολ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων της αναμέτρησης ο ΟΦΗ έκανε το 1-1 στο παιχνίδι με τον ΠΑΣ Γιάννινα και πήρε την ισοπαλία σε ένα ματς που δημιούργησε κι έχασε αρκετές ευκαιρίες.

Μιχάλης Μπούσης, ωστόσο, έδωσε το στίγμα για την επόμενη ημέρα στην ομάδα των Κρητικών. Ο ισχυρός άνδρας του ΟΦΗ με ανάρτηση του στο instagram ανέφερε ότι έρχονται σπουδαία πράγματα στο μέλλον για το κλαμπ.

Μάλιστα έχει αναρτήσει φωτογραφία με τα στατιστικά του αγώνα και έχει κυκλώσει αυτά του ΟΦΗ που δείχνουν την ανωτερότητα της ομάδας του στην αναμέτρηση με τους Ηπειρώτες. «Περήφανος για την προσπάθεια της ομάδας μας. Σπουδαία πράγματα έρχονται για τον ΟΦΗ. Το ποδόσφαιρο είναι η ζωή», έγραψε ο Μιχάλης Μπούσης.